Autor Wątek: Ania i Daniel mlodzi, wsaniali i piekni  (Przeczytany 1452 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaja

• Kreatywny
Ania i Daniel mlodzi, wsaniali i piekni
« dnia: Maj 14, 2006, 17:14:47 »
Drodzy Rodzice pragne was zawiadomic, ze syn naszej Ewy (ewasz) kilka dni temu ozenil sie ze wsaniala dziewczyna. Panstwo Moldzi zamiast kwiatow przed kosciolem zbierali pieniadze na fundacje rainmena. Uwazam,ze to cudowne i godne powielenia:). W zwiazku z tym pozwalam sobie wkleic link http://www.domrainmana.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=11 i prosic o komentarz.i oczywiscie zyczenia dla mlodej pary:)
kaja
p.s Ewuniu mam nadzieje,ze sie nie gniewasz,ze obwiescilam to "calemu swiatu" ale nie moglam sie powstrzymac:) a na zdjeciu to wygladasz tak jakbys to Ty za chwile miala wlozyc welon:)

zuza100

• Aktywny
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2006, 21:04:20 »
Życzę wszystkiego naj naj lepszego Młodej Parze.Niech ich nowa droga życia bedzie zawsze jasna i prosta.Pozdrawiam

krystynagra

• Zasłużony
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2006, 05:57:43 »
Ewo-życzę tej parze wszystkiego najlepszego .I oby Mati miał kiedys taki dzień.Trzeba wierzyć .

lilianabujala

• Zasłużony
    • http://www.wstroneslonca.info
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2006, 10:38:39 »
nie udalo mi się zalogować tamże, więc tu wklejam:
WYJ¡TKOWE ŻYCZENIA DLA WYJ¡TKOWEJ M£ODEJ PARY NA D£UGIE I SZCZÊŚLIWE POŻYCIE MA£ŻEÑSKIE
ja się pytam - która to Ewa?  :D

Karolina

• Global Moderator
  • Zasłużony
    • Nadzwyczajne-Dzieci - strona WWW
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2006, 12:51:56 »
Wszystkiego najlepszego Młodej Parze  :)

Inicjatywa z zastąpieniem kwiatów wspaniała. Ostatnio słyszałam w tv zachęcenie aby w czasie I Komunii Św również proponowa podobne - to bardzo chwalebne i godne naśladowania.
Pozdrawiam, Karolina

ewasz

• Zasłużony
    • http://www.domrainmana.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2006, 22:25:43 »
Cytat
Ewuniu mam nadzieje,ze sie nie gniewasz,ze obwiescilam to "calemu swiatu" ale nie moglam sie powstrzymac:)

Kaja, jestem tak szczesliwa, ze tez mam ochote obwieszczac to calemu swiatu ! Bardzo dlugo czekalam na taki dzien :)
Dziekuje wszystkim za dobre zyczenia!
Cytat
ja się pytam - która to Ewa?

Lila, a jak typujesz :)
Na tych zdjeciach sa tez dwaj moi synowie... Zgadniesz ktorzy ?
Cytat
oby Mati miał kiedys taki dzień.Trzeba wierzyć .

Krysiu, Mati jest z innej bajki. Wierze ze i on bedzie kiedys mial swoj wielki dzien, ale w zupelnie innej scenerii (np.uroczyste otwarcie Farmy ?)
Cytat
Inicjatywa z zastąpieniem kwiatów wspaniała

TAK, to inicjatywa warta powielania! Tym bardziej, ze Mlodzi i tak zebrali wiadro kwiatow, a Fundacja calkiem wymierne pieniadze!!!
Zachecajcie do takich zbiorek waszych krewnych i znajomych (to nawet teraz jest "trendy"), wiem, ze obdarowujacy takze odczuwali satysfakcje, ze zamiast wydawania pieniedzy na kolejny bukiet, wspieraja wazny cel ...

pozdrawiam
ewa