Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1531307 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ania2011

• Bywalec
  • **
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #3075 dnia: Maj 30, 2015, 00:34:26 »
Czy ktoś wie może co może oznaczać zielony stolec u 3,5 letniego dziecka. Kupka jest częściowo zielona a częściowo brązowa. Ma tak od dwóch dni. Wcześniej przez tydzień miał jasne i luźne (po chelatacji i odrobaczaniu), teraz są prawidłowo uformowane ale właśnie zielono brązowe. Jest teraz na cyklu dmsa 1 mg.

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #3076 dnia: Maj 30, 2015, 10:28:16 »
ania  a co jadl ostatnio?
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

ania2011

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3077 dnia: Maj 30, 2015, 20:21:01 »
Czy badanie moczu na obecność rtęci waszym zdaniem ma sens przy dawce dmsa 1 mg, Czy badanie to wychwyci? Chciałam zrobić badanie przed cyklem i dla porównania na cyklu, żeby wiedzieć czy coś się rusza tylko czy przy tak małej dawce chelatatora to wyjdzie? badania zbiera się dobowy mocz czyli dobowa dawka wychodzi jakieś 6-7 mg (podaje co 3,5-4 godz.) Potrzebuje też argumentu dla teściowej, która czasem zostaje w weekend z dzieckiem gdy potrzebujemy z mężem pozałatwiać sprawy. Boje się, że uzna chelatację za fanaberie  i oleje podawanie dawki bez względu jak mocno to uargumentuje. Tak by miała dowód na papierze i ukróciłoby to zbędne dyskusje z nią.

niespo

• Kreatywny
« Odpowiedź #3078 dnia: Maj 30, 2015, 20:48:06 »
Niewiem czy to ma sens, niech się wypowiedzą inni, ale jeśli chodzi o teściową to u mnie działało dawniej, wyjaśnienie że jak oleje dawkę to ryzykuje że dziecko trafi do szpitala przez niekontrolowaną redystrybucję :) choć nie do końca zgodne z prawdą ale u mnie działało i nie chciała próbować olewać dawek :)
Szymuś - rok 2007(stan na 11.04.2015)
~#18 Ala 60 mg
Michaś - rok 2010
#16 Ala 50 mg
Ja #7 ALA 60 mg
mąż #? ALA 50 mg

ania2011

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3079 dnia: Maj 30, 2015, 21:47:20 »
niespo jak powiem, że od tego dziecko może trafić do szpitala to boje się nawet wyobrażać reakcji teściowej. Będę słuchać że niebezpieczne eksperymenty przeprowadzam na dziecku. długo musiałam ją uświadamiać, że trzeba dzieci odrobaczać. Dla niej lepiej, żeby dziecko miało pasożyty: "jakoś nauczy się z nimi żyć, wszyscy jakieś mają". Odrobaczanie to nie trucie robali ale też dzieci więc z dwojga złego nie sobie ma te robaczki - jej zdaniem. Rteć to dla niej trochę wymyślony problem wiec muszę mieć jakiś papier, najlepiej żeby podpisał się pod nim jakiś dr inaczej mogę sobie pogadać do ściany.

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #3080 dnia: Maj 30, 2015, 22:01:03 »
ania, rob ten test moczu na rtęć, jezeli masz wolne fundusze- jak nie wyjdzie, to najwyzej jej nie pokazesz. Niestety beton mentalny cięzko przekuć.

niespo

• Kreatywny
« Odpowiedź #3081 dnia: Maj 31, 2015, 10:30:37 »
Aniu, no wiem. Ale do mojej inne argumenty nie trafiały, a tak to była poważna mina trochę krzyku o eksperymentach też miałam, ale że moja mama brała doustnie około 500 mg kwasu ALA w tabletkach swoich, to było niejako łatwiej i też chciała nawet papierka, ale po mnie to jakoś spływało, także tak jak woda pisze zrób ten test a nóż coś wykaże i będzie ok. Ale jak chcesz coś zmienić na przyszłość to tak jak pisałam trzeba zacząć interesować się ich chorobami i ich leczyć, wtedy zdobywasz autorytet, albo wcześniej wyleczysz dziecko.
Szymuś - rok 2007(stan na 11.04.2015)
~#18 Ala 60 mg
Michaś - rok 2010
#16 Ala 50 mg
Ja #7 ALA 60 mg
mąż #? ALA 50 mg

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #3082 dnia: Maj 31, 2015, 11:49:39 »
Czy ktos ma pdf amalgam illness?

Teuta

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3083 dnia: Maj 31, 2015, 15:32:26 »
Witam
jestem tu nowa, mam 8 letniego syna z zespołem Aspergera. Niedawno trafiłam na badanie kropli krwi i mamy terapie na pasożyty wraz z odbudową flory bakteryjnej u syna. Po tej kuracji kobieta sugerowała usuwanie metali ciężkich u syna ale metodą Joalisa. Podczas poszukiwania informacji na temat tej metody natknęłam sie na metodę Cutlera  i trafiłam na to forum. Nie mogę jednak znaleźć informacji jak tę chelację po kolei przeprowadzić i od jakich dawek zacząc itd. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i pomógł mi namierzyć potrzebne informacje?
Z góry dziękuję. Pozdrawiam

bonam

• Zasłużony
« Odpowiedź #3084 dnia: Czerwiec 01, 2015, 16:18:36 »
Witam
jestem tu nowa, mam 8 letniego syna z zespołem Aspergera. Niedawno trafiłam na badanie kropli krwi i mamy terapie na pasożyty wraz z odbudową flory bakteryjnej u syna. Po tej kuracji kobieta sugerowała usuwanie metali ciężkich u syna ale metodą Joalisa. Podczas poszukiwania informacji na temat tej metody natknęłam sie na metodę Cutlera  i trafiłam na to forum. Nie mogę jednak znaleźć informacji jak tę chelację po kolei przeprowadzić i od jakich dawek zacząc itd. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i pomógł mi namierzyć potrzebne informacje?
Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Teuta tak naprawdę największą wiedzę nt. chelatacji zdobędziesz czytając to forum. Wątek w którym piszesz oraz poniższy
http://www.dzieci.org.pl/forum/chelatacja-wedlug-a-cutlera/chelatacja-protokol-cutlera/

Tutaj jest na temat dawek i suplementacji
http://www.pdm.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=82
Młody  X.2010   
106 # ALA, DMSA, DMPS
zniżka iHerb QZN478

krecik08

• Zasłużony
« Odpowiedź #3085 dnia: Czerwiec 03, 2015, 16:39:11 »
Skarbuś a czy robilaś badania na uroporfiryny? to chyba jest najlepszy wyznacznik zatrucia metalami.
Krecik ur.06.2011
25 cykl ALA,DMSA,DMPS
Tinus, homeo klasyczna

ania2011

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3086 dnia: Czerwiec 03, 2015, 17:20:45 »
Jestem po 3 cyklach, jeden na dmps i dwa na dmsa i powiem wam, że mam straszne zamglenia. Cały czas o czymś zapominam ale to tak na maksa. Pod koniec ostatniego cyklu ból głowy był nie do zniesienia. Dziś jadłam pestki dyni. gdy kończyłam je przegryzać ( miałam jeszce ze dwie w ustach) chciałam wziąć jeszcze   ale wiecie co? Nie mogłam dojść co ja jem, co ja mam w buzi. Nie mogłam sobie przypomnieć co minutę wcześniej wzięłam do ust. Miałam jeszcze dwie w ustach wiec teoretycznie po smaku powinnam dojść a ja kompletnie nie mogłam powiązać smaku z przedmiotem. Przeżuwałam te dwie pestki i za nic nie mogłam dojść co to jest. tak jakby mózg nie mógł przetworzyć informacji z kubek smakowych i nazwać przedmiotu. Nie wiem o co chodzi ale to było bardzo dziwne, musiałam wyjąć te pestki z ust i dopiero wtedy jak je zobaczyłam uświadomiłam sobie co to jest i co ja właśnie jem. Mózg mi szwankuje

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #3087 dnia: Czerwiec 03, 2015, 19:43:34 »
Jestem po 3 cyklach, jeden na dmps i dwa na dmsa i powiem wam, że mam straszne zamglenia. Cały czas o czymś zapominam ale to tak na maksa. Pod koniec ostatniego cyklu ból głowy był nie do zniesienia. Dziś jadłam pestki dyni. gdy kończyłam je przegryzać ( miałam jeszce ze dwie w ustach) chciałam wziąć jeszcze   ale wiecie co? Nie mogłam dojść co ja jem, co ja mam w buzi. Nie mogłam sobie przypomnieć co minutę wcześniej wzięłam do ust. Miałam jeszcze dwie w ustach wiec teoretycznie po smaku powinnam dojść a ja kompletnie nie mogłam powiązać smaku z przedmiotem. Przeżuwałam te dwie pestki i za nic nie mogłam dojść co to jest. tak jakby mózg nie mógł przetworzyć informacji z kubek smakowych i nazwać przedmiotu. Nie wiem o co chodzi ale to było bardzo dziwne, musiałam wyjąć te pestki z ust i dopiero wtedy jak je zobaczyłam uświadomiłam sobie co to jest i co ja właśnie jem. Mózg mi szwankuje

mam to samo, ostatnio zapomniałam, czy 2 minuty wczesniej wzielam dawke, czy nie..to wszystko przy dmps 5mg
ile dawkujesz dmps i dmsA?

ania2011

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3088 dnia: Czerwiec 03, 2015, 20:16:55 »
najpierw było dmps 5 mg, na dmsa już zmniejszyłam do 3 mg.

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #3089 dnia: Czerwiec 03, 2015, 22:24:51 »
A jaką masz historie zatrucia ania? Jesteś wrazliwa na tiole?