Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1530444 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sezamek

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #1065 dnia: Kwiecień 24, 2012, 22:28:39 »
hehe-nie rozmawialam z nia o Tinusie...Wiem , ze dr sie tym nie zajmuje-A SZKODA , bo jak mlody bedzie mial podobne reakcje jak po "zwyklych" kulkach to bedzie jazda bez trzymanki... I pewnie-zamieni nam dom w basen...

Do "normalnego" swiata to nam duuuzo brakuje :) mlody jest oststnio taki niedobry i pyskujacy, ze cięzko go opanowac... Ja juz w desperacji koncze kursy na terapeute behawioralnego-chociaz w znacznej mierze NIE TRAWIĘ tych metod... Ale -raczej jestem przyparta do muru, bo z charakterem mlodego-nie wygram zwykłą łagodnościa i tłumaczeniami... Ja sie wylogowałam na chwilę-bo wlasnie ta przepasć pomiedzy nami a normalnoscią mnie dobila i pokonała... Przestałam sobie radzic "normalnymi" metodami. Po prostu-chyba marnie wychowuje F...Rozpuszczone toto jak dziadowski bicz... Gdy ktos mu zwraca uwage-odpyskowuje, ze "on nie umie dobrze postepować|" na pytania "dlaczego to zrobileś"-odpowiada "nie wiem"-ręce opadaja normalnie... Jest fajny słodki i zabawny-ale te jego ryki i paskudne zachowanie-coraz bardziej daja sie we znaki... Zauwazylam , ze inozytol go troche ustawia-ale to raczej JA musze to zrobić...
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #1066 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:17:57 »
Sezamku ...jak Cie czytam to zaczynam byc przerazona.... o moim wszyscy tez mowia ze rozpuszczony..... wcale sie toto nie slucha....a sikanie na mamusie przeciez jest smieszne:)
Ciesze sie ze jestes:):)
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #1067 dnia: Kwiecień 24, 2012, 23:27:03 »
Ja też się ciesze ,że wróciłaś  :) Sezamku, jak znajdziesz sposób na "dziadowski bicz" to pisz, pisz....

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #1068 dnia: Kwiecień 25, 2012, 00:58:12 »
Prezent dla Frania na dzien dziecka, jego wlasna muszla klozetowa i zestaw rur, cos jak klocki;-)

Ja sie nawet nie odzywam jakie my mamy histerie i wszystko na nie:-( slowek przestal uzywac za to piski jak najbardziej, mniej znow rozumie, zaczal malo sypiac o 5 dzien w dzien na nogach ( teraz jeszcze nie spi:O , dluga drzemke sobie zrobil i teraz mam). Mniej go obchodzi co sie dzieje, mniej przychodzi po towarzystwo. Bardzo mi sie to nie podoba:-( Trwa to juz z 2tyg jak nie wiecej:-(
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #1069 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:51:43 »
U nas też młody cały czas na nie, najgorzej jest rano, zanim wyprawię go go przedszkola to już jest awantura typu, "nie umiem się ubierać", "nie umiem założyć rajstop, spodni, kurtki.......itp", "nie umiem jeść sam" , kiedyś to było jeszcze "mogę złamać palec" a ostatni hicior to "mogę udusić mamę" i oczywiście próbuje, więc ja mu tłumaczę, że nie wolno dusić mamy, że jak udusi mamę, to tata wykopie dół i zakopie mamę i nie będzie miał mamy, więc on ostatnio posunął się już o krok dalej i mówi "może tata zakopać mamę", no i już posprzątane po mamusi, no ręce opadają.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #1070 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:36:30 »
kurcze Noviutku-my z temamtami smierci i zakopywania-mamy to samo..."wyrzucimy Tatusia przez balkon, poleci najpierw w chmury, potem zakopiemy-i nie bedzie Taty!"...I tez jest "nie umiem", "jestem za mały", "boli mnie brzuch", "urwe sobie reke" -swira mozna dostac-doskonale Cie rozumiem...

A dzisiaj z ranca-mlody przyszedł do naszej sypialni i wypalił:
"Mamo, Tato-SKAD JA SIE WZIĄŁEM NA ŚWIECIE?"-kurde-zaczyna się  ::)
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #1071 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:43:09 »
super 8)
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #1072 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:26:05 »
Tia... u nas dzisiaj rano mlody przytargał do łozka taki młotek plastikowy do krykieta i jak mnie nim w glowe nie walnie..... po czym siedzi na lozku i sie smieje.......to smieszne...... no i gadaj z takim:)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #1073 dnia: Kwiecień 25, 2012, 12:46:19 »
Wiesz co Favorita, jak daję odtrutkę np. w  czw rano to to negatywne zachowanie jest cały dzień + dzień następny a potem norma więc myślę sobie że zacznę cykl jak będzie ustabilizowany czyli na 3-ci dzień no i zobaczymy. Na razie na tych 25 mg nie mamy po prostu kompletnie żadnych reakcji...

Spoko :) Ja jestem za tym, żeby szukac granicy tolerancji, skoro Jaś nie reaguje już prawie wcale na 25 mg, to faktycznie czemu nie spróbowac podnieśc radykalniej :) Pamiętam, że pisałaś o poprawie w rozwoju po podniesieniu dawki ALA, może tędy droga? Ja też za jakiś czas będę podnosic, ale na razie muszę z czymś zastopowac, bo inaczej nie będę miała pojęcia, na co jest reakcja, a na co nie (bardzo tego nie lubię, chyba jak każdy z nas).

Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

oleczek555

• Zasłużony
« Odpowiedź #1074 dnia: Kwiecień 25, 2012, 13:40:56 »
sezamku- moja ma behawioralną, a też jest od chmur nawracania. w niedzielę, jak byłam na szkoleniu z taktylnej dostaję sms od męża z tekstem, że Oli właśnie stwierdziła, że lubi dokuczać mamusi i że mamusia mówi, że jest niedobra. mi też czasem wypali, że bardzo lubi psocić. właściwie, to ona większość dnia kombinuje jakby mi tylko na złosć zrobić- każdą moją miniuwagę obróci przeciwko mnie, np kiedyś gdzieś spieszyłam się samochodem a ona zaczęła zdejmować buty, więc tłumaczę, że zaraz wysiadamy, żeby tego nie robiła- od tego czasu ciągle zdejmuje buty (na jednym spacerze po kilkadziesiąt razy- wczoraj przez skrzyżowanie szła w skarpetce) i mówi do siebie patrząc na mnie "nie zdejmuj butów" i tak jest z każdą moją uwagą, np w sklepie podchodzi pod same regały (ja już widzę spadające słoiki) i gada do sebie "nie podchodź blisko" . Ona cały dzień wymysla takie rzeczy- tego typu zachowań i tekstów ma z 1000, i to nie tylko do mnie. a ja tylko siwieję...

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #1075 dnia: Kwiecień 25, 2012, 14:32:58 »
na pytania "dlaczego to zrobileś"-odpowiada "nie wiem"-ręce opadaja normalnie... J
Sezamku, to jedno z najtrudniejszych pytań, nawet jak miałam kilkanascie lat, to nie zawsze potrafiłam odpowiedzieć. Człowiek czasem coś robi impulsywnie, bez zastanowienia, ot tak, bez powodu, a czasem po prostu trudno sformułować odpowiedz. Franio ma dopiero pięć lat, oprzytomniał niedawno, a pewne etapy musi przejść. Nie wiem jak jego rozwój emocjonalny, ale np moja córka, która ma 17 lat, jest na poziomie mniej wiecej 12 latka. Często zapominam o tym, że ona potrzebuje wiecej czasu, żeby dojśc do siebie albo raczej - do ludzi, i niepotrzebnie się denerwuję.

Może tu też Wam wkleję, to co pisałam w innym watku, bo widzę, że się łamiecie:

"Hej smutasy. Zastanawiłam sie, gdzie to napisać, bo można właściwie wszędzie. Otóż spotkałam dzisiaj znowu kilka nowych osób z ZA i autyzmem, o których sądziłam, że nie istnieją i w ogóle o co tu chodzi, że znam jedynie dzieci albo ludzi w wieku mojej córki.
Okazało się, że jest ich więcej, również starszych ( w tej grupie: 16 do 23 lat), chodzą po świecie, uczą się, robią praktyki w zawodzie, studiują, opowiadają dowcipy, odpowiadają przytomnie na pytania....siedzieli razem przy stole w restauracji, bardzo kulturalnie, rozmawiali, śmiali się i wyglądali na swobodnych, chociaz wiekszość nie znała się wczesniej. Mają szansę na więcej. Myslałam, że to sen...
Więc przestańcie się niepotrzebnie zamartwiać. Nie każdemu się uda, nawet zdrowemu, ale...jest nadzieja ;)"

A na pocieszenie jeszcze Wam napisze, że moje słoneczko marzy o tym, żeby zajrzeć zwierzętom i ludziom do środka :/, a to raczej trudne do zrealizowania.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 14:37:50 wysłany przez obrazki »
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #1076 dnia: Kwiecień 25, 2012, 14:47:36 »
A na pocieszenie jeszcze Wam napisze, że moje słoneczko marzy o tym, żeby zajrzeć zwierzętom i ludziom do środka :/, a to raczej trudne do zrealizowania.

W sumie da się zrobic, tylko potem grozi odsiadka :)
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #1077 dnia: Kwiecień 25, 2012, 15:13:43 »
Własnie, favorita   :( , czekam z utęsknieniem, aż jej przejdzie
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #1078 dnia: Kwiecień 25, 2012, 15:33:19 »
Mysle ze bardzo realne...niech zostanie patologiem:)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

saly

• Zasłużony
« Odpowiedź #1079 dnia: Kwiecień 25, 2012, 21:12:59 »
Lub na początek technikiem weterynarii ;)