Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1531851 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia191

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #555 dnia: Grudzień 24, 2011, 09:09:48 »
Bryyyy:-)

słuchajcie Krystek ciezko oddcyha,tzn wciaz praktycznie przez usta,w nocy śpi z otwarta buzia,np jak cos robi,jest skupiony jakas zabawa to wtedy jego oddech jest taki ciezki,glośny, czy to może być sprawa migdałów?

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #556 dnia: Grudzień 24, 2011, 09:45:48 »
nie wiem ale 1sza rzecz jaka przychodiz mi do glowy to male napiecie miesniowe, ale w obrebie organow mowy/oddychania. czyli taki standardowy symptom , w sensie male napiecie miesniowe. ale to taka moja autorska mysl.
garbi sie chlopak tez?
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #557 dnia: Grudzień 24, 2011, 13:16:49 »
nie wiem ale 1sza rzecz jaka przychodiz mi do glowy to male napiecie miesniowe, ale w obrebie organow mowy/oddychania. czyli taki standardowy symptom , w sensie male napiecie miesniowe. ale to taka moja autorska mysl.
garbi sie chlopak tez?

właśnie nie,zawsze siedzi prosto i jak chodzi też wydaje mi się że jest ok,
hmmmm co w związku np z tym napięciem? Cwiczenia?

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 24, 2011, 13:28:28 »
nie, bo to wynika z zatrucia, wiec chelatujesz. jezeli to to oczywiscie.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #559 dnia: Grudzień 24, 2011, 20:47:26 »
nie, bo to wynika z zatrucia, wiec chelatujesz. jezeli to to oczywiscie.

hmmm a jesli to nie to ??? ???

ps Wesołych Swiąt wszystkim ;) ;)

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #560 dnia: Grudzień 26, 2011, 20:36:45 »
Moi drodzy, zwiększyłam dziś dawkę z 4mg (po dobrej tolerancji ostatnio) na 5mg i jest bardzo średnio z Kajtkiem. Pomimo sylimarolu w dużych dawkach, lukrecji, wit b, magnezu mały jest strasznie marudny, drażliwy, ewidentnie boli go brzuch. Było już na tyle kiepsko, ze zaczął się wydzierać i ugryzł się w rękę (normalnie tego nie robi), więc wsadziłam mu czopek glicerynowy i wymasowałam brzuszek. Zrobił nieprawdopodobną ilość strasznej kwaśnej rzadkiej kupy. Brzuszek spadł trochę (był wcześniej bardzo wzdęty) ale mały nadal dość marudny i piszczy na wysokich częstotliwościach. Nie dostał dziś raczej nic ciężkostrawnego ani siarkowego, czyżby więc dawka ALA była za duża? 7 cykli na 4 mg zniósł w sumie dobrze, ostatnio w ogóle nie zauważałam żadnych objawów redystrybucji itd. Czy możliwe aby była taka różnica między 4.1 mg a 5mg? No i czy w czasie cyklu można/należy zmniejszać dawkę czy jakoś się przemęczyć do końca cyklu a potem zmniejszyć znowu do 4? Co radzicie?
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #561 dnia: Grudzień 27, 2011, 08:56:15 »
Krzemyki, grzybek mógł zaatakować, czasami tak jest przy zmianie dawki nawet o 1 mg. Ja to przerabiałam wielokrotnie. Teraz zresztą też po przejściu na DMSA mamy dużo gorzej z grzybkiem, chociaż nie zmieniłam dawki, tylko chelator.

Czy kontynuować na wyższej dawce lub zmniejszyć do poprzedniej - o tym musisz zadecydować sama "na intuicję", obserwując dziecko. Jeśli objawy są znośne, kontynuowałabym, za 2-3 cykle powinno się uspokoić, ale jeśli dziecko bardzo się męczy, a ty razem z nim, to lepiej jeszcze wrócić na starą dawkę na kilka cykli, a potem znowu spróbować zwiększyć. Musisz to ocenić sama na podstawie stanu dziecka.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #562 dnia: Grudzień 27, 2011, 10:49:47 »
Krzemyki podniosłaś dawkę aż o 25% ,to wcale nie tak mało,pewnie stąd te gorsze objawy

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #563 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:48:35 »
U nas na poczatku tez były niezle jazdy po zwiekszaniu dawek... Nawet ostatnio po zwiekszeniu z 10 do 12 mg młody fruwał, chociaz chelatujemy 8 miesiecy, wiec juz mial okazje sie przyzwyczaić. nadal jedziemy na dyszce. Ostatni cykl byl na combo.kupa o dziwo sie poprawiła(na cyklu mlody robi 8-10 kup!!!!!-o normalnej konsystencji i kolorze|) Po zakonczeniu cyklu podczas redystrybucji mlody skarzył sie na zawroty glowy-to u niego njczestsza dolegliwosc .Ale -ogólnie spoko. No i mamy niezły sukcesik-zaczął rozumiec zlożone pytania i coraz lepiej radzi sobie z formulowaniem odpowiedzi. (miesiac temu byl z tym spory problem i mlody odpowiadał "tak" albo "nie" na pytania które nie do konca rozumiał. Musialam mu kazde pytanie rozbijać na kilka krótszych i nie zlozonych. A od kilku dni-po prostu mu to "samo" wskoczyło

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #564 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:00:05 »
Sezamku, wasza historia zawsze mi poprawia humor.
Dziś u Kajcia zdecydowanie lepsze samopoczucie, spał ok, na razie nie wygląda, jakby coś mu było, humor też w miarę. Spróbuję dociągnąć na 5mg, dołożę najwyżej jeszcze 1 sylimaron.
Krzemyki podniosłaś dawkę aż o 25% ,to wcale nie tak mało,pewnie stąd te gorsze objawy
Nie myślałam o tym w ten sposób, ale masz rację, faktycznie... przy tak małych dawkach umykają takie fakty.
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #565 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:19:11 »
A jak wytłumaczyc fakt kiedy ja np podniosłam Krystkowi dawke z 6 mg na 8 i obyło sie tak jagby jego organizm wcale nie zauwazyl wiekszej dawki ???

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #566 dnia: Grudzień 27, 2011, 15:52:05 »
skończyliśmy 8# w poniedziałek
w trakcie:
-wszystkie świry odgrzybowe i odclostridiowe...
-pobudzenie plus to co po cyklu...

po skończeniu cyklu,wczoraj/dzisiaj:
-pobudzony mimo ze wstał przed 5 :) zasnął dopiero po 15...
-szajba totalna, rozwolnienia, brak kontaktu wzrokowego
-rozdrażnienie, płacz bez powodu, brak równowagi...
baaardzo dawno już tak nie było:(
skutkiem czego oboje z mężem chodzimy do tyłu i dopiero teraz odpoczywamy, po świętach ;)

i tu moje pytania:
 czy można przyzwyczaić się do działania lukrecji?
małemu gotuję JUŻ płaską łyżkę na 75ml wody i NIC...
zwiększyłam podaż Mg, wit. C dostaje 1g (wszystko fajnie toleruje), probio dostaje ok 30mld, ograniczyłam mu węgle-> zaczynamy GAPS. mam wrażenie, że jego organizm to studnia...
a czy przy biegunkach podawać suple? jeżeli przelatuje jedzenie przez niego to suple pewnie też...

przepraszam za chaos wypowiedzi i fatalną składnie,ale Hugo mnie najzwyczajniej załatwił ...

a co do przodu?
w ciągu tygodnia ze zdania dwuwyrazowego z trudem wypowiedzianego zaczął mówić zdaniami czterowyrazowymi, ładnie komentuje sytuacje ( na jego możliwości i zasób słów ;) ), np. tam są małe gwiazdy ( trochę po swojemu,ale intencje się liczą :)
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #567 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:41:08 »
A jak wytłumaczyc fakt kiedy ja np podniosłam Krystkowi dawke z 6 mg na 8 i obyło sie tak jagby jego organizm wcale nie zauwazyl wiekszej dawki ???

ze nie masz sie co martwic bo idzie do przodu. mozesz stopniowo mu zwiekszac dawke az osiagniesz maxymalna dawke "tolerancji".

www.bioautyzm.pl

fight the future

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #568 dnia: Grudzień 28, 2011, 08:33:00 »

ze nie masz sie co martwic bo idzie do przodu. mozesz stopniowo mu zwiekszac dawke az osiagniesz maxymalna dawke "tolerancji".

sprubujemy z 10 mg ;)

Du-czki

• Zasłużony
« Odpowiedź #569 dnia: Grudzień 28, 2011, 18:06:38 »
Miałam ostatnio "ciekawe" doświadczenia...
Jestem po 5 cyklu DMSA
Do tej pory jelitówki "rotawirusowe" przechdziłam baaardzo łagodnie..
Teraz , na święta,  po 5 cyklu pierwszy raz w zyciu po prostu mnie ścięło..
temperatura ponad 39 stopni, wymioty, biegunka, osłabienie..przelezałam 3 dni..

Ciewake..czy w koncu organizm zaczął w koncu normalnie reagowac na wirusy???
Juz nie pamiętam kiedy ostatnio miałam powyżej 37,7 .... Pewnie z jakieś 15 lat temu...

Krzyś (6 lat) - 35#ALA  10 mg
                          8#DMSA 25 mg
                          4#combo 10 mg ALA+12 mg DMSA