Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1519207 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lucky.pl

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #495 dnia: Grudzień 18, 2011, 12:54:16 »
hiox - no to nic dziwnego ze mowisz o wyszczekanych indywidualistach! :)

czepialskie z nich paskudztwa, nie? :P :P
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #496 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:00:57 »
Dziękuję Ci Kasiu za intuicję, ja też wolałabym dziewczynkę :)
U mnie w organizmie chelatacja masakralnie dużo naprawiła. Jak się okazuje i hormonalnie (w życiu nie myślałam, że kiedyś jeszcze będę mogła mieć dziecko) ale i nie tylko. Naprawdę w porównaniu do reakcji organizmu na cykle, do efektów chelatacji w trakcie cykli i po nich - te dwa liver flushe, po których zresztą nic ze mnie spektakularnego nie wyleciało i w zasadzie jakoś drastycznie lepiej się nie czułam - wydają się mało istotne. Co ważne to to, że akurat podczas cykli chelatacyjnych BARDZO czułam zmiany w zakresie hormonów płciowych (więc w zasadzie mogłam przewidzieć, że coś się tam naprawia, ale nie myślałam, że aż tak), więc jestem pewna, że to właśnie chelatacja - a nie cokolwiek innego - poukładała mi bałagan hormonalny, to się po prostu czuło.
O jak fajnie, wątek z dygresji wskoczył na chelatację :) moje moderatorskie serce się cieszy :)
Hiox :) do jakiego wyrka :) ja mam taki sajgon w robocie, że sobie nie wyobrażasz, chociaż fakt dziś sobie odpoczęłam z rana.
I naprawdę uważam, że jestem żywym przykładem na to, jak bardzo chelatacja może pomóc zatrutemu organizmowi na różne sposoby i na to, że nigdy nie jest na chelatację za późno. Fakt, że same cykle są mega nieprzyjemne, ten cały grzyb to masakra i w ogóle biedne te nasze dzieci, ale ja wierzę że to duża szansa na poukładanie ich organizmów do kupy.

PS a za to "bezmyślne bzykanie" to się za niedługo komuś porządnie oberwie ale to na priva, bo to forum publiczne i nie wypada bluzgać :_
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #497 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:15:47 »
hiox - no to nic dziwnego ze mowisz o wyszczekanych indywidualistach! :)

czepialskie z nich paskudztwa, nie? :P :P

oj a ja biedna najspokojniejszy znak pod sloncem musze sie z tym mierzyc kazdego dnia 8)

Donna
ja wiecej argumentow za chelatacją nie potrzebuje :D
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #498 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:32:18 »
A ja dzisiaj po raz pierwszy zawaliłam cykl >:( no k.....mać, zapomniałam przestawić budzik, a tak mi zależało, zwłaszcza że wskoczyłam na dawke 8,33mg i byłam ciekawa, czy będą jakieś objawy przeciążenia w 3 dobie, ale znów nie widzę różnicy czy na cyklu czy poza cyklem jest tak samo, zero objawów redystrybucji.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #499 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:34:41 »
noviutku - jesli to pomoze, to ja obecnie tez nie mam zadnych objawow redystrybucji.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #500 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:36:46 »
No trochę mi lepiej :D ;). Taka chodziłam wkur.......a do południa, że wszyscy schodzili mi z drogi, mąż ma dzisiaj urodziny, ale też ochrzan zebrał, że budzika nie nastawił w swoim telefonie, nawet kotu się dostało :D. Zazwyczaj wstaję jeszcze przed budzikiem, ale wczorajsze buszowanie po sklepach tak mnie wykończyło.
Jedyny plus jest taki, że zacznę sobie nastepny cykl już w środę i przed świętami skończę, a Wy będzicie wstawać w nocy w święta weekendowe robaczki. :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 13:54:27 wysłany przez noviutek111 »
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #501 dnia: Grudzień 18, 2011, 14:18:17 »
My też zaczynamy w środę  :P

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #502 dnia: Grudzień 18, 2011, 14:56:55 »
Donna, co do liver flushów - mogą mieć znaczenie. Pozytywne oczywiście. Moja miała to przez 7 tygodni, nawylatywało z niej w sumie z pół kilo zielonych kamyków wątrobowych (mam nawet zdjęcia, tylko nie umiem wrzucić) i od tego czasu jest lepiej w każdej sferze - apetytu, tolerancji dawek chelatorów, zachowania, wszystkiego. Od ponad miesiąca już nic z wątroby nie wyleciało, czyli skończyło się (a już myślałam, że ona to produkuje na bieżąco, dwa razy w tygodniu leciał zielony kamieniołom), ale efekty się utrzymują, ja naocznie WIDZĘ, jak ta wątroba lepiej działa.

Słuchajcie, wy z Jinxem byście mogli karierę (i kasę) zrobić - Jinx jako cudotwórca leczący bezpłodność, a ty jako żywy dowód na to, że jego metoda działa ;)
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

Du-czki

• Zasłużony
« Odpowiedź #503 dnia: Grudzień 18, 2011, 15:28:40 »
zamiast "oh, ah" wy tu lepiej wymyslajcie rozne (bezpieczne) "lekarstwa" na mdlosci bo na nia nic nie działa...

IMBIR - sprawdzone;)

/edit/ doczytałam że na Donna nie działa... Więc odwołuję propozycję.
Swoją drogą bardzo płodni....w sensie literackim sie ostatni zrobiliscie..
Nie zagladałam dobę na forum ..a tu 6 stron nowych postów;)

A
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 15:45:23 wysłany przez Du-czki »
Krzyś (6 lat) - 35#ALA  10 mg
                          8#DMSA 25 mg
                          4#combo 10 mg ALA+12 mg DMSA

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #504 dnia: Grudzień 18, 2011, 16:37:18 »
Noviutku u nas też zero efektow redystrybucji, a wrecz przeciwnie, w poniedzialki inga fajniejsza niż zwykle. Poza tym mysmy zawalili już co najmniej 5 cykli, wiem jaki czlowiek wkurzony chodzi wtedy. Z czasem jest latwiej.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #505 dnia: Grudzień 18, 2011, 17:58:57 »
favorita-czy robiłaś młodej ten liver flush metoda "tradycyjna" ( z sola epsom, orzechem oliwą , sokiem grejpfrutowym...itD) -czy jakos łagodniej to przeprowadziłaś?
Pytam-bo chce znowu zrobic inwazje na watrobę F. Jak miał ok 3 lat -wylatywały z niego takie dziwactwa( fluorescencyjno-różowe..) po kuracji olejem lnianym (prowadzonej do momentu-az kupa nie była kupą-tylko olejem w tej samej postaci-hehe :P w jakiej przyjął...)  Właśnie wyczytałam , że trzeba wyciagnąc z dziecka ok 2000 kamieni-i jest to bardzo pomocne i skuteczne w leczeniu alergii. Przydałoby nam sie -bo młody np z warzyw może tylko ogórka i pietruszkę...(oczywiscie ich NIE ZNOSI-i nie weźmie do ust...) Spróbowałabym jeszcze...

od środy wracamy do chelatacji-u nas przerwa była dlatego że MY chorowaliśmy -i za chiny nie wstalibysmy w nocy-nawet na zmianę...Jakaś bardzo osłabiająca infekcja, przez którą młody stracił 2 cykle...(mi sie wydaje że juz wieki trwa ta przerwa...)

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #506 dnia: Grudzień 18, 2011, 18:13:06 »
Sezamku, liver flushe sprowokowałam zupełnie niechcący, podając małej oliwę z oliwek na czczo - to wystarczyło. Kiedy pierwszy raz wyszły z niej te kamienie, to aż przysiadłam, byłam przerażona, dopóki nie wyczytałam, co to jest. Potem już widziałam, kiedy schodziły następne partie, bo młoda miała takie napady wrzasku z bardzo szybkim tupaniem - wytupywała to dosłownie z wątroby, dwie godziny później już były w kupie. Wtedy doczytałam o tej soli gorzkiej i jak miała ten "atak", to jej podawałam pół łyżeczki epsom na szklankę wody. Sól epsom rozszerza przewody żółciowe, wtedy łatwiej te kamyki schodzą, i fakt, działało. Po 7 tygodniach przestały schodzić, chociaż dalej jej podawałam oliwę, jeszcze kilka razy (tak raz na 2 tygodnie) pojawiły się ze 2-3 takie drobniutkie (ok. 1 mm średnicy) i tyle, zakładam, że oczyszczanie zakończone i cieszę się z tego, bo wątroba zdecydowanie lepiej pracuje, chociaż wcale nie miałam zamiaru jej oczyszczać  8)
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #507 dnia: Grudzień 18, 2011, 18:31:30 »
a widzisz :)-dzięki bardzo. No to ja zacznę może od jutra-właśnie otworzyłam świeżutką butlę oliwy :)

(jinx-mój tez raczek  :) )

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #508 dnia: Grudzień 19, 2011, 00:44:11 »
hm, ciekawa sprawa z tą oliwą:)
można poza cyklem czy w trakcie? W # ma rozwolnienie przez całe 3 dni,więc dokładać jeszcze oliwę dla podwójnego efektu
czy lepiej poza # ? Tylko, że w czasie przerwy "składam"jelita Hugusia w całość, więc wolałabym nie ;)
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #509 dnia: Grudzień 19, 2011, 01:12:19 »
W 7# i Huguś :

- zaczął marudzić i popłakiwać w nocy;
- mowa cały czas postępuje;
- zabawy, buziaczki, tulenie, branie za ręce i prowadzanie się rozwija ( intencjonalnie ! );
- słabszy kontakt wzrokowy;
- rozwolnienia;

po # :
- stymulacja brzuszka;
- gryzienie wszystkiego;
- b. duże zgrzytanie zębami;
- zimne ręce i stopy;
- słaby kontakt wzrokowy
- spokojniejszy sen;
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA