Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1520187 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rozolfik

• Kreatywny
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #1050 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:57:24 »
Sezamku-witaj z powrotem ;D
Uśmiałam się do łez z Franiowych historii ;D
Robercik 07. 04. 2009

Zosia 05.08. 2010

corbie

• Aktywny
« Odpowiedź #1051 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:35:18 »
W ostatnim cyklu zrobiliśmy, mega skok dawki, bo z 25 mg, na 50 mg. Malutka, zniosła go raczej dobrze, podczas cyklu rewelacji może nie było, ale na drugi dzień po zakończeniu cyklu, zachowywała sie bardzo fajnie. Była spokojna, skoncentrowana na zabawach. Przynosiła mi różne zabawki, patrząc prosto w oczy, żeby zaczął z nią zabawę.
Jedynym problemem, z którym borykamy się od 2 ch tygodni, jest to, że mała zaczęła naprawdę dużo dźwięków wydawać, ale równocześnie też, zaczęła robić coś jakby udawała motorek. Zastanawiamy się, co może być przyczyną tego, bo motorek robi bardzo często, przy czym mocno się ślini.

Daria  II 2008       ALA 50mg ,   57#
Corbie 33 lata      ALA 100mg,  36#

iHerb coupon code -  TOF583, 10$ zniżki przy pierwszym zamówieniu o wartości wiekszej niż 40$, albo 5$ przy zamówieniu poniżej 40$

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #1052 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:43:28 »
Corbie, ufff jak dobrze że sie odezwałeś! ja też planuje zrobić taki sam skok (ale szczerze mówiąc trochę bałam się na głos o tym "mówić"), bo
po 1) na Jaśka te 25mg to jakby nic (teraz bo kiedyś wiadomo ciężko było dojść do 8mg),
po 2) kiedyś, w sumie przypadkiem zrobiliśmy 13 cykli wg  z DMSA na 50 mg i było w miarę- a to jednak spora dawka...,
po 3) chelatujemy już ponad 1,5 roku i myślę że efekty redystrybucji są dużo łagodniejsze niż w pierwszych miesiącach chelatacji,
po 4) tak się rozleniwiłam z dzieleniem dawek że nie wiem czy chciałoby mi się kombinować z np. 30mg czy 40 jak kapsułki mam po 50mg (teraz podaje je po prostu pół)...

No ale widzę ze nie jestem jedyna taka więc może w najbliższym czasie wejdę na 50mg i nie będę dłużej nad tym dumać. Zawsze może zejść niżej i już
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

Burza

• Kreatywny
« Odpowiedź #1053 dnia: Kwiecień 24, 2012, 13:11:01 »
.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 23:51:47 wysłany przez Burza »

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #1054 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:12:25 »
sezamku-ja tak mysl;e czy ja kiedykolwiek doczekam sie takich efektow jak ty,poprostu cudowne!!!!!!!

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #1055 dnia: Kwiecień 24, 2012, 14:18:41 »
Costos, ale jak robisz tego Tinusa i Jasio reaguje pogorszeniem zachowania, to nie boisz się zwiększac dawki ALA? Ja się przymierzam do tego odtruwania (jak dojdzie mi paczka, to zacznę, gdzieś w maju) i dlatego na razie w chelatacji zostaję na 30 mg, żeby miec jasny obraz, co powoduje ewentualne reakcje. U nas po przejściu z 25 na 30 mg 2 cykle były dośc ciężkie, przypuszczam, że każda kolejna zmiana dawki też by tak wyglądała, a wtedy już by mi się pomieszało, po czym co się dzieje.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

corbie

• Aktywny
« Odpowiedź #1056 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:15:46 »
U nas raczej problemów z podnoszeniem dawek raczej nie było. Jedynie co sie czasami jakies przeziebienia trafiały w trakcie cyklu, a myśleliśmy, że to od chelatacji. Zobaczymy jak bedzie po następnym.

Ja u siebie zszedłem z dawką trochę niżej bo mam teraz tabletki 100 mg. A  robiłem cykle nawet po 200 mg i nie odczuwałem działania chelatatora. Jedynym efektem chelatacji był śmierdzący mocz i w nocy jak sie budziłem to sucho w buzi miałem. Wiekszych dawek narazie nie mam zamiaru używać, bo chelatuje się niejako przy okazji razem z Darią. Dziwna sprawa, z suplementów jedynie źle reaguje na b50 complex, zle się po tym czuje, a nie wiem dlaczego. Przy pozostałych suplementach, wogóle nie  odczuwam żadnych reakcji.
Daria  II 2008       ALA 50mg ,   57#
Corbie 33 lata      ALA 100mg,  36#

iHerb coupon code -  TOF583, 10$ zniżki przy pierwszym zamówieniu o wartości wiekszej niż 40$, albo 5$ przy zamówieniu poniżej 40$

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #1057 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:22:17 »
Wiesz co Favorita, jak daję odtrutkę np. w  czw rano to to negatywne zachowanie jest cały dzień + dzień następny a potem norma więc myślę sobie że zacznę cykl jak będzie ustabilizowany czyli na 3-ci dzień no i zobaczymy. Na razie na tych 25 mg nie mamy po prostu kompletnie żadnych reakcji...
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #1058 dnia: Kwiecień 24, 2012, 15:28:03 »
taaa-dusza towarzystwa... Mlody mnie do białej goraczki doporowadza bo co chwila jakąś katastrofe wywołuje-oczywiscie-zwiazana z powodzią... Oststnio ogladał bajkę, w której małpka jest hydraulikiem-i zainspirowany silnie- rozkrecił mi rury w kiblu, nie zakrecajac zaworu... Dodam , ze mieszkamy nad APTEKĄ, wiec zawsze dostaje paralizu jak nas zaleje-a wtedy woda hulała hektolitrami... (juz pomijam to ile bulimy za tę wode...)

Kasiu ja rok temu zaczynałam chelatację-młody mówil pare słówek zaledwie...tez sie nie spodziewałam , ze taka małą zmijke sobie hoduje na własnej przyslowiowej piersi  ;)-teraz aż za duzo sie dzieje-a ja myslałam , ze odsapne jak cos sie poprawi, a tu cała chałupa we freskach o wiadomej tematyce, pozaklejana plasteliną... No dooobra-oststnio w koncu SAM zasypia i zaklada buty... Ale kible mi przesłaniaja nieco te radości...(tym bardziej, ze na pare dobrych dni znikneły, na rysunkach w koncu BYŁY ludziki i zwierzątka)

od jutra w koncu zacyznamy cykl :)-i podnosze mu ALA do 30 mg... Zobaczymy co sie bedzie działo. Tak jak pisałam wczesniej-długa przerwa , przerwanie ciagłości chelatacji, powoduje u mlodego nawroty stymulacji, więc na froncie jeszcze dłuuugo pozostaniemy
 Na Tinusowe odtrutki tez czekam :) (to bedzie hardcore-on po tych kulkach dostaje świrlandii i nadnaturalnych sił fizycznych...) SPOKOJU!!!-widocznie-jeszcze nie teraz...

corbie-a jak z Twoim samopoczuciem? masz moze wiecej energii czy nic sie nie zmieniło? Widze, że twardo idziecie do przodu z chelatacją-gratulacje :) Z ta witamina b komplex 50 cos jest na rzeczy-ja tego w ogole nie toleruje, a młody  ma na nia odruch wymiotny...
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #1059 dnia: Kwiecień 24, 2012, 17:17:01 »
witaj sezamku :)
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #1060 dnia: Kwiecień 24, 2012, 17:23:40 »
Znowu mam powodzie w domu, całe ściany zabazgrane w kibelkowe motywy, wszędzie podoklejane z plasteliny rury i zawory...Szał normalnie... Nawet jak kupuje mineralkę w sklepie (taka drobna samodzielność) mówi "dzień dobry!-do jakiego kibelka Ty robisz siku?"-pani na ogół się zapowietrza-a młody dokańcza zdanie "poproszę małą wodę niegazowaną..." To akurat jest zabawne-ale przez resztę DOBY już nie bardzo... Nie wiem co z tym zrobić cholerra.

Sezamku, może spróbuj zwrócić jego uwagę na inne miejsca i urządzenia, które mają rury i zawory, żeby chociaż rozszerzyć jego zainteresowania. ..o! np rafineria ;)))))
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 18:50:13 wysłany przez obrazki »
1994, autyzm

rozolfik

• Kreatywny
« Odpowiedź #1061 dnia: Kwiecień 24, 2012, 19:18:15 »
Obrazki ;D byle nie gazociągi... ;)
Robercik 07. 04. 2009

Zosia 05.08. 2010

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #1062 dnia: Kwiecień 24, 2012, 19:32:47 »
Upst :| faktycznie
1994, autyzm

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #1063 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:07:18 »
to nie takie łatwe...on juz wie jak dział kanalizacja, zna rzeki w Polsce (te ktore przepływaja przez wieksze miasta) potrafi na globusie wskazac kontynenty...wszystko to efekt odwracania uwagi od kibelków...Staramy sie na miare jego mozliwości pojmowania i naszej zdolnosci do przemytu informacji w przystepny i nie nudny dla niego sposob. No i NIC...
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #1064 dnia: Kwiecień 24, 2012, 21:21:35 »
Sezamku - bardzo się cieszę że znowu piszesz. Franio ze swoimi tekstami miażdży jak zwykle :)
A ja myślałam, że już się przeniosłaś do "normalnego świata ze zdrowymi dziećmi", a tu jednak nawrót kibelkomanii...
Jak Wasza dr B ustosunkowuje się do Tinusa?
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony