Autor Wątek: Jak zorganizować wesele?  (Przeczytany 631 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zlybananek

• Nowicjusz
  • *
Jak zorganizować wesele?
« dnia: Wrzesień 04, 2017, 08:26:32 »
Jestem na etapie planowania wesela, znalazłam artykuł: 10 porad jak zorganizować wesele - czy coś dopisalibyście do tej listy? Tak z doświadczenia?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2017, 09:19:04 wysłany przez admin »

lennA

• Nowicjusz
  • *
Odp: Jak zorganizować wesele?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2017, 12:10:18 »
wystarczy wynajc odpowiednia firme ktora tym sie zajmuje i zaoszczedzic sobie nerw i stresu polecam http://kglogistyka.pl logistycznie to rozwiąrzą.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 17:01:55 wysłany przez lennA »

joanna67

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2017, 12:19:42 »
Dokładnie wystarczy znaleść profesjonalną firmę, która zajmie się wszystkim. Wynajmem sali, cateringu lub restauracji, dekoracją itp. itd . My ak mieliśćy, polecam! oszczędność może nie pieniędzy ale nerwów i czasu :-) a to najbardziej w tym wszystkim sobie cenię :-)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2017, 14:01:08 wysłany przez admin »

annaratajczak

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2017, 14:38:04 »
Też postawiłabym na takie rozwiązanie. Najlepiej zlecić to komuś, kto się na tym zna, wtedy mamy gwarancję, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy :)

piktuk

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2017, 13:59:15 »
A ja bym o to popytał znajomych. To prawie zawsze jest bardzo dobre rozwiązanie :)
Człowiek tak sobie żyje z dnia na dzień, martwi się większymi problemami, wyolbrzymia mniejsze i nigdy się nie spodziewa, że może nadejść prawdziwe nieszczęście.

hakkonn

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2017, 16:11:35 »
Warto przemyśleć sprawę pod kątem wynajęcia drona. Ja ze swojej strony ponieważ korzystałam z usług Dronsfera zdjęcia z drona jestem mega zadowolona z naszej współpracy. Piękne zdjęcia i filmiki robią wrażenie pod względem jakości obrazu jak i ciekawych ujęć jakie zastosował operator który ma odpowiednie przeszkolenie i certyfikaty by bezpiecznie i dyskretnie łapać piekne chwile w powietrzu ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2017, 19:11:08 wysłany przez hakkonn »