Autor Wątek: kosmetyki  (Przeczytany 2742 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ala123

• Nowicjusz
  • *
kosmetyki
« dnia: Listopad 13, 2017, 21:20:09 »
Dlaczego kosmetyki naturalne są tak modne?Czy faktycznie sa takie skuteczne,czy to tylko obecna moda?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 21:24:07 wysłany przez ala123 »

BananaFoster

• Nowicjusz
  • *
Odp: kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2017, 23:20:46 »
Ta moda jest bardzo fajna, bo kosmetyki mineralne są niezwykle skuteczne. Sama korzystam z podkładu matującego Annabelle Minerals i jestem zachwycona jego działaniem. Warto sprawdzić, szczególnie, że się święta zbliżają :-) [...]
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 13:10:01 wysłany przez admin »

tamara0

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2018, 09:59:41 »
No sama się kiedyś zastanawiałam jak to jest z tymi naturalnymi kosmetykami. Chociaż ja zawsze kupuję kosmetyki do makijażu znanych marek jak Loreal czy Bourjois i makijaż jest na prawdę świetny i utrzymuje się długo. A wy jakie macie swoje ulubione marki kosmetyków i gdzie kupujecie ? Bo ja znalazłam drogerie online [...] i widze że mają tam szeroki wachlarz produktów w rozsądnych cenach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 13:10:14 wysłany przez admin »

mieszkanka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2018, 11:57:46 »
Ja bym ten temat zostawił specjlistom z tej dziedziny... Moim zdaniem jest to najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Kobiety przeważnie bywają piękne, tak jak mężczyźni przeważnie nie są kalekami.

kokainka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2018, 00:31:53 »
Ja uzywam dermokosmetykow ze wzgledu na fakt, ze mam skore bardzo sucha i sklonna do podraznien. Do tego czesto wystepuja u mnie objawy atopowego zapalenia skory, wiec wymaga ona szczegolnej pielegnacji. Uzywam dermoprotektora Cetaphil MD , ktory wlasnie nie tylko nawilza, ale tez zmniejsza podraznienia skory, no i dziala antybakteryjnie.

bollin8

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2018, 20:29:22 »
Sądzę, że dobrze byłoby doradzić się w tej materii znajomych. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie.
W braku jakichkolwiek punktów odniesienia nawet zarysy własnego życia tracą ostrość.

pribijtev7

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2018, 17:12:09 »
To jest raczej temat dla specjalisty w tej dziedzinie. Przynajmniej moim zdaniem.
Zwykli ludzie są aniołami. Politycy natomiast diabłami.

Calanthe

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2019, 08:38:39 »
Dlaczego kosmetyki naturalne są tak modne?Czy faktycznie sa takie skuteczne,czy to tylko obecna moda?

Nie podoba mi sie tutaj słowo moda. Moda to coś co jest przejściowe oraz coś co minie. Moim zdaniem kosmetyki naturalne są popularnie nie dlatego, ze jest na nie moda ale że wzrasta świadomość społeczna oraz ludzie bardziej zwracają uwagę na to co sobie nakładaja na twarz. Sama na przykład nauczyłam się czytac sklady kosmetyków i jestem w stanie ocenić czy dany kosmetyk ma dobry skład, czy już nie za specjalny.

Polecam na pewno firmy takie jak:
Dermika
Sylveco
Biolaven
Resibio
czy Organica

Warto jest ich szukać w sklepach internetowych bo w stacjonarnych może byc problem z ich dostaniem

Malgorzata123

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2020, 09:12:07 »
z kosmetyków naturalnych mogę polecić markę Weleda <3

anemona

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2020, 15:43:14 »
Dla mnie idealne są kosmetyki Sukin https://www.ekodrogeria.pl/107-kremy ale inne kremy naturalne też używam w razie kiedy któryś z nich mi podpasuje, moja skóra lubi kiedy zmieniam je raz na jakiś czas więc staram się nie używać zbyt długo jednej marki

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2020, 23:10:45 »
A co myślicie o kosmetykach z ceramidami? Czy ktoś z Was stosował? Jak się sprawdzają? Mam i suchą skórę i dość suche cienkie włosy, dlatego chciałam je trochę nawilżyć i wzmocnić. Znalazłam taką serię kosmetyków https://ziaja.com/products/series/ceramidowa i mam ochotę przetestować :) Jak myślicie ile trzeba czekać na jakieś pierwsze efekty?