Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1520265 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hiox

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #675 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:10:50 »
No to mam pierwsze kwiatki :o
Mlody dostal 'uczulenia' na buzi, wyglada to jak poparzenie, z malej plamki rozlalo sie na caly policzej i nawet weszlo na nosek :o To miejsce jest az wrzące :o Na drugim policzku narazie mala plamka ... nie musze pisac, ze mi juz słabo :(
Kto tak miał?

Moze to byc uczulenie na ALA czy zwykly kwiatek?

Hehe jak jest tak jak piszecie dziewczyny to w poniedzialek na terapiach bedzie się działo a mam 2x logopede + pedagoga specjalnego :P
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #676 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:32:15 »
Hiox, no to wyglada na pokrzywke, hm... w zasadzie moze to byc uczulenie na ALA, ale u mojego syna pokrzywka jest zawsze uczuleniem kontaktowym. Czyli pomysl, czy maly cos nowego nie uzywal w sensie kosmetyki, farbki, siersc zwierzat itp., moj syn ostatnio mial pokrzywke jak przejchal po rece plastikowym przedmiotem zrobionego z jakiegos syfiatego plastiku... Ja takie miejsca najpierw myje a potem smaruje fenistilem cieniutko.
Jesli to jest po ALA to powinno mu wychodzic niedlugo po podaniu dawki.

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #677 dnia: Styczeń 14, 2012, 00:04:09 »
Lilianna Mlody miewa takie, ale duzo mniejsze reakcje na buzi na tate ::), zarost go potrafi podraznic ;) Tylko to nie jest wrzace ... procz musu jablkowo gruszkowego nie przypominam sobie nowosci dzis ...bede obserwowac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 01:33:22 wysłany przez Hiox »
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #678 dnia: Styczeń 14, 2012, 00:09:51 »
Tak to wyglada, szybko rozlewajaca sie czerwona plama, goraca, zwykle swedzaca, czasem pojawiaja sie pojedyncze wypukle jasne krosty, tak jak przy poparzeniu pokrzywa. I niekoniecznie pokrzywka wystepuje w miejscu kontaktu, chociaz czest tak bywa. Podraznienie od zarostu czy zadrapanie czyms szorstkim to raczej reakcja wrazliwej skory a nie pokrzywka.

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #679 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:18:53 »
Na buzce juz sladu nie ma. Za to problemy z podawaniem sie potegują :( Dziewczyny ile mozna sie spoznic z dawką, nie wiem czy dobrze pamiętam? Wojna o dawki straszna, tak to jest miec niejadka od urodzenia :(

Mlody ma stan podgorączkowy i brzydko zakaszel co jakis czas, sa dwie opcje po basenie czasem łapie przeziebie, wczoraj bylismy. Albo to oslabiebienie na ALA i ze gardelko mu popalilo to juz pokazywal, mimo roztworu z soczkiem :(
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:37:36 »
Na buzce juz sladu nie ma. Za to problemy z podawaniem sie potegują :( Dziewczyny ile mozna sie spoznic z dawką, nie wiem czy dobrze pamiętam? Wojna o dawki straszna, tak to jest miec niejadka od urodzenia :(

Mlody ma stan podgorączkowy i brzydko zakaszel co jakis czas, sa dwie opcje po basenie czasem łapie przeziebie, wczoraj bylismy. Albo to oslabiebienie na ALA i ze gardelko mu popalilo to juz pokazywal, mimo roztworu z soczkiem :(

Można się spóźnić max godzinę.
Hiox, a nie podziała na niego argumentacja? Moja na początku miała potworną podwrażliwość smaku i w zasadzie nie czuła smaku niczego, jadła każde paskudne lekarstwo, które jej podałam. Od paru miesięcy zaczęła wybrzydzać i odwraca głowę, jak widzi lekarstwo. Wtedy mówię jej, że trzeba to połknąć, żeby jej brzuszek nie bolał ; albo że trzeba zjeść lekarstwo,  żeby jej łatwiej było się bawić z dziećmi, albo że to jest np l-karnityna i jak jej nie weźmie to nie będzie przyswajać tłuszczy ;) o dziwo, naprawdę działa. Chyba dużo też dawało, jak sama brałam ALA - może bierz jednocześnie z nim cokolwiek, żeby nie było że tylko on musi brać lekarstwa (cokolwiek w sensie sam sok wypij choćby albo np omega-3 czy sylimarol, to się każdemu przyda :) )
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #681 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:52:26 »
Donna nie podziala, Mlody choc juz sporo rozumie, oczywiscie problem rozumienia mowy ciagle na tapecie. I u nas nie chodzi ze to lek, ale cokolwiek ma wypic czy zjesc akurat wtedy kiedy nie ma na to ochoty :/ tu jest pies pogrzebany :/
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #682 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:55:55 »
:( to nie wiem, a smaki nowe lubi probowac?
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 14, 2012, 09:26:15 »
Wlasnie dlatego sie balam chelatacji, nie swirow, nie jakis innych cudow, ani latania po nocy, a tego dawkowania co 3 godziny, dla mnie DANowska metoda, jezeli chodzi o podawanie jest wrecz stworzona ;)

Mlody z jedzeniem czyli sniadanie, obiad i kolacja je cala swoja tone supli i nie mam problemow ... juz wiadomo czemu nie daje na 4 razy i czemu mu posilki mixuje, procz drugieo dania bo tu umiem zmieszac i bez mixowania ... inaczej byla by kleska na calej linii.

A gdzie tam bedzie probowal cos nowego jak moze powąchac i zrezygnowac ... cwane mam to dziecko w tej kwestii okrutnie, ze szkoda dla mnie :(

Choroba chorobą ale jego mamusia byla taka sama, magiczne 20kg przekroczylam w 3 klasie podstawowki, ja nie potrzebowalam nawet mleka z cycka, ktore rzucilam majac m-c :o Mlodego dziadek, moj tato identyko, nic nie jadl lata. Wiec teraz autyzm z wybiorczoscia jedzenia i bycie niejadkiem po rodzinie sie nalozylo :-\

Za chwile kolejna dawka, to podam jak suple z jaglanką ;)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:10:15 »
Jak i ile l-karnityny dajesz?

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:10:59 »
Pytanie było do Donny, tylko za szybko się wysłało  :)

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:30:48 »
Wlasnie dlatego sie balam chelatacji, nie swirow, nie jakis innych cudow, ani latania po nocy, a tego dawkowania co 3 godziny, dla mnie DANowska metoda, jezeli chodzi o podawanie jest wrecz stworzona ;)

za coś się płaci ;)
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

Dottie

• Zasłużony
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 14, 2012, 13:07:43 »

Mlody z jedzeniem czyli sniadanie, obiad i kolacja je cala swoja tone supli i nie mam problemow ... juz wiadomo czemu nie daje na 4 razy i czemu mu posilki mixuje, procz drugieo dania bo tu umiem zmieszac i bez mixowania ... inaczej byla by kleska na calej linii.

A gdzie tam bedzie probowal cos nowego jak moze powąchac i zrezygnowac ... cwane mam to dziecko w tej kwestii okrutnie, ze szkoda dla mnie :(

Choroba chorobą ale jego mamusia byla taka sama, magiczne 20kg przekroczylam w 3 klasie podstawowki, ja nie potrzebowalam nawet mleka z cycka, ktore rzucilam majac m-c :o Mlodego dziadek, moj tato identyko, nic nie jadl lata. Wiec teraz autyzm z wybiorczoscia jedzenia i bycie niejadkiem po rodzinie sie nalozylo :-\

Za chwile kolejna dawka, to podam jak suple z jaglanką ;)

Hiox z moim tez mam ogromnie problemy z jedzeniem. U nas w miare działa przekupianie. Pokazuje mu komorke i mowi ze jak zje/wypije to dostanie. Wiem ze super niania by mnie bardzo skrytykowała ale jeżeli tutaj chodzi o coś tak ważnego jak lekarstwo  to można się poświęcić. Wczora nie chciał wypić tranu i udało się go przekupić. Potem zaraz robimy coś fajnego (idziemy na basen, na pole, czy ćwiczyć) więc szybko zapomina o komórkach.
Też się obawiam o ALA co u nas bedzie....ale odkąd mój Kuba coraz więcej rozumie lepiej z nim po dobroci niż na siłę.
Dawniej nie było mowy o proszeniu, tłumaczeniu czy przekupianiu bo dziecko nie rozumiało że jak np wypije syrop to dostanie bajkę.
Ps. a jak udaje Ci sie przemycać tran w jedzeniu?
ile podajecie tranu dziennie?
Therefore do not worry about tomorrow. For tomorrow will worry about itself. Each day has enough troubles of its own. After all the tomorrow is the day you worried about yesterday.

Grudniowy Niezwykły Chłopczyk 2008

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 14, 2012, 13:24:34 »
Jak i ile l-karnityny dajesz?

1000 mg dziennie
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #689 dnia: Styczeń 14, 2012, 14:17:02 »
Lilliana ja tez acetylo l karnityny tyle daje ;)

Mlody lezal plackiem 2h :o :o :o :o i ma ciepłą glowe, innych objawow juz brak, wiec to chyba chelatacja tak na niego dziala. Okaze sie wieczorem ... teraz sie zebral i szaleje juz :o
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 14:23:04 wysłany przez Hiox »
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30