Autor Wątek: kredyt na firmę  (Przeczytany 804 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alina66

• Bywalec
  • **
kredyt na firmę
« dnia: Październik 12, 2017, 14:29:45 »
Witam, w jakim banku dostanę kredyt z niskim oprocentowaniem na remont łazienki. Koszt to około 10.000 złotych. Czytałam opinie o pożyczkach  i zastanawiam się nad [...] .
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2017, 20:54:07 wysłany przez admin »

Maranka

• Nowicjusz
  • *
Odp: kredyt na firmę
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2017, 17:00:07 »
Mylisz kredyt z pożyczką. Poza tym nie wiem, czy szukasz kredytu na firmę, czy konsumenckiego na łazienkę? Zajrzyj na stronę: [...]. Mają tam dobrą ofertę kredytu gotówkowego online, z niskim oprocentowaniem. Ale jeżeli szukasz kredytu na firmę, to też tam znajdziesz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 23:16:04 wysłany przez admin »

mentoza

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2018, 13:41:27 »
W raiffeisen możesz dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Maksymalna kwota to 10 tys a 5 tysiaków można dostać nawet na dowód.

leszekk

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2018, 16:42:31 »
A czy korzystacie może z kalkulatorów kredytowych? Ja się właśnie nad tym poważnie zastanawiam :) Czy uważacie, że np. coś stąd byłoby dobrym wyjściem [...] Co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2018, 09:03:00 wysłany przez admin »
W czasach gdy nasza wrażliwość uległa stępieniu pod wpływem wszechobecnej wulgarności i wyuzdania, warto przekonać się, co wciąż może nami wstrząsnąć.

sinka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2018, 07:31:23 »
Najlepiej jest wziąc kredyt w banku. Kilka banków, które aktualnie oferują korzystne oprocentowanie na kredyty gotówkowe to na pewno
nest bank
mbank
bank pocztowy
getin bank
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/najlepszy-kredyt-gotowkowy-jaki-bank-wybrac-57569.html

Wszystko znajdziesz w porównaniach. Jesli chodzi o firmy udzielające pożyczek prwyatnych to trzeba naprawdę uważać. Przyznam,że czasami może byc to pomoc kiedy nie mamy kasy na krótki czas. Jednak z reguły oprocentowanie jakie oferują niskie nie jest. I mozna wpaść w petlę kredytową.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2018, 08:27:35 wysłany przez sinka »

Michal95

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2018, 13:14:07 »
Jeżeli nie masz koniecznie takiej potrzeby, to nie zaciągaj takich pożyczek. To jest ostateczność według mojej opinii.
Nie jest łatwo uwolnić się od nitek prawdziwej miłości, gdy raz się przez nią przejdzie, jak przez pajęczą sieć.

Natan

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2018, 15:10:57 »
Zdecydowanie się zgodzę. Nie ma chyba sensu zaciągać kredytów na zachcianki.