Autor Wątek: Gdzie po kredyt online  (Przeczytany 389 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ferkag56

• Nowicjusz
  • *
Gdzie po kredyt online
« dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:54:30 »
Czasem zdarza się tak, że potrzebujemy szybko dodatkowej gotówki... Ja miałem tak właśnie przed tymi świętami. Na szczęście znalazłem ofertę firmy [...] i dzięki kredytowi gotówkowemu, który u nich wziąłem mogłem pozwolić sobie na sfinansowanie świąt dla całej rodziny. Ogromnym atutem tego kredytu jest to, że spłacamy go w wygodnych i niskich (nawet 24!) ratach a nie tak jak w chwilówkach całą kwote od razu! Jeśli więc potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel nie czekaj i zgłoś się do [...]!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 16:51:28 wysłany przez admin »

monikazz

• Bywalec
  • **
Odp: Gdzie po kredyt online
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2017, 09:38:28 »
No ale czy przypadkiem nie jest to właśnie chwilówka? Właśnie fakt, że kredyt jest udzielony przez firmę prywatną i w tak szybkim czasie sprawia,że jest nazywany chwilówką. Nie inaczej... Sama nie wiem czy bym sie na coś takiego zdecydowała ale raczej nie ponieważ oprocentowanie tego typu zobowiazań mnie przeraża.... Jest niesamowicie wysokie i nie da się tego ukryć....

Proponowałabym porównać sobie to wszystko w bankach, które na moje oko mają korzystniejsze warunki.
[...]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 08:38:26 wysłany przez admin »

tamara0

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2017, 10:46:48 »
Często każdy zastanawia się pożyczka w firmie pozabankowej czy w banku- co się opłaca bardziej. Zanim się zdecydujemy lepiej poczytać ciekawy artykuł o tym by poznać więcej szczegółów. Tutaj sobie poczytajcie zanim wyślecie już wniosek o pożyczkę- [...]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 08:38:12 wysłany przez admin »

lennA

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2017, 12:10:55 »
kredyt to sie bierze w banku online najwyzej mozna sobie pizze zamowic a i tak oszukuja i nawet na tym
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 08:37:52 wysłany przez admin »

fallpoll2

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2017, 00:55:03 »
Ja juz chcecie brac taki kredyt, to najlepiej będzie przejrzeć aktualne rankingi [...] takich pożyczek. Wtedy będziecie wiedzieć, gdzie warto je brać a gdzie nie. W ciemno lepiej niczego nie załatwiać!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 08:37:33 wysłany przez admin »

ElaKorcz

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 13, 2017, 09:20:04 »
Jak już ktoś się decyduje na kredyt online to również radziłabym na sprawdzenie aktualnych rankingów. Ja jednak osobiście udałabym się do banku po pożyczkę.

naturalizowana

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2017, 14:32:01 »
Stron internetowych, na których można odnaleźć ofertę pożyczkową, jest mnóstwo i przyznam się, że jakiś czas temu natrafiłam na Latwy kredyt. Zastanawiałam się czy rzeczywiście jest tak prosto go wziąć? Okazało się, że tak i ze spłatą też nie było problemów - mają akurat konto w do spłat z mojego banku. Takie pożyczki są mi potrzebne, kiedy w danym miesiącu mam jakieś nieplanowane wydatki i trzeba jakoś załatać dziurę budżetową. Ja korzystam zarówno z pożyczek bankowych, jak i online. Myślę, że takie pożyczanie jest bezpieczne, jeśli postępuje się zgodnie z umową, która wiąże nas z instytucją finansową.