Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1518984 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hiox

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #795 dnia: Styczeń 24, 2012, 09:23:09 »
Teraz sa cyrki w przychodniach, ja ostatnio wpadlam osluchac mlodego bez niczego. To pigula z rejestracji pytala dr czy mnie przyjmie. Musialam do 7 dni doniesc podbita legitke i w takim wypadku jak sie nie ma papierow nie wypisza znizkowej recepty, dostanie sie wszystko 100% platne.
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #796 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:31:18 »
My juz po przychodni, Mlody osluchany i czysto ;D Moze powoli wychodzic na troche z domu aby katarek zwalczyc ;) Za nami przyszedl do przychodni chlopiec z ospą, dali go za chwilke do izolatki, mam nadzieje, ze oslabiony Mlody nie zlapie :-\ Kubcio jest szcepiony na ospe, choc co to za roznica ;)
Dziecko bylo tak wdzieczne, ze matka wyposcila z aresztu domowego, ze sam sie podciagal i trzymal do badania  ;D, gardelko pokazal sam, czego nienawidzi :P, aniolek :)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #797 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:51:59 »
Dziewczyny... co na tę zgagę brać, ja oszaleję :/
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #798 dnia: Styczeń 24, 2012, 20:00:45 »
Donna ja nie bralam nic, z tego co dziewczyny mowiły: pija mleko, pija wygazowana cole z paluszkami, jedza migdaly i łykaja renie. Tyle wiem.
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

saly

• Zasłużony
« Odpowiedź #799 dnia: Styczeń 24, 2012, 20:10:12 »
Donna, mnie to pieroństwo poniewierało całą pierwszą ciążę i te wszystkie domowe sposoby: migdały , mleko, jabłko na czczo nic nie dawały. Jedynie działało rennie, nie ruszałam się z domu bez tego specyfiku w torebce, a jak raz zapomniałam to wymiotowałam kwasem pod krzaczkiem na rynku. Dramat- i oczywiście wbrew przesądom córa urodziła się łysa jak kolano, nawet bez rzęs i brwi :-\ :-\
Jeśli dojdziesz to takiego etapu, że zgadza spowoduje że zaczniesz tracić na wadze to wtedy już trzeba do lekarza...

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #800 dnia: Styczeń 24, 2012, 20:38:00 »
Mnie pomagała przegotowana woda z czajnika, migdały blanszowane i w ostateczności cola pita małymi łyczkami. Trzymam kciuki żeby coś pomogło :) Wiesz już co się urodzi?

Lola-Lola37

• Zasłużony
« Odpowiedź #801 dnia: Styczeń 24, 2012, 20:47:32 »
Donna, z tych bezpiecznych "patentów" to mi pomagały migdały, najlepiej lekko obgotowane wrzątkiem, aby nie miały na sobie pleśni i jakiś substancji konserwujących.

olka_78

• Zasłużony
« Odpowiedź #802 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:06:28 »
A ja nie wiem co to zgaga. Nigdy nie miałam. Donna będzie chłopak czy dziewczynka?

saly

• Zasłużony
« Odpowiedź #803 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:07:40 »
Ja stawiam butelkę dobrego wina ( po laktacji rzecz jasna) że będzie dziewczynka.  ;)

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #804 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:33:49 »
Ja stawiam butelkę dobrego wina ( po laktacji rzecz jasna) że będzie dziewczynka.  ;)

Saly, oby! Chcemy dziewczynkę, ale nie wiadomo jeszcze co będzie.
Na razie piję herbatę z lipy, ale nie bardzo pomaga. Niestety pomaga cola, ale nie chcę tego odrdzewiacza pić :/ jutro kupuję migdały. Mleka nie cierpię.
Co do coli, to nie wiem czy słyszeliście, ale ostatnio facet pozwał Pepsi za to, że w swojej puszce Pepsi-coli znalazł zdechłą myszkę. Odpowiedź prawnika Pepsi była konkretna: nie byłoby to możliwe z prostej przyczyny - nawet jakby była tam zdechła mysz, to rozpuściłaby się w pepsi-coli :) to jest po prostu jakaś kosmicznie masakralna chemia. Ostatecznie spróbuję z tym Rennie, ale to też w sumie jakiś tam lek, a ja uważam teraz na wszystko.
Już mogłoby się to skończyć :( z Ingą było dużo łatwiej w ciąży. Też była jakaś tam zgaga, ale pod koniec a ogólnie było bardzo spoko. No ale teraz nie dość że ciąża to jeszcze Inga na głowie  - a ona ostatnio bardzo absorbuje, wszystkiego ciekawa i ciągle coś chce :)
Dzisiaj np mąż poszedł z nią do takiej ukraińskiej knajpki i kupował sobie na obiad, do odgrzania w domu, czebureki (takie duże pierogi z mięsem). Młoda, zwykle rozlatana, niezainteresowana niczym i w ogóle, zajrzała mu przez ramię, zobaczyła tego czebureka i powiedziała: "Piejogi! ja chcę piejogi!" - oczywiście nie dostałam bo to glutenowe i był ryk. Z jednej strony fajnie, że się zainteresowała i w ogóle wiedziała, że to są pierogi, jakoś sobie przypomniała słówko. Z drugiej - wcześniej nie było problemu, mogłam pół cukierni przy niej wykupić, a ona tylko biegała po sklepie w kółko.
W efekcie zresztą teraz mój Tomek klei w kuchni pierogi z mąki gryczanej i nawet mu nieźle wychodzą :)
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #805 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:38:59 »

No nie wiem Saly ja miałam takie akcje w ciąży ja Donna, pół ciąży mdłości drugie pół zgaga. I bynajmniej nie urodziłam dziewczynki  ;).  Donna, czy ta przegotowana woda też nie pomaga?

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #806 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:44:31 »
A spróbuję tę wodę, choć aktualnie zgagi nie mam, bo przeszła po cholernej coli.
Ale następnym razem spróbuję wodę, to zdecydowanie bezpieczniejsze.
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #807 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:47:24 »
W efekcie zresztą teraz mój Tomek klei w kuchni pierogi z mąki gryczanej i nawet mu nieźle wychodzą :)

Donna - a podajcie przepis na pierogi z mąki gryczanej - nigdy o takich nie slyszałam.
Współczuję tej zgagi, niestety nie znam sposobow na nią, mnie to ominęło.
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #808 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:54:19 »
Anaza, dokładnie taki przepis jak zwykłe pierogi, tylko zamiast pszennej mąki - gryczana :) do środka zwykle daję mięso z niewielką ilością pomidorów. Poza tym - wszystko tak jakbyś robiła zwykłe pierogi. Mnie smakują, młodej kiedyś nie smakowały (i jej nie robiłam, bo kupa roboty a nie chciała jeść), no ale dzisiaj zachciała tych pierogów, mój mąż jej obiecał że dostanie, to robi :)
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #809 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:59:29 »
Donna i staraj się nie leżeć na prawym boku, bo ja zauważyłam, że jak brzuch uciska wątrobę to ta zgaga jest jeszcze gorsza.