Autor Wątek: Aranżacja wnętrza  (Przeczytany 1351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cymba

• Nowicjusz
  • *
Aranżacja wnętrza
« dnia: Lipiec 20, 2018, 13:07:05 »
Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim. . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Zależy mi na tym aby były wyjątkowe i niepowtarzalne.  Znajoma poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl  Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?

Katarzyn333

• Nowicjusz
  • *
Odp: Aranżacja wnętrza
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2018, 15:00:11 »
Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...
W sercu każdego mężczyzny jest silne pragnienie stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania pięknej.

Fixxi8

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2018, 19:11:25 »
Nie bardzo się na tej kwestii znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc.
Lecz jeśli od czasu do czasu nie opuścisz gardy, będziesz miał ręce zbyt zmęczone na to, żeby uderzyć.

jarzebinaq1

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2018, 12:16:18 »
Uwielbiam styl skandynawski! naturalny, ciepły, prosty.... Przede wszystkim w takim stylu powinien dominować kolor biały a jedynie ocieplany kolorowymi dodatkami takimi jak koce, poduszki czy zasłony. Pamiętaj, żeby nie przesadzić, bo w tym stylu głównie panuje minimalizm, oświetlenie możesz poszukać w Ikei, fajnym dodatkiem może być Berker R.classic, akcesoria w Jysku lub na Bonami.

kamila55

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2018, 22:55:57 »
Skoro mówimy o stylu skandynawskim to możecie sobie zobaczyć kolekcję kolorów Skandynawia duluxa (kolory świata) . Bardzo ładne są, takie naturalne i idealnie do tego stylu pasują

beczek

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2018, 16:30:21 »
Ja lubię nowoczesne klimaty.

haneczka0

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2018, 11:40:38 »
Ja czerpię inspiracje spacerując po IKEI. Tam zawsze mają pięknie urządzone przestrzenie w stylu skandynawskim ; )
Marzysz o piersiach z przed ciąży? https://powiekszanie-piersi.net.pl/ Zobacz jak to zrobić!

alamod

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2018, 15:10:07 »
xxxx

bukmarza77

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2018, 14:21:15 »
W dzisiejszych czasach bardzo łatwo zaaranżować coś ciekawego. W internecie pełno różnego rodzaju aranżacyjnych propozycji. Zerknijcie sobie chociażby na te wizualizacje wnętrza apartamentu, albo pomysły na wykończenie kawalerki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 13:17:41 wysłany przez bukmarza77 »

rychupejarps

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 12, 2018, 15:08:05 »
Polecam :) super osiedle, cisza spokoj, piekno blisko do wszystkiego domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej A wykonczenie to juz przyjemnosc:_

marika12

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 15, 2018, 18:52:49 »
Ja ostatnio kupiłam do salonu i do sypialni fajne poszewki dekoracyjne na poduszki. Dokładnie w sklepie Dobraposciel24. Polecam, bo duży wybór tam jest. Z powodzeniem można coś dobrać, w zależności od wystroju wnętrza. Ja bardzo lubię takie dodatki.

basia100

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2018, 19:38:35 »
Warto w tym temacie poszperać w sieci. Jestem pewien, że uda się wiele ciekawych informacji znaleźć.
Pierwszy krok najtrudniejszy.