Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1519969 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama_Dyzia

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #945 dnia: Marzec 31, 2012, 11:03:54 »
To bedziecie mieli:) U nas dopiero po 2-ch tygodniach wylazła......najpierw mąz sie zalapał a dopiero potem ja....poprawie 3-ch tygodniach....W dodatku potwierdzam..... wyjatkowo zjadliwe te rota w tym roku sa.
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #946 dnia: Marzec 31, 2012, 11:25:06 »
Niekoniecznie beda mieli. Moj w tym roku zlapal 2 razy i objawy dokladnie te same, tylko drugi raz troche lagodniej i krocej. Dziwne, czy mozna dwa razy przechorowac tego samego rota? W dodatku nikt dorosly sie nie zarazil. Wyglada to na jakis dzieciecy wirus. Ale potwierdzam, ze zjadliwy masakrycznie.

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #947 dnia: Kwiecień 06, 2012, 10:51:17 »
Ja tydzień temu zrobiłam cykl na 16,5 mg ALA cykl przebiegał bez żadnej reakcji i nie było objawów redystrybucji, a wczoraj zaczęłam cykl na 25 mg ALA też się nic nie dzieje szczególnego. Mały mój jest ostatnio przygaszony, odzywa się mało i przeważnie jak coś chce dostać, zniknęła mimika twarzy, wciąż królują echolalie odroczone, albo pytania i zdania stereotypowe: "gdzie jedziemy" po kilka razy, pomimo uzyskanej wcześniej odpowiedzi, "jest godzina...", "dzisiaj jest piątek, bierzemy zabawki do przedszkola", itp.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

rozolfik

• Kreatywny
« Odpowiedź #948 dnia: Kwiecień 10, 2012, 16:15:17 »
Robal w ten weekend miał drugi cykl. Podaję mu 2,5 mg ALA. Już po pierwszym zrobił się głośniejszy, teraz w ogóle jest masakra- mały lata po mieszkaniu jak nakrecony, wrzeszczy, warczy i ryczy jak heavymetalowiec :o
Zastanawiam się nad odroczeniem tego cyklu- grzyb szaleje aż strach.
Powiedzcie mi Kochani, czy w trakcie chelatacji może pojawić się wysypka na skórze? Młody dostał takowej na plecach, ramionach i udach. Drobne krostki- pojawiły się w sobotę. Może to efekt oczyszczania?
Robercik 07. 04. 2009

Zosia 05.08. 2010

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #949 dnia: Kwiecień 10, 2012, 19:51:24 »
Ja z przykrością stwierdzam, że u nas chyba chelatacja nie działa:
1. Wyniki trzech badań nie wskazują na zaburzoną gospodarkę minerałową charakterystyczną dla zatrucia rtęcią.
2. Brak początkowej, pozytywnej reakcji na chelatację, do dzisiaj nie ma pozytywnych reakcji. Dziecko rozwija się w swoim tempie, tak jak przed rozpoczęciem chelatacji.
3. Z cyklu na cykl podnoszę dawkę bez żadnej reakcji, ostatni cykl na 25 mg ALA bez reakcji.
3. Nie ma żadnych objawów przeciążenia w drugiej czy trzeciej dobie. Ostatni cykl był w ramach eksperymentu dłuższy, trwający cztery doby i nic, żadnych objawów przeciążenia nawet w czwartej dobie.
4. Brak najmniejszych objawów redystrybucji.
5. Brak, potu, wysypek, itp., dziecko wogóle się nie poci i ma bardzo ładny zapach skóry.
 Na DMSA było trochę odgrzybowej jazdy i siarkowy zapach skóry, raz były wymioty ale to raczej przypadek.  Przed chelatacją tez zdażały się czasem wymioty, czy gorączki bez przyczyny, itp. Tydzień temu zdecydowałam się zrobić cykl na zwiększonej dodatkowo dawce, pomimo mega kaszlu i kataru i nic, żadnych objawów przeciążenia. Co o tym sądzicie?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 19:57:11 wysłany przez noviutek111 »
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #950 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:25:59 »
Wygląda na to, że Twój synek należy do tych 25% dzieci autystycznych, na które chelatatacja nie działa. 25% to w końcu nie jest tak mało, prawdopodobieństwo 1:4. Czy on od poczatku źle się ozwijał, czy miał regres np. po szczepionkach?
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

rozolfik

• Kreatywny
« Odpowiedź #951 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:28:49 »
Noviutek, nie jestem doświadczona w tych kwestiach, ale to faktycznie trochę dziwne. Mój mały już w trakcie pierwszego cyklu zareagował- częstsze kupy-strasznie ''jadowite'', bo od razu tyłek odparzony. Był też bardziej pobudzony niż normalnie. Przy drugim cyklu to samo, a dawka niewielka. Może u Was działa DMSA- skoro była reakcja?
Robercik 07. 04. 2009

Zosia 05.08. 2010

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #952 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:34:49 »
DMSA jest bardzo siarkowy, może po prostu pobudzac grzybka. Jeśli przy tak szybkim w sumie podnoszeniu dawek i takiej ilości cykli nie ma żadnej reakcji, ani na plus ani na minus, to według koncepcji Cutlera, zatrucie rtęcią jest mało prawdopodobne. Po to się właśnie robi te próbne cykle, żeby sprawdzic, czy są reakcje.

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #953 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:50:10 »
OFF: Co się dzieje z Sezamkiem? Wylogowała się z forum?

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #954 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:58:02 »
 8) pewnie jak reszta mam z wyleczonymi dziećmi powoli wycofuje się z forum :-) - prawdziwa i szczera zazdrość z mojej strony  ;)
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #955 dnia: Kwiecień 10, 2012, 22:02:31 »
Mój syn od początku nieprawidłowo się rozwijał, nie jakoś mega źle, wtedy pewne rzeczy nie wzbudzały jeszcze mojego niepokoju, dopiero z perspektywy czasu i aktualnej wiedzy, wiem że coś od początku było nie tak, mały wogóle nie ruszał językiem, miał słaby odruch ssania i połykania, nie było żadnych słów, a nawet sylab, gaworzenia było baaardzo mało, było niedotlenienie przy porodzie.
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #956 dnia: Kwiecień 10, 2012, 22:11:54 »
Noviutek, nie wszystkie dzieci mają problemy związane z zatruciem rtęcią, niektóre też mogą być obciążone innymi metalami jak ołów lub aluminium, albo też mogą obciążać tworzywa sztuczne. Możliwe jest, że ten problem twojego synka nie dotyczy. A jakie miał wydalanie substancji toksycznych we włosie?

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #957 dnia: Kwiecień 10, 2012, 22:38:44 »
OFF: Co się dzieje z Sezamkiem? Wylogowała się z forum?
Tak, favorita. Rozmawiałam z nią, potrzebowała trochę odskoczni i powrotu do realnego świata. Bardzo szkoda, bo lubię jej wpisy i będzie mi jej tu brakowało. Oraz jej opowieści o Franiu :)
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #958 dnia: Kwiecień 10, 2012, 22:47:58 »
Mój syn od początku nieprawidłowo się rozwijał, nie jakoś mega źle, wtedy pewne rzeczy nie wzbudzały jeszcze mojego niepokoju, dopiero z perspektywy czasu i aktualnej wiedzy, wiem że coś od początku było nie tak, mały wogóle nie ruszał językiem, miał słaby odruch ssania i połykania, nie było żadnych słów, a nawet sylab, gaworzenia było baaardzo mało, było niedotlenienie przy porodzie.
Noviutku, u nas było podobnie. Synek miał wprawdzie regres ale nie był on jakiś kosmiczny. Od początku było coś nie tak, od pierwszych dni po szczepieniu bardzo źle spał i trawił nie najlepiej. Wprawdzie gaworzył i mówił trochę sylab i słów ale nie było tego bardzo dużo. Miał też od początku kolki, bóle brzucha, budził się z krzykiem, kopał i odpychał nas w nocy - nie wiedzieliśmy dlaczego. Było sporo nieprawidłowości, chociaż:
- gdy miał rok, neurolog zbadała go i nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości
- trochę później trafił do szpitala dziecięcego w Wawie, gdzie lekarze i ordynator nie widzieli nic złego w jego bezsenności, brzydkich kupach itd. Ogólnie uznali, że wszystko z nim w porządku.
- ogólnie ruchowo rozwijał się bdb
- był z nim dużo lepszy kontakt wzrokowy, reakcja na imię jak miał np. 9 miesięcy niż później
itd, itd.
Tak jak ty, wiedziałam, że niby coś jest nie tak, ale nie wzbudzało to moich większych podejrzeń, i niestety nie miałam wystarczającej wiedzy. A u nas 16 cykli chelatacji również nie wniosły nic dobrego, ani złego. Obserwuję wprawdzie czasem zmęczenie na cyklach trzeciego dnia, na początku była też reakcja pobudzenia (grzyb?) ale to wszystko.
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #959 dnia: Kwiecień 11, 2012, 07:04:58 »
Rtęc może truc oczywiście od pierwszej doby życia, kiedy dzieci dostają pierwszy zestaw szczepionek, ale od tego właśnie są te cykle próbne, żeby zobaczyc reakcję. Jeśli Noviutku nie widziałaś NIC, żadnej reakcji, to ja bym obstawiała, że to jednak nie ten trop, Cutler wyraźnie mówi o 25% dzieci, których problem zatrucia Hg nie dotyczy. Wygląda na to, że Twój synek ma autyzm spowodowany jakąś inną przyczyną, ale Ty sama musisz podjąc decyzję, czy jest sens dalej chelatowac (tzn. wstawac w nocy, pilnowac dawek, itd.).

Co do Sezamka - też zazdroszczę :) Jednak szkoda że się tak definitywnie wylogowała, mogła po prostu nie zaglądac tu jakiś czas i odpocząc, a potem wracac od czasu do czasu towarzysko :) Zawsze mi szkoda, jak ktoś z dużym doświadczeniem i sukcesami odchodzi z forum :(