Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1519970 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Renatax

• Aktywny
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #915 dnia: Marzec 18, 2012, 15:44:21 »
A nieprawda :) xRenatax chelatuje dłużej (już pewnie jest koło 80 cykli), chyba na znacznie większych dawkach niż ja i ma super efekty (u nas postępy są baaardzo powolne). Tylko że on rzadko pisze na forum :)

Tak mamy 80 cykl właśnie w ten weekend,jednak dawki znacznie mniejsze ,jedziemy combo ALA+DMSA 16+10 ,próbowałem 20+10 ale młody nie dał rady chyba ciągle to za dużo dla niego a ma ponad 7 lat,wróciłem do 16+10 i jest ok,a  o dawkach rzędu 25-30 mg nawet nie myślę.
Z racji że syn idzie teraz do integracji miał badanie w poradni i dostał wynik 98 (norma intelektualna to 80-120),więc całkiem nieźle a pytania naprawdę całkiem trudne,1,5 roku temu na początku chelatacji jestem pewien że części słownej testu nie zaliczyłby w ogóle.

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #916 dnia: Marzec 18, 2012, 20:34:57 »
Renatax - a mógłbys ku pokrzepieniu serc napisać co jeszcze się u Twojego syna zmieniło przez czas chelatacji a co jeszcze zostało mu do wyrównania?
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #917 dnia: Marzec 19, 2012, 09:21:08 »
Rentax-moje gratulacje,jak fajnie sie czyta takie wpisy ;)

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #918 dnia: Marzec 19, 2012, 21:31:16 »
Gdy ja zdecydowałem się na Cutlera a był to czerwiec 2010,dzieciak był dośc mocno zaburzony ,spędzał w swoim świecie większośc część dnia ,mówił tylko wyuczone zwroty, logicznego myślenia brak,rozumienie mowy bardzo słabe ,stronił od innych ludzi ,taki typowy autysta dość mocno zaburzony,
teraz mamy zupełnie inne dziecko mówi rozumie mowę zrobił się wesoły rozgadany ,pojawiła sie empatia!!!,logicznie i z sensem włącza się do dyskusji, na pewno mamy dużo bliżej do zdrowia niż dalej ,niedługo będzie 2 lata chelatacji i muszę powiedziec że syn zmienił się nie do poznania ,grzyb praktycznie zniknął ,nie odzywa się ,najgorszy był pierwszy rok -grzyb szalał, trochę postępów na początku i potem długi przestój nic tylko grzyb świry itd.sami wiecie , ale tak po 8 miesiącach zaczął się progres ,bardzo powolny ale stały i ciągły ,więc walka popłaca i nie wolno się poddawać  :)

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #919 dnia: Marzec 19, 2012, 22:25:21 »
Rentax-nie wiem jak innym......ale mi było tego trzeba ;)dzięki! chodz trudno mi w to wierzyć że tak naprawde sama chelatacja daje takie CUDA to jednak z dnia na dzień coraz bardziej,bardziej w to wierze!

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #920 dnia: Marzec 19, 2012, 23:33:23 »
Ja mam jeszcze pytanie do Renata, pamietasz kiedy wlaczyliscie DMSA i czy dziecko odczulo zmiane i co sie dzialo?
I tak w ogole gratulacje, wasze osiagniecia sa imponujace, ja widze u nas to samo, powolny, staly progres, dziecko nabywa nowych fajnych zachowan. Chelatacja to jedno z najlepszych rzeczy, na jakie zdecydowalam sie dla dziecka, nawet do tych zarwanych nocy mozna sie przyzwyczaic   ;)

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #921 dnia: Marzec 20, 2012, 08:32:31 »
Renatax, a ile Twój Synek ma lat?(jakoś mi to umknęło)

Kasiu, a jak u Was z chelatacją?bo chyba jakoś mieliście przerwę, nie?
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #922 dnia: Marzec 20, 2012, 09:39:45 »
Renatax - dzięki,
ogromne gratulacje wytrwałości i sukcesów dla Was i dalszego powodzenia!
pisz częściej :)
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #923 dnia: Marzec 20, 2012, 12:41:15 »
Costos-u nas ok,mieliśmy przerwe bo dzieciaki chorowały,Krystek znosi dawke 10 mg bardzo dobrze,mysle nad podwyzszeniem,mały narazie ma wole,kończe leki  i mysle ze zaczne juz w ten weekend,po lekach na jelita efektow zero,chodz moim zdaniem powinny być chodzby znikome a dzieciak nadal mega pobudzony,płaczliwy,drażliwy

Krystek robi super postepy zaczyna bardzo duzo powtarzac,narazie w slabo zrozumilamym dla mnie jezyku ;) ale duzo zlow rozumiem,on coraz wiecej rozumie,ogolnie jest bardzo grzecznym chlopcem

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #924 dnia: Marzec 20, 2012, 20:44:07 »
Dzięki za gratulacje,naprawdę tak po 60 cyklach to juz bardziej z górki ,wiele zachowań negatywnych zanika,chyba że wejdziesz na za dużą dawkę wtedy wszystko się sypie ,zauważyłem że nie ma się co spieszyć z dawkami ,na wszystko musi przyjść czas ,to że rtęć jest u nas kluczowa wiedziałem po chelatacji u dr Cubały zakończonej fatalnymi negatywnymi skutkami w zachowaniu syna ale te kosmiczne dawki np.600mg ALA same za siebie mówią a w tej chwili nie możemy wejść na dawkę 20 mg bo zachowanie się pogarsza.
Powiem tak jak jinx-chelatować chelatować chelatować chel..... a efekty przyjdą.

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #925 dnia: Marzec 20, 2012, 20:45:49 »
Kasiu! Bardzo się cieszę!
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #926 dnia: Marzec 20, 2012, 21:17:19 »
Powiem tak jak jinx-chelatować chelatować chelatować chel..... a efekty przyjdą.

Jinx sam tego nie wymyślił, powtarza za Cutlerem ;)
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #927 dnia: Marzec 20, 2012, 22:10:24 »

Jinx sam tego nie wymyślił, powtarza za Cutlerem ;)

ale za to jak wytrwale  ;)

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #928 dnia: Marzec 21, 2012, 14:54:22 »
wiesz Lilianna, lubie te twoje texty :)
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #929 dnia: Marzec 21, 2012, 15:25:55 »
Ja pisze zawsze szczera prawde  :D . A swoja droga dzieki twojej wytrwalosci i wyjasnieniom jak to wszystko dziala, jest wiele chelatowanych dzieci, ktorym chelatacja pomaga. I to tez szczera prawda  :)