Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1523854 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

apple

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #1125 dnia: Maj 06, 2012, 16:07:21 »
Apple-jakie badania masz na myśli, typu morfologia, grzyby... czy włos?
Ja włosa nie robiłam. Próbne cykle pięknie pokazują -że jest problem z rtęcią, choć chyba zrobię badanie włosa-tak dla udokumentowania :P

Mam na myśli badania, które zaleca Cutler: morfologia, wątrobowe, bo włosa robiłam na samym poczatku leczenia - wyszło ewidentnie zatrucie, grzyby i bakterie robiłam też kompleksowe badania i wydaje mi się, że chyba nie warto robić tych badań, bo wiadomo, że coś będzie.

Zrobiłam małej 3,5  cyklu jak dotąd. Po dwóch zaczęła sama chodzić na nocnik, polepszyło się rozumien ie jaki pisałam i realcje, po tym trzecim przerwanym cyklu - też widzę różnicę, cały czas coraz bardziejnświadoma. Tylko zastanawiam się nad badaniami, które Cutler zaleca, bo ich jeszcze nie robiłam.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #1126 dnia: Maj 06, 2012, 17:50:44 »
apple te badania warto zrobic kontrolnie-raz na ok 3-4 m-ce podczas chelatacji. Jesli dziecko ma np słaba morfo, albo kiepskie proby -warto trzymac ręke na pulsie.

U nas -po 8 m-cach chelatacji-poprawiła sie morfologia-tzn-w koncu jest w normie (przed chelatacja mial bardzo kiepska morfo-dr stwierdził, ze niektore dzieci z bialaczka maja takie wyniki).No i w koncu-spadla mu bilirubina-od urodzenia za wysoka... Fajnie wiedziec po prostu... I ładnie widac jak z poprawa takich podstawowych parametrow-poprawia sie stan ogolny dziecka.
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #1127 dnia: Maj 06, 2012, 19:36:36 »
Zrobiłam małej 3,5  cyklu jak dotąd. Po dwóch zaczęła sama chodzić na nocnik

U nas było to samo - po 3 cyklach dziecko się samo odpieluchowało, co było dla nas szokiem, bo wcześniej, pomimo licznych prób przeprowadzenia treningu czystości, nie było żadnych efektów (lała gdzie popadnie i w ogóle jej to nie przeszkadzało). To był zdecydowanie najbardziej spektakularny efekt naszych pierwszych 5 "próbnych" cykli chelatacyjnych, po których upewniłam się, że zatrucie Hg nas dotyczy - zwłaszcza jak w 4-5 cyklu rozkręcił się grzybek, którego niby już nie było.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #1128 dnia: Maj 06, 2012, 20:21:03 »
U nas -po 8 m-cach chelatacji-poprawiła sie morfologia-tzn-w koncu jest w normie (przed chelatacja mial bardzo kiepska morfo-dr stwierdził, ze niektore dzieci z bialaczka maja takie wyniki).No i w koncu-spadla mu bilirubina-od urodzenia za wysoka...
u nas też unormowała się morfologia. od urodzenia miała wszystkie wartości w morfologii za duże lub za małe! w w końcu aspat i alat są w środku normy. zawsze były przy górnej granicy (np. 39 przy normie do 40) , co oczywiście wg lekarzy nie wskazywało na problem;)

rozolfik

• Kreatywny
« Odpowiedź #1129 dnia: Maj 07, 2012, 11:50:46 »
Wczoraj zakończyliśmy 4 cykl. Nie wiem na ile to chelatacja, na ile przypadek. Robal w sobotę sklecił 3-wyrazowe zdanie, potem powtórzył za mną ''idzie rak'' nazywał nas na zdjęciach :o Jeszcze nigdy nie udało mu się powiedzieć czegoś z sensem kilka razy w ciągu dnia ;D
Do tego od soboty nastąpiła zmiana czucia- ostatnimi czasy mały nie dał się rozebrać, zdejmowanie ubrań przed kąpielą trwało czasem parę ładnych minut. O butach nie wspomnę- zasypiał w butach, dopiero jak spał ściągaliśmy mu je z nóg. W sobotę zdjął spodnie i chodził bez nich przez jakiś czas. Za to wczoraj zdjął skarpetki :o Dziś też biega z gołymi stopami.

Robercik 07. 04. 2009

Zosia 05.08. 2010

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1130 dnia: Maj 07, 2012, 12:47:41 »
Super rozolfik, że mały zaczyna mówić i że widzicie postępy,

widzę, że jesteśmy na podobnym etapie z cyklami. I chyba mamy podobne postępy u dzieci.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

natalia1985

• Kreatywny
« Odpowiedź #1131 dnia: Maj 07, 2012, 15:54:57 »
A ja was czytam i czytam i marze o tym żeby w końcu zacząć robić te cykle:( normalnie tylko tym żyje. Ale najpierw ze spokojem odstawić cukier i zagłodzić grzyba trzeba. Jednak mam nadzieje że za 3 miesiące już będe mogła ruszyć. Doczekać się nie mogę!!
Nathan 12.12.2009     27cykl ALA / 4,2 mg

POLY CONTRACETIVES 30C, 200C, 1M,10M

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #1132 dnia: Maj 07, 2012, 16:30:12 »
Natalia, grzyb i tak ci sie odezwie najdalej po kilku cyklach, tak, ze moze nie ma sensu dlugo go tepic. Samo odtruwanie polepsza funkcjonowanie organizmu, ale w wynikach wychodzi to dopiero po kilku/ kilkunastu miesiacach. Robilas probne cykle?

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1133 dnia: Maj 07, 2012, 16:34:31 »
natalio, Potwierdzam to, co mówi Lillianna, sama jeszcze kilka tygodni temu myślałam podobnie jak Ty, że jeszcze to, jeszcze tamto (a leczyłam już jelita 7-8 miesięcy)  zresztą moje wątpliwości opisałam w wątku - Cutler czy nie..., dzisiaj wiem, że mogłam wcześniej zacząć chelatować
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1134 dnia: Maj 07, 2012, 16:44:57 »
Badania takie z krwi robiłam przed chelatacją - a teraz powtarzam je co 3-4 miesiące (szczególnie morfologię i wątrobowe).
Fajnie, że są postępy, bardzo się z nich cieszę :)
Co do jelit i grzyba, to ja myślę, że nie warto czekać za długo ale warto wiedzieć jak u dziecka objawia się ten przerost grzyba, jak go wtedy tłuc, jakie są objawy die-off - no i wprowadzenie diety jest ważne (bez tego to bym nie zaczęła na pewno), bo też z mojego doświadczenia wynika, że ten grzyb się odzywa mimo ewentualnego go wytłuczenia przed chelatacją.

PS Sorry, wszyscy, że mało piszę ostatnio, ale mam na głowie 8 miesiąc ciąży, mega przeprowadzkę (pakowanie, rozpakowywanie, przewożenie itp) i bardzo dużo obowiązków w pracy, więc po powrocie do domu biorę magnez na skurcze i zasypiam :)
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #1135 dnia: Maj 08, 2012, 11:31:26 »
Donna, wszyscy trzymamy za Ciebie/Was kciuki!
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #1136 dnia: Maj 08, 2012, 12:32:12 »
I za latwy porod dla ciebie i dla dziecka  :). Daj znac kiedy wysylać pozytywne mysli  ;)

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1137 dnia: Maj 08, 2012, 16:20:43 »
Dzięki :) jeszcze jakiś miesiąc, nie więcej :) pozytywne myśli można wysyłać już :)
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #1138 dnia: Maj 11, 2012, 12:43:30 »
powodzenia:) trzymamy kciuki:) ciekawa jestem, jak poradzisz sobie w szpitalu z kwestią szczepienia....

my zaczynamy dziś cykl po 3 tygodniach przerwy. to chyba najdłuższa przerwa, jaką mała miała. wszystko wskazuje na to, że mała przeszła ospę bezwysypkowo (możliwe coś takiego???)

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #1139 dnia: Maj 11, 2012, 12:45:17 »
Perlai, jak patrzę w Twój opis i tak się pod swoim kątem zastanawiam- podajesz Pauli ALA tak "profilaktycznie"?jak ona na to reaguje? jakoś w ogóle reaguje zdrowe dziecko na ALA?
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)