Autor Wątek: zatrucie rtęcią? (amalgamaty)  (Przeczytany 5010 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ola089

• Nowicjusz
  • *
zatrucie rtęcią? (amalgamaty)
« dnia: Kwiecień 27, 2017, 09:56:18 »
Witajcie :)
jestem tutaj nowa, forum odkryłam dopiero wczoraj. Ponieważ znacie się w temacie zatrucia rtęcią, proszę Was o radę (bo żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc).
Podejrzewam u siebie zatrucie rtęcią (od dzieciństwa miałam zęby łatane amalgamatami - było ich co najmniej 5 - na tą chwilę został mi 1, który zostanie usunięty prawdopodobnie w przyszłym tygodniu).
Od 18 roku życia (mam 28 lat) zmagam się z zaburzeniami emocjonalnymi: lęki, depresja, potworna bezsenność, fobia społeczna. Ponieważ mój stan był na tyle poważny, musiałam podjąć leczenie psychotropami, niestety z niewielkim skutkiem, bo objawy uspokajały się tylko na jakiś czas. Do tego dokucza mi nadpotliwość, z piersi sączy się jakiś płyn (prolaktyna niby w normie), a po prawie każdym posiłku muszę zjeść coś słodkiego. Tydzień temu miałam usuwany przedostatni amalgamat i od tego czasu objawy psychiczne się nasiliły (mimo podjętych środków bezpieczeństwa - koferdam, odsysanie usuwanego pyłu amalgamatowego - w lusterku widziałam w okolicach migdałków czarny nalot, więc podejrzewam że podczas borowania niestety część rtęci dostała się do organizmu).
Od kiedy zaczęły się moje problemy robiłam wiele badań, ale lekarze nie widzą nic poważnego mimo, że morfologia od wielu lat wykazuje podwyższone  MCV i MCH, co potwierdziło również badanie żywej kropli krwi (powiększone krwinki wyglądały jak cytrynki), podczas którego okazało się również że w moim organizmie jest stan zapalny a wątroba nie działa prawidłowo.
Robiłam również analizę pierwiastkową włosa w Biomolu, niestety nie do końca jestem w stanie je zinterpretować, bo się po prostu na tym nie znam, podejrzewam że lekarze również. Ale widzę, że poziom wapnia jest powyżej normy, cynku natomiast poniżej normy. I tu moje pytanie: czy jest tutaj ktoś kto jest w stanie na podstawie wyniku analizy pierwiastkowej włosa ocenić czy jest prawdopodobne, że mój organizm jest zatruty rtęcią bądź innymi toksycznymi metalami? (nie wiem dlaczego ale nie mogę tutaj dodać zdjęcia z wynikiem badania).
Chciałabym się podjąć odtruwania organizmu (po usunięciu ostatniego amalgamatu oczywiście), ale nie wiem od czego zacząć,  w internecie to różnie piszą i już jestem skołowana. Ile czasu musi minąć od usunięcia ostatniego amalgamatu, aby rozpocząć odtruwanie? (bo czytałam gdzieś o kilku miesiącach).

Z góry bardzo Wam dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

ola089

• Nowicjusz
  • *
Odp: zatrucie rtęcią? (amalgamaty)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2017, 16:41:21 »
Sorry scarp ale mnie to nie przekonuje. Jest więcej ludzi którym chelatacja naprawdę pomogła kontra Ci, którzy są przeciw wszystkiemu tak po prostu, bo chcą się na kimś wyżyć... sorry, ale ufam większości poszkodowanych przez rtęć. Jakakolwiek ilość rtęci jest dla organizmu niebezpieczna, to powie Ci każdy lekarz, ale to już powinieneś chyba wiedzieć. Być może u mnie nie doszło do zatrucia,  ale dopóki nie spróbuję chelatacji to się tego nie dowiem.

marcepanek

• Kreatywny
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2017, 11:36:53 »
Podeślij analizę na zatruciowcy@gmail.com
Worst dream...

nowy12344

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2017, 14:55:24 »
Ta cholerna rtęć jest jak metal "duch"
Mozna byc zatrutym a  w badaniu włosa nie zawsze wyjdzie. Silnie wiąże sie z grupami bialkowymi-siarkowymi.
Osadza sie w watrobie, nerach, mózgu lub innych narządach. Zaburza funkcje innych pierwiastkow i wprawne oko toksykologa moze jedynie ocenic choc musi wiedziec tez o co chodzi.

graffik

• Kreatywny
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2017, 22:15:43 »
Ja robiłam 11 lat temu takie badanie z włosa i wtedy zatrucie rtęcią mi nie wyszło a już zatruta byłam  8) no ale może zależy gdzie się takie badanie zrobi.
Chelatacje  powinnaś zacząć zaraz  po usunięciu ostatniej plomby jak jeszcze rtęć z plomby krąży we krwi. 
81# ALA 25mg

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2017, 09:43:13 »
Graffik ty żyjesz :) nawet pamiętasz o forum :)
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

graffik

• Kreatywny
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2017, 22:37:30 »
Dałam sobie forum na pasek zakładek w przeglądarce 8)
81# ALA 25mg

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2017, 12:58:46 »
O jak fajnie  ;D No i masz te swoje czarne okularki rozbrajające  ;D Jak za starych dobrych czasów  ;D
No dobra to napisz tutaj lub jak chcesz na priv jak u ciebie chelatacja. Bo u mnie jest znowu lepiej ale to dzięki obniżeniu dawki jak widzisz. Każda większa dawka powodowała że chyba wątroba u mnie nie wyrabiała bo wracał jasny kał i wiele objawów słabych nadnerczy. Teraz nie mam tych zjazdów w dół po cyklu. Jak widać wielkość dawki kluczowa dla jakości procesu.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

graffik

• Kreatywny
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2017, 16:56:26 »
Oj moja się zatrzymała jakoś na jesień  2015 i jakoś tak się zeszło. Ten czas tak szybko leci.
81# ALA 25mg

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2017, 21:47:23 »
Cóż czyli wychodzi na to że nie masz takiej chyba potrzeby skoro już tyle czasu bez chelatacji jesteś. Ja bynajmniej zauważyłem że te najpilniejsze największe problemy jakie miałem na początku rzeczywiście szybko zginęły i dzięki temu żyje się prościej a dni mijają szybciej ;) No i zdecydowanie uniknąłem dużo stresu dzięki chelatacji a z pewnością dużo bym uniknął gdybym wcześniej tak od 30 cyklu 5 mg trzymał. Dzisiaj pewnie byłbym na 60 cyklu i lepiej a fakt jest że nawet na 30 było całkiem fajnie ale jest jeszcze kilka spraw które chce sprawdzić jak będę reagował po tym magicznym 50 cyklu.  Ostatnio mocno poprawiła mi się wytrzymałość refleks siła fizyczna  itd.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

adelask

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2017, 16:26:33 »
xxx

tadeusz21

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2018, 08:03:47 »
Takie zatrucie zawsze bardzo źle się kończy według mnie. Znam przypadki osób które umarły po tym zatruciu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2018, 14:19:45 wysłany przez admin »