Autor Wątek: Czy polisy są dobrym motywem na inwestycje?  (Przeczytany 428 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hismaimai9999

• Nowicjusz
  • *
Czy polisy są dobrym motywem na inwestycje?
« dnia: Listopad 09, 2018, 06:31:41 »
Witam wszystkich :) Od jakiegoś czasu coraz więcej myślę o tym, żeby jakoś zainwestować trochę pieniędzy, tak żeby trochę na tym zarobić. Nie chce brać kredytu i inwestować w nieruchomości, raczej bardziej przekonuje mnie dobra polisa, na przykład z funduszem inwestycyjnym. Co o tym myślicie? Da radę zarobić na tego typu rzeczach, czy to raczej dorabianie firm, które je oferują? Nie chcę utopić pieniędzy w coś, co mi nie przyniesie żadnego zysku.
Công ty rut ham cau quan go vap giá rẻ dịch vụ rút hầm cầu quận gò vấp uy tín

tomasz22323

• Nowicjusz
  • *
Odp: Czy polisy są dobrym motywem na inwestycje?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2018, 09:49:33 »
Jeśli chcesz kupić polisę - to tylko przez pryzmat ochrony ubezpieczeniowej. Inwestycja finansowa jest raczej marna. Najlepiej zarobi pośrednik

pukla

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2019, 12:29:31 »
Kolega mi mówił ze inwestowanie na Polska giełda bitcoin jest teraz bardzo modne i na czasie.  Ta technologia otwiera przed nami wielkie możliwości. Trzeba trochę zgłębić temat, zeby wiedzieć o co chodzi  i zacząć zarabiać na giełdzie kryptowalut. Chyba w koncu musze dokształcić sie z tej branzy.

mamazosi

• Aktywny
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2019, 21:46:01 »
Nasz doradca finansowy przekonuje, że nieruchomości są bardzo opłacalną inwestycją. Zwłaszcza apartamenty w górach lub nad morzem to dobry wybór. Z reszta nie opieramy się jedynie na jego zdaniu. Dużo czytamy i posiłkujemy się informacjami z https://inwestujwnieruchomosci.pl/inwestowanie-w-nieruchomosci-pod-wynajem/ .

tomasz.m

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2019, 13:50:28 »
Nie jestem pewien na ile polisy są dobra inwestycją, raczej dość nietypową ;)
Polecam bardziej szukać inwestycji w nieruchomościach, jeśli masz środki, a jeśli nie, to może kantor bitcoin online Cię zainteresuje? Bardziej ryzykowne, ale może przynieść dochód nawet przy małym wkładzie własnym ;)