Autor Wątek: Dzień Matki  (Przeczytany 1148 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

apple

• Zasłużony
Dzień Matki
« dnia: Maj 26, 2012, 13:23:54 »
Kto mi tuż przed snem nucił bajki baj, baj
I kto przybiegał z bzem, kiedy maił się maj
Kto wybaczał mi każdą złość, każdy błąd
Gdy kryłam wielkie łzy, w domu najmniejszy kąt

Co wieczór obraz ten, kołysze mnie do snu
tato młody jak maj i mama wśród bzów

Cudownych rodziców mam, cudownych rodziców mam
odkryli mi każdą z dróg, po której szłam
Mam cudownych rodziców bo, przyjaciółmi moimi są
w porę rzekli mi: "dalej to idź drogą swą"

Sama idę więc, ale po drogach mych
będą wciąż za mną biec i mnie strzec myśli ich

Jak motyl zastygł czas pod fotografii szkłem
Patrzę na nie nie raz i jedno wiem:

Cudownych rodziców mam...

Właśnie wysłałam mojej mamie takie życzenia z okazji Dnia Matki i się poryczałam. Każdy, kto tu jest, pewnie domyśla się dlaczego. Chcę Wam tylko powiedzieć Rodzice, choćbyście nie wiem co o sobie myśleli (tak jak ja często myślę o sobie), że jesteście cudowni dla Waszych Dzieci... Szukacie, drążycie, z całego serca chcecie im pomóc, potykacie się, ale znowu się podnosicie. I tak dzień w dzień, podczas gdy inni nie mają POJĘCIA, co przechodzimy i idą spokojnie do pracy. To nie Nasza wina, że to się stało, choć większość z nas była przy tym, kiedy to się działo. Oszukano nas, nie poinformowano, myśleliśmy, że robimy wszystko co NAJLEPSZE dla Naszych Najcudowniejszych Dzieci. Gdybyśmy żyli 30 lat wcześniej, nie mielibyśmy takich problemów, ale żyjemy teraz w tych p...onych czasach. Musimy się trzymać. Dla Nich.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

Linlandia_pl

• Nowicjusz
  • *
Odp: Dzień Matki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 14:35:05 »
Witam Wszystkie mamy na forum. To bardzo ciekawy temat,czyli Dzień matki. W jaki sposób Wasze dzieci złożyły Wam życzenia? Podzielcie się tą piękną i radosna nowiną. 

Lenek86

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:07:40 »
A co powiecie na kosz upominkowy ze strony [...] i dodatkowo ulubione kwiaty dla naszych mam? Wydaje mi się, że to bardzo dobry upominek i będzie to oryginalny prezent dla mamy w każdym wieku. Kuferek słodkich przyjemności sprawi radość zarówno świeżo upieczonej mamie, jak i tej, będącej już nie tylko mamą, ale również babcią, a nawet prababcią. Kosz upominkowy dla mamy wyrazi więcej niż jakiekolwiek słowa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 10:19:15 wysłany przez admin »

utterbax

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2017, 13:51:01 »
Ja chce mojej mamie kupić jakąś elegancką zastawę stołową i znalazłam świetny sklep [...]. Maja bardzo bogaty wybór, a ja nie wiem na co się zdecydować! Tyle ładnych styli i kolorów. Nie wiem, czy lepiej kupić jakiś prosty zestaw, czy może coś zdobionego? Co sądzicie? Najbardziej podobają mi się te zdobione kolekcje od Royal albert, ale nie wiem czy nie są zbyt wymyślne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 12:03:06 wysłany przez admin »

magdalalena

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:57:02 »
Witam, zastawa stołowa to bardzo dobry pomysł :)

celinka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2017, 21:15:50 »
ja mojej mamie też kupiłam zastawę :)