Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1520063 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olka_78

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #690 dnia: Styczeń 14, 2012, 14:44:27 »
My w tym cyklu z 6 mg na 9 mg i nie widze zmiany w zachowaniu wogóle.

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #691 dnia: Styczeń 14, 2012, 15:27:36 »
Hiox - u nas w pierwszym cyklu Młoda miala kilka silnych rzutów gorączki, w dzień i w nocy, udalo się to przejść bez zbijania. Drugi cykl to była wysypka-placki czerwone stopniowo rozprzestrzeniające sie po całym ciele, bardzo ją swędziało to, przeszło tuż po cyklu. Na podstawie min. tych reakcji zdecydowałam sie na chelatację.

Moja Córa połyka spoko 5 mg ALa z 5 ml wody, nie krzywi się = może jej nie piecze.

U  nas , tak jak postanowiłam, w ten wikend przerwa w cyklach, - i tak bym musiała odpuścić bo od dwóch nocy mamy masakrę - Młoda gorączkuje bardzo + trochę kaszle i ma zapchany nos. Nie udało mi się przez to przejść, jak dotąd, bez leków, bo jak dobiło do 40 stopni i Mała piszczala, to się wystraszyłam i zbiłam paracetamolem. Musialam to podać w nocy 2 razy i w dzień jak dotąd raz. Szkoda mi jej, tak się męczy, przy tym niestety nic się nie poci. Nie wiem co za cholerstwo sie do niej przyplątało, ale nieciekawie to wygląda. Na razie nie byłam u lekarza ale kto wie jak to się skończy. nigdy dotąd nie miala aż tak wysokich gorączek. Tą infekcję (?) poprzedzilo mega pogorszenie zachowania i wsrost korby do hiperkorby.
Obecnie, jak ma stan podgorączkowy, to nNIE ma korby prawie wcale - i to jest ZUPEŁNIE INNE DZIECKO. Nie jest NT ale odpada nam jakieś 50% kłopotów wynikających z hiperaktywnośći (ktorą jakoś obecnie rozumiem jako objawy grzyba).
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #692 dnia: Styczeń 14, 2012, 15:53:13 »
Anaza, nie dawaj paracetamolu, to supersyf, mój syn ma od tego uszkodzoną wątrobę. Lepszy ibuprom, ibum, nurofen, jeśli musisz podać.

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #693 dnia: Styczeń 14, 2012, 16:01:56 »
Lilianna - no a ja słyszalam, że wlaśnie ibuprom to syf i żeby jak już trzeba to dawać paracetamol - no i jak tu wiedzieć co jest dobre a co złe?

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #694 dnia: Styczeń 14, 2012, 16:05:31 »
Anaza, myślę, że paracetamol ma zdecydowanie gorszą sławę. Z wielu źródeł słyszałam, że uszkadza wątrobę. Przyznam, że nawet nasz lekarz homeo z Poznania mówił, że jak już nie ma wyjścia (np. mega wysoka gorączka czy ból) to podać dziecku ibuprom albo nurofen. Absolutnie odradzał paracetamol.
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #695 dnia: Styczeń 14, 2012, 16:26:34 »
Jedno i drugie syf, ale jak nie ma wyjścia i dziecko nie jest uczulone na salicylany to dawać ibuprom.

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #696 dnia: Styczeń 14, 2012, 16:32:03 »
Właśnie mąż przyniosl z apteki ibuprom, podam do następnym razem - a pewnie trzeba będzie bo młoda znów rozpalona i jęcząca. Dzięki za rady dziewczyny.
ps. mialam w domu 2 ibupromy, bo kiedyś podawałam, ale oba okazały się przeterminowane - musialam wyrzucić. Mają bardzo krótkkie terminy ważności, nawet ten dzisiejszy ma tylko do września br.

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #697 dnia: Styczeń 14, 2012, 18:59:41 »
jak juz macie dawac ten ibuprom dajcie wiecej sylimarolu ok??
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #698 dnia: Styczeń 14, 2012, 19:50:32 »
u nas u mlodego, gorączki  mineły... Tez bylo 40 stopni i zero potu. Zaczął się pocić , telepać, majaczyć dopiero czwartej nocy. Wcześniej było goracy i rozpalony -ale suchy-nie pocil sie kompletnie.Normalnnie odpowiadał na pytania, mial chwile ozywienia i nawijał o kibelkach. Czwartej nocy temp. spadała, bylo 38, pot wiadrami i nie kumał NIC co sie do niego mowiło... Też niestety dawałam nurofen bo było 40,2 , 40,3 (chociaz pani w aptece usiłował a wcisnać mi paracetamol właśnie...) A o tym ,ze dodatkowe wspomaganie watroby by sie przydało to nie pomyslałam...

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #699 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:12:39 »
no ja tez o tym nie pomyślałam. Dam jutro jak Mloda sie obudzi - zakladając że cokolwiek pośpi dzisiejszej nocy.
ja słyszałam, że ibuprofen okropnie wyjaławia jelita, w sumie to najgorszy scenariusz to byłby antybiotyk, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #700 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:01:11 »
Dottie nie doczytalam, u nas jedzenie to caly rytual, a moze to wlaczymy a moze tamto inaczej mozna zapomniec ze cokolwiek zje. Ale jak juz trafie z bajka czy piosenka to zalapuje i wcina hurtem papu i suple ;) Mlody pije 2 lyzeczki tranu dziennie. Nie lubi go, ale wciagnie ze sniadaniem.

Mlody jeszcze przed kapaniem mial cala gowke ciepla i dostal troche katarku. Ogolnie glowke mial ciepla prawie caly czas do teraz, bo teraz ma 35,5. Po dawce kilka razy bylo tak, ze buzka mlodemu czerwienieje i blednie :o Albo przeziebiony bedzie albo to ALA. Ogolnie jest spokojny. Kontaktu wzrokowego zero, nawet jak go prosze o 'oczy' :( I pokazywal, ze brzuszek cos boli :( Przed nami nocka, oby sie udalo z tymi dawkami. Co myslicie jak brzusio boli przerwac cykl trzeba, czy dokonczyc?
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #701 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:40:42 »
no ja tez o tym nie pomyślałam. Dam jutro jak Mloda sie obudzi - zakladając że cokolwiek pośpi dzisiejszej nocy.
ja słyszałam, że ibuprofen okropnie wyjaławia jelita, w sumie to najgorszy scenariusz to byłby antybiotyk, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Anaza, ja daję nurofen w czopku. W tym doustnym jest pełno dodatków, aromatów, słodzików itp.

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #702 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:42:57 »
Lilianna o czopkach nie pomyślałam, nie wiedziałam nawet  ze takie coś jest. Pełno dodatkowego syfu jest zarowno w paracetamolu w plynie jak i w ibufenie w plynie.

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #703 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:04:19 »
Mlody ma stan podgorączkowy i brzydko zakaszel co jakis czas, sa dwie opcje po basenie czasem łapie przeziebie, wczoraj bylismy. Albo to oslabiebienie na ALA i ze gardelko mu popalilo to juz pokazywal, mimo roztworu z soczkiem :(
[/quote]

U nas jest dokładnie to samo, wczoraj zaczęłam kolejny cykl i kaszel powrócił, do tego chrząkanie, ksztuszenie się, straszne to ALA, widzę jak młody się męczy jak to przełyka. Mnie bardzo martwi to, że ostatnio pojawiło sie kilka relacji o negatywnych reakcjach podczas chelatacji, daje to trochę do myślenia. Ja też robię właśnie 16 cykl i pomimo mojego wielkiego przekonania do tej metody leczenia to really sorry, ale pozytywnych efektów nie widzę jak dotąd żadnych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 00:08:11 wysłany przez noviutek111 »
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #704 dnia: Styczeń 15, 2012, 07:46:04 »
wczoraj podawalam 3 dawki w czasie snu, plucie, krztuszenie sie, wybudzanie itd. Na poduszce sa plamy z soczku ... Ciekawe ile z tych dawek zostalo w organizie :(. Nie mam pomyslu na podawanie nocne, to jest walka z wiatrakami. Mlody walczy bardzo :( Co to za prawidlowy cykl jak Mlody dawek nie lyka w nocy i mamy redystrybucje jedna za druga, szkodze mu tylko :( W dzien lyka ladnie, juz wiem jak go podejsc. Dzis skoncze cykl o 19 przed Mlodego snem, zamkniemt sie w 21 dawkach, no liczac i te plute na kilometr w przod :(.

Mlody wstal z takim brzydkim kaszlem, ze az sropek dostal. Zobaczymy dalej.

Normalnie mam zalamke, tyle szykowania sie, a tu taka kleska i plucie :(
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...