Autor Wątek: Co na prezent  (Przeczytany 585 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

natkawal76

• Nowicjusz
  • *
Co na prezent
« dnia: Listopad 29, 2017, 14:28:25 »
Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 15:54:18 wysłany przez admin »

Lenek86

• Bywalec
  • **
Odp: Co na prezent
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2017, 11:14:43 »
Ja myślę, że spodobają Ci się pomysły ze strony https://blip.pl/tanie-prezenty-swiateczne-dla-kazdego/ Święta to czas, kiedy sprzedawcy i sklepy prześcigają się w swych ofertach na świąteczne prezenty. W każdym sklepie możesz znaleźć zarówno prezent dla dziecka, jak i prezenty dla kobiety czy mężczyzny. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby i nie chcesz wydać na upominek dużo pieniędzy, skorzystaj z kilku specjalnie przygotowanych propozycji. Wśród długiej listy prezentów znajdziesz te, które z pewnością ucieszą każdego, bez względu na wiek.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 12:40:23 wysłany przez Lenek86 »

pioottr331

• Nowicjusz
  • *
Co na prezent
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2017, 20:36:37 »
Może taka propozycja cie zainteresuje, jeśli skończył Ci się okres PS4 premium i nie wiesz gdzie kupić kolejne doładowanie ps4, xbox live gold
? Nie przejmuj się, na stronie doladowania.pl znajdziesz wszystkie możliwe opcje dla doładowań ps4 i nie tylko!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 11:47:01 wysłany przez pioottr331 »

TeresaOrlowska

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2017, 22:33:33 »
Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym.

Jeżeli o dzieciaki chodzi to ja w tym roku kupiłam na Alledrogo taką zabawkę [...] znanż chyba wszystkim dzieciom z Ulicy Sezamkowej. Moja koleżanka swoim dzieciom dała taką zabawkę w zeszłym roku i mówiła że były zachwycone :)

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 08:28:59 wysłany przez admin »

fallpoll2

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2017, 02:57:52 »
A ja się w sumie zastanawiam czy czasem nie można kupić komuś na prezent na przykład czegoś takiego jak Szczoteczki elektryczne? Przecież prezenty mogą być również praktyczne.... Co o tym sądzicie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 08:29:28 wysłany przez admin »

Malinka98

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2017, 09:30:31 »
karta podarunkowa do sklepu albo galerri

MalowanaKredkami

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2017, 13:26:52 »
Jeśli chodzi o mamę i siostrę nie mam nigdy z tym problemu. Obydwie dostają ode mnie co roku kolczyki ze złota, a tato zawsze ucieszony jest z bonu podarunkowego. Jedynie z bratem jest problem lecz jemu wystarczy nowa gra na konsolę.

LaMania92

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2017, 18:02:42 »
Dla taty bon podarunkowy to trochę nudne :P. Ja mojemu facetowi kupiłam ostatnio na imieniny T-shirt, taki trochę inny niż typowe oklepane w galeriach. Z motywem motoryzacyjnym, ale przede wszystkim świetny gatunkowo. To naprawdę musze przyznać, że jakość robi robotę. Możecie znaleźć tutaj te produkty - http://streetkingwear.com/