Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1519489 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama_Dyzia

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #840 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:20:43 »
Dzisiaj u mlodego zero temperatury...... poszedl z ojcem sie wymrozic na dwor....mam nadzieje ze zapaleniem pluc to sie nie skonczy:)
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

bubbelek

• Zasłużony
« Odpowiedź #841 dnia: Styczeń 29, 2012, 14:13:10 »
Moja też ma paznokcie od zawsze okropne(rozdwiajają się,łamią,są jakieś cienkie)wlaśnie od nóg.
Najbardziej od dużego palucha.
Czasami rzeczywiście warto coś zmienić ... i nie ma lepszego uczucia!

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #842 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:04:54 »
Bubbelku, chciałam Ciebie zapytać czy trop paciorkowców (ew. Pandas) czy innych bakterii w Twojej Natalki gdzieś Cię zaprowadził?
Czytałam Twoje opisy o jej lepszym funkcjonowaniu po antybiotykach i o tym że zamierzałaś to jakoś zbadać. Czy udało Ci sie znaleźć jakiegoś lekarza, który się zajął leczeniem tego? Z jakim skutkiem, czego używaliście?
Ja obecnie jestem przekonana, że moja córa - tez Natalka, znacznie lepiej funkcjonowała przez tydzień jak podawałam jej augmentin. Zdecydowanie spokojniejsza była, obecna, w kontakcie znacznie lepszym, odpowiadała od razu na pytania, wykonywała polecenia, znacząco zmalały kompulsywne stymulacje (ręce i glos) oraz histeruyczne protesty.
teraz niestety wszystko to złe wraca - skończyłam augmentin w zeszły wtorek.
Bardzo byłabym Ci wdzięczna, gdybyś opowiedziala o Waszych zmaganiach z podejrzewanymi bakteriami - tu albo na prv. Z gory dzięki.
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

bubbelek

• Zasłużony
« Odpowiedź #843 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:19:47 »
anaza dzis właśnie czytałam ostatnie Twojw posty odnośnie Augmentinu no i doczytałam,że Twoja tez Natalka .Hmm :) :) :)
ps.nasza Natalińska
Racja bylo dobrze dokladnie tak jak u Twojej,niestety wszystkim lekarzom jak o tym mowiłm patrzyli na mnie z politowaniem >:(
Zamknęłam ten rozdzial  nie z własnej winy po prostu nikt tym sie nie zainteresowal >:(

Teraz jestem na etapie bad genetycznych tzn.czekamy na wizytę :(
Moje podejrzenia,wiele z objawów przypisuję FRAX-owi :(
Jedno mnie jednak zastanawia czy to mozliwe aby syn 14lat był zdrowy a mloda az tak dotknięta?
Czasami rzeczywiście warto coś zmienić ... i nie ma lepszego uczucia!

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #844 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:21:24 »
Kurcze Bubbelku, to mnie zmartwilaś :(
Podekscytowałam się że trafilam na jakiś ważny trop u Mlodej a tu mówisz, że Ciebie ten trop nie zaprowadził donikąd, czyli wnioskuję, że nikt nie zna się na leczeniu tego syfu. No to czuję się bezradna.

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #845 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:26:48 »
dziewczynki-jesli mam podejrzenie, ze mlody ma cos nie tak z siuskami (chyba tez złapał bakterie albo infekcje-nie wiem) -zrobic mu podstawowe badanie moczu czy cos w tych sikach zbadać dodatkowego??? Od kilku dni młody podsikuje sie w nocy (co absolutnie sie nie zdarza normalnie) czasem w dzień popusci kropelke w majty...No i zapytany o ból brzucha-nie wskazuje standardowo na watrobe tylko nisko nad siusiakiem...Kurczę-cos nie gra... Moze wyjasni sie skad miał te cholerne gorączki przez 2 tygodnie??? Moze mu sie grzybownia rozszalała na maksa-brał przez dwa dni augumentin-dostał kosmicznej wysypki i pokrzywki-odstawilismy... (chociaz nie widze zmian w samym zachowaniu-szaleje jak zwykle w tym samym natezeniu. Za to jadłospis mocno ograniczyl-niestety do ziemniaków , jabłek i ryby...) no jak nie urok to...

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #846 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:32:56 »
Sezamku my w sobotę robiliśmy badania i z moczu oprócz podstawowego badania zrobiłam tez posiew z antybiogramem i posiew z mykogramem. nie wiem jeszcze czy to coś warte, bo wyniki dostanę dopiero za tydzień.

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #847 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:54:21 »
Sezamek...zrób...to nie zaszkodzi a wykluczy ewentualnie zakazenie bakteryjne...Ja mlodemy robilam ostatnio i tez mu bakterie wylazły...teraz czekam na posiew....a i młodzian tez zaczał podsikiwac na zasadzie ze trzyma do samego konca i idze do kibelka dopiero jak ja juz mowie ze cos za dlugo nie sika ....albo jak juz troche popusci...a...i tez nie chce zrec gadzinka.......wiec moze to i to. Badanie zrob...nieinwazyjne przeciez.....nawet frajda jak bedzie siusial do pojemniczka... U nas jak pobralam probke to sie taka metna od razu zrobila ze na bank cos tam siedzi dalej.....
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #848 dnia: Styczeń 29, 2012, 23:25:31 »
No ja z dziewczynką to miałam trudniej z tym łapaniem siku do pojemniczka :)

Dudziaczki - jeśli zerkasz tu czasem, to mam prośbę - czy mogłabyś napisać coś o Twoim pomyśle odtruwania paciorkowców Tinusem, o ktorym pisałas w którymś wątku o Pandas?

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #849 dnia: Styczeń 30, 2012, 09:23:14 »
Zawieszam chelatację na czas podawania nystatyny - jakieś 3 tygodnie jeszcze, czyli będziemy miec przerwę ok. 5 tygodni.
Intensywnie myślę nad tym, co mogę zrobić z moim odkryciem ameryki, że Młoda znacznie lepiej funkcjonowała na augmentinie - i to już spektakularna zmiana widoczna była po podaniu 2 dawek.
Zasatnawiam się tez jak to się ma do chelatowania, czy jeśli np. ona jest zakażona paciorkowcem jakimś to co jej da odtruwanie?? Czy paciorkowca faktycznie nie da się wytruć do końca i ew. leczenie to wieloletnie zażywanie antybuiotyku (tyle wyczytałam o pandas) - co za ruina w jelitach wtedy??
Jak na razie spektakularnych pozytywow chelatowania nie zauważyłam (jesteśmy po 23 cyklu na 5 mg ALA), ale na pierwsze cykle próbne była spektakularna reackcja - opisywałam w tasiemcu. Po nystatynie zamierzam kontynuować chelatację licząc na mniejsze jazdy grzybowe.

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #850 dnia: Styczeń 31, 2012, 06:51:43 »
anaza byl kiedys na TLC odconek o PANDS z cyklu nieznane diagnozy czy medyczne anomalie, poszperaj w necie moze trafisz. Tam lekarka opisywala co zbadac :) Ten chlopak przez paciorkowca im calkiem odlecial, po kuracji zdrowiutki :o
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 10:13:23 wysłany przez Hiox »
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

Du-czki

• Zasłużony
« Odpowiedź #851 dnia: Styczeń 31, 2012, 08:40:26 »
No ja z dziewczynką to miałam trudniej z tym łapaniem siku do pojemniczka :)

Dudziaczki - jeśli zerkasz tu czasem, to mam prośbę - czy mogłabyś napisać coś o Twoim pomyśle odtruwania paciorkowców Tinusem, o ktorym pisałas w którymś wątku o Pandas?

Sorki, ze dopiero teraz - dzieciaki w domu, więc nie bardzo mam czas żeby coś napisać - w hałasie trudno mi skupic mysli:)))

Anaza - zarzuciłam trop PANDAS'owy. U małego oprócz poprawy po antybiotykach nic sie nie zagdza raczej..zreszta u nas na 1000% jest zatrucie rtęcia - moje i synka.

Co do odtruwania Tinusem paciorkowców - w Heliosie widziałam remedia pneumokokowe w tinusowskich potencjach. Któras z  mam pisała że tym sposobem rozprawiła się z helicobacter pylorii, więc sądzę że odtrucie paciorkowców "tinusem" moze znacząco pomóc osobom które mają problem z ta bakteria.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 10:46:42 wysłany przez Du-czki »
Krzyś (6 lat) - 35#ALA  10 mg
                          8#DMSA 25 mg
                          4#combo 10 mg ALA+12 mg DMSA

gonzallo

• Zasłużony
« Odpowiedź #852 dnia: Styczeń 31, 2012, 09:00:27 »
duczki a jak to sprawdzic,ze jest klopot z pneumokokami?
06. 2009

Du-czki

• Zasłużony
« Odpowiedź #853 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:31:13 »
Gonzallo - sorki - miałam na myśli paciorkowce;) Już poprawiłam, żeby nie mieszać.

----------------
Anaza, czy robiłaś małej badanie kału w USA? WYszły jakieś bakterie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 10:45:21 wysłany przez Du-czki »
Krzyś (6 lat) - 35#ALA  10 mg
                          8#DMSA 25 mg
                          4#combo 10 mg ALA+12 mg DMSA

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #854 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:42:37 »
anaza byl kiedys na TLC odconek o PANDS z cyklu nieznane diagnozy czy medyczne anomalie, poszperaj w necie moze trafisz. Tam lekarka opisywala co zbadac :) Ten chlopak przez paciorkowca im calkiem odlecial, po kuracji zdrowiutki :o

Hiox - a co to jest TLC - bo nie wiem

Dudziaczki - dzięki

Słuchajcie - a może mi ktoś podpowiedzieć co oznacza podwyższone TSH  (6,401   µIU/ml   (norma 0,350 - 4,940) ) u Mlodej i ew. co z tym robić? Martwię się tym, przed chelatacją było w normie  i coraz bardziej żałuję, że nie mam lekarza, który mógłby mi coś w tym temacie podpowiedzieć :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 10:47:48 wysłany przez anaza »