Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1520189 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

apple

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #1200 dnia: Maj 25, 2012, 19:43:57 »
Witak Lilla, super że Twój synek wraca.
Znów przyszedł upragniony piątek, kiedy tysiące rodziców na całym świecie rozpoczyna proces odzyskiwania swoich dzieci...
a tu kaszel i katar w postaci zielonych glutów, wypieki na policzkach - których wcześniej nie było
więc niestety musimy cykl przesunąć...
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #1201 dnia: Maj 25, 2012, 22:28:44 »
U nas dziwnie, cykl leci od 8 rano a Mlody spi od 16-stej i ani mysli wstawac, moze trend utrzyma sie do rana:O Jak tak to juz widze jak jutro sobie odbije ... A moze jest przeciazony cyklami weekend w weekend lub homeo, sama juz nie wiem:O Wczoraj tez spal bardzo dlugo i tez od drzemki lecial, choc dwie niedlugie przerwy byly.
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

anuulkaa

• Zasłużony
« Odpowiedź #1202 dnia: Maj 27, 2012, 10:14:28 »
Powiedzcie mi - czy chelatacja pomaga tylko dzieciom z autyzmem? Bo o takich dzieciach tu najczęsciej jest mowa. Ja nie mam diagnozy dla córki pomimo miliona badań - opóźnienie psycho-ruchowe, nikt nie powiedział ze ma autyzm, jest opóźniona we wszystkich sferach i zastanawiam się ciągle czy chelatacja coś da... Mała ma 2,5 roku, nie chodzi, od niedawna zaczyna siadac. Ale także nie mówi (tylko po swojemu), problemy z motoryką małą. Nie wiem czy Ona nie jest za bardzo opóźniona, w sensie czy ta chelatacja coś da...  Czy aż na tyle jest w stanie pomóc zeby Mała się odblokowała...

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1203 dnia: Maj 27, 2012, 14:37:26 »
Maja cora chyba tyklko 3 razy w zyciu miala goraczke,
raz jak byla mala, potem jak wprowadzilismy jakis nowy suplement typu lecytyna, potem jak jej jedna pani dr zaserwowala suplement siarkowy, ale to byla goraczka taka odmozgowa, rteciowa, bez innych objawow, a teraz tydzien po cyklu, byly przeciazone nadnercza, potem pojwil sie katar, potem kaszel, ale nie taki z tluczenia grzyba, tylko infekcjowy jakis, troche grzyka tluklismy, a dzis plakala mocno i zagoraczkowala 38,5 i caly dzien lezy jak betka... to pierwszy raz tak, mam plakac czy sie cieszyc...?
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #1204 dnia: Maj 27, 2012, 15:38:32 »
Anulka moze skusisz sie na badanie wlosa malej?

Apple z tego co tu czytalam wynika, ze idziecie in plus:-)

U nas klapa, przegapilam dawke o 5 rano;-( Cykl mial tylko 15 dawek, szlak by to:-( Ale tak jest jak sie grilluje do 3 w nocy;-)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1205 dnia: Maj 27, 2012, 16:52:07 »
czyli to raczej dobry objaw, że jest infekcja (powiedzmy górnych dróg oddechowych) i gorączka, bo organizm zaczął walczyć...?

aha, a jak leczycie te infekcje? (bo to nasza pierwsza) idziecie do lekarza, macie homeopatę, próbujecie przeczekać, zbijacie,nie zbijacie gorączki...?
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 17:09:18 wysłany przez apple »
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #1206 dnia: Maj 27, 2012, 17:48:07 »
Appel to ma sama goraczke czy normalna infekcje bo juz sie zgubilam;-)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #1207 dnia: Maj 27, 2012, 18:51:07 »

U nas klapa, przegapilam dawke o 5 rano;-( Cykl mial tylko 15 dawek, szlak by to:-( Ale tak jest jak sie grilluje do 3 w nocy;-)

Hiox, jest na to jedna rada, następnym razem musisz po prostu grillować do 5 rano. :D
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1208 dnia: Maj 27, 2012, 18:52:17 »
Appel to ma sama goraczke czy normalna infekcje bo juz sie zgubilam;-)

Ma gorączkę, ale kaszel też ma więc to raczej infekcja i chyba gardło ją boli, bo nie chciała połykać jedzenia.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

anuulkaa

• Zasłużony
« Odpowiedź #1209 dnia: Maj 27, 2012, 19:33:26 »
Hiox zrobiliśmy Małej badanie włosa w Dr's Data - pisałam o tym w innym wątku :) Ma zatrucie metalami ciężkimi, dziś zaczynamy 5 cykl chelatacji. Ja się zastanawiam czy to po prostu pomoże na tyle żeby Małej ruszyły wszystkie sfery...

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #1210 dnia: Maj 27, 2012, 21:24:34 »
Powiedzcie mi - czy chelatacja pomaga tylko dzieciom z autyzmem? Bo o takich dzieciach tu najczęsciej jest mowa.
chelatacja pomaga osobom zatrutym rtęcią. jednym z przejawów zatrucia mogą być zaburzenia ze spektrum, i o dzieciach autystycznych najczęściej jest tu mowa, bo to takie forum... lista objawów zatrucia rtęcią jest długa

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1211 dnia: Maj 27, 2012, 22:23:07 »
aha, a jak leczycie te infekcje? (bo to nasza pierwsza) idziecie do lekarza, macie homeopatę, próbujecie przeczekać, zbijacie,nie zbijacie gorączki...?

Najlepiej po prostu organizmowi nie przeszkadzać. Dziecko do łózka, niech się poci, gorączkuje i odchoruje co ma do odchorowania. Najlepiej niech śpi jak najwiecej. Cisza, spokój, nie zmuszać do jedzenia, poić czesto małymi porcjami wody.
I obserwowac. Gdyby temperatura była zbyt wysoka (u każdego ten próg wyglada trochę inaczej, jedne dzieci mają się świetnei przy nawet 40 stopniach, inne już przy 39 mogą miec nipokojące objawy, np drgawki) to delikatnie zbijać okładami, w ostateczności chemią. Czuwać, obserwować objawy i zapewnić spokój, komfort chorowania. W każdym razie ja tak robię i się sprawdza.

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #1212 dnia: Maj 28, 2012, 03:08:53 »

Hiox, jest na to jedna rada, następnym razem musisz po prostu grillować do 5 rano. :D
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1213 dnia: Maj 28, 2012, 09:08:42 »

Najlepiej po prostu organizmowi nie przeszkadzać. Dziecko do łózka, niech się poci, gorączkuje i odchoruje co ma do odchorowania. Najlepiej niech śpi jak najwiecej. Cisza, spokój, nie zmuszać do jedzenia, poić czesto małymi porcjami wody.
I obserwowac. Gdyby temperatura była zbyt wysoka (u każdego ten próg wyglada trochę inaczej, jedne dzieci mają się świetnei przy nawet 40 stopniach, inne już przy 39 mogą miec nipokojące objawy, np drgawki) to delikatnie zbijać okładami, w ostateczności chemią. Czuwać, obserwować objawy i zapewnić spokój, komfort chorowania. W każdym razie ja tak robię i się sprawdza.

Tak, właśnie. Dzięki Zosiu,
dziś gorączka już spadła do 37, utrzymywała się około 1,5 doby powyżej 38
tylko mała płaczliwa, że coś ją boli, ciągle tylko "gaga" powtarza... niby za ucho się każe łapać...już sama nie wiem

aha, czy bijecie grzyba jak dziecko ma infekcje? Bo objawow nie ma, raczej spokojne, tylko czy jak wyzdrowieje, grzyb nie będzie przerośnięty?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 11:09:10 wysłany przez apple »
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1214 dnia: Maj 28, 2012, 13:07:09 »
Nie przeszkadzać w odchorowaniu infekcji -mam na mysli naprawdę nie przeszkadzać. Czyli grzyba na ten czas też zostawić w spokoju. Zresztą, często się zdarza, ze podczas takich infekcyjnych porządków i temperatury, organizm sam redukuje grzyba i bakterie. Dopiero jak wyzdrowieje i nabierze sił, będziecie wiedzieli jaki jest rzeczywisty autualny stan organizmu.