Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1519363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lilianna22

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 27, 2011, 19:38:48 »

Stodal można też kupić w formie granulek, ja kiedyś używałam, jak samodzielnie stosowałam homeo.

O widzisz.. Nie wiedziała ja  :)

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #287 dnia: Listopad 28, 2011, 20:35:16 »
obecnie największą satysfakcję z każdego przeprowadzonego cyklu mam wtedy, gdy go skończę i mogę w swoim profilu zmienić cyferkę cyklu na kolejną -to dla mnie frajda. Ciągle mam nadzieję, że kiedyś doczekam się jakiś innych efektów dających satysfakcję.
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 28, 2011, 21:36:24 »
A nas dopadła jelitówka... Właśnie się zastanawiam czy zrobic cykl w tym tygodniu czy nie... Bo chorują wszyscy z wyjątkiem Frania (który pewnie tez choruje tylko bezobjawowo-jak to on...zawsze najgorsze syfy wychodza u niego,chociaz pozornie jest w najlepszym stanie/kondycji) Jeszcze mam chwilę na obserwację  :)

Anaza-u nas podobnie z tymi cyferkami...Od jakiegos czasu-w sumie pojawiło sie kilka powrotów stymulacji i głębiej zafiksowany na swoich ukochanych kibelkach- jesteśmy chyba w stall period od kilku tygodni i na takim mikro-regresie...

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 29, 2011, 00:06:19 »
Jak nie ma objawów to chyba nie powinno być problemów z cyklem ?

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 29, 2011, 07:18:51 »
obecnie największą satysfakcję z każdego przeprowadzonego cyklu mam wtedy, gdy go skończę i mogę w swoim profilu zmienić cyferkę cyklu na kolejną -to dla mnie frajda

Hahaha :D :D :D Dobre :)

Nie martw się, ja tak miałam przez rok, pocieszały mnie tylko zmiany fizyczne (bo te są ogromne). A do tej pory wielkich "zysków" intelektualno-rozwojowych nie widzę, ale takie dyskretne jednak są, więc liczę, że będzie coraz lepiej. Jak ostatnio poczytałam sobie notatki z okolic 30 cyklu, to dopiero widzę, jak bardzo od tamtej pory poprawiła się u nas kwestia grzyba i stanu jelit - a to się zaraz przekłada na zachowanie.

No i nie chcę zapeszać, ale my chyba zaczynamy wychodzić ze stall period, bo coś się delikatnie rusza, młoda bardziej elastyczna, udało się ją parę rzeczy nauczyć (np. pokazywanie niektórych części ciała - od 3 lat nie była w stanie pokazać swojego nosa! kompletnie ją to przerastało - to jest naprawdę mocno zaburzone dziecko). Stall period trwa od stycznia, czyli jakieś 11 miesięcy i chyba zaczyna się wreszcie kończyć - oby.  Fakt, że coś się cały czas działo na planie fizycznym, a to też ważne, ale ja czekam na rozwój intelektualno-społeczny, na razie na plus są tylko drobiazgi, ale dobre i to (zresztą ludzie, którzy nie widzieli jej 2-3 miesiące, mówią zgodnie, że robi wielkie postępy w rozumieniu i zachowaniu, "wielkie" to może za dużo powiedziane, ale jakieś tam robi, to pociesza).
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #291 dnia: Listopad 29, 2011, 09:31:36 »
Jak nie ma objawów to chyba nie powinno być problemów z cyklem ?
właśnie musze pooglądać. Bo u niego zawsze takie dziwactwa sie wydarzają: przebadany przypadkiem-bo lubi- u lekarza-bez kataru, kaszlu-NIC-okazuje się , że ma zapalenie oskrzeli, teraz -zero biegunki-ale oddech jak za przeproszeniem-zgniłe jajka-fatalny-ewidentnie taki "jelitówkowy"...Niby wszystko ok-przy niemal każdym badaniu ma OB powyżej 30...Nie trzęsę sie nad nim przesadnie-ale też nie chce mu za dużo dowalać-bo znowu skończy się siódmymi potami i osłabieniem takim, że nie wstanie z łóżka przez 3 dni-a niby chory nie jest...(heh-siedzę znowu z nimi w domu... Najpierw 3 tygodnie, tydzień pochodzili do żłobków-przedszkoli-i znowu kolejna atrakcja...Już bym wolała trochę ogarnąć dom przez te 3 godzinki... a ich z czystym sumienie rozkolportować do stosownych placówek ;) )

oleczek555

• Zasłużony
« Odpowiedź #292 dnia: Listopad 29, 2011, 09:46:16 »
lepiej jeszcze sezamku poobserwuj. mojej małej musiałam w zeszły weekend przerywac cykl po zaledwie kilku podaniach- dostała gorączki, telepało ją. przez cały tydzień miała katar, ale nie taki że ciągle leciało, tak od zcasu do czasu były gile,normalnie poza katarem wygladała na zdrową, chodziła do przedszkola. w czwartek zaczęłam  następny cykl, a w sobotę po południu mała prawie mówić nie mogła (chrypa masakryczna) , pod wieczór dostała strasznej gorączki i znów trzeba było przerywać cykl- teraz chodzi zasmarkana (gile ciągną się na kilometr), oko zaropiałe, chrypa jak ta lala. poza tym ma fajny humor, ale nie wiem, czy do weekendu skończy się lanie tej ropy i czy będę mogła zrobić cykl. gdybym ten przerwany cykl sobie darowała, to mała by się dokurowała i mogłabym zrobić normalny cykl 1 tydzień później, a tak musiałam przerywac po 2 dobach i nie wiem, czy w kolejny weekend uda się zrobić cykl.

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 29, 2011, 11:07:21 »
a ich z czystym sumienie rozkolportować do stosownych placówek ;) )

teraz młodzież mówi: ZALOGOWAĆ  :D

Du-czki

• Zasłużony
« Odpowiedź #294 dnia: Listopad 29, 2011, 11:23:34 »
hihi dobre..
Krzyś (6 lat) - 35#ALA  10 mg
                          8#DMSA 25 mg
                          4#combo 10 mg ALA+12 mg DMSA

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #295 dnia: Listopad 29, 2011, 13:01:57 »
Wiecie co.....ja sie ostatnio zastanawialam wlasnie nad tym cuchnacym oddechem...... i wychodzi mi ze to od gronkowca złocistego...czyżby ta cholera byla odpowiedzia na wyganianie grzyba? Bo tak mi to wyglada. Ja w przyszlym tygodniu zamawiam CP i beidzemy z tym dziadostwem walczyc....podobno wlasnie priobiotyki daja rade nawet gronkowcowi......bo zabieraja mu miejsce.....zreszta jak wszystkim patogenom mysle.
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #296 dnia: Listopad 29, 2011, 17:35:53 »
A u nas kolejny cykl z katarem, kaszlem, a teraz i 38,2 ... ostatnio- dziwny zbieg okoliczności- za każdym cyklem!

Favorita, u nas Jaś podczas ostatniego cyklu tez nauczył się pokazywać swój nos! wszystkich innych od dawna pokazywał ale jego był zupełnie poza możliwościami intelektualnymi. teraz pokazał się na horyzoncie :-)

ale ogólnie też u nas jakiś taki ostatnio mikro-regres. Niby to dobrze, że staje się konkretny w swoich rządaniach, wymuszający, buntujący się - niż jak wczesniej- zbyt spokojny, prztłumiony... ale jednak to uciążliwe
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #297 dnia: Listopad 29, 2011, 20:16:21 »
Costos-kiedyś dr Bross słuchając naszych jęków pod adresem Franka (który z mega spokojnego i nieruchawego -stał się małym wariatem ciekawym absolutnie wszystkiego) powiedziała:
"Chcieliscie mieć normalne, upierdliwe, wścibskie, pyskujące, ZDROWE dziecko?"
Niepewnie pokiwalismy wtedy głowami
" No to-NIE NARZEKAĆ-MACIE!!!"

Od tamtej pory-młody nie ozdrowiał-ale nam-skutecznie pozamykały się usta ;)

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #298 dnia: Listopad 29, 2011, 20:24:41 »
Tia...... ja ostatnio ciągle słysze ze moje dziecko jest po prostu niewychowane:) OD dr tez  uslyszalam:P:P
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #299 dnia: Listopad 29, 2011, 20:58:50 »
mamo-Dyzia-a to, ze niewychowane to swoją drogą hehe-chociaz siostra rozwydrzona ze wszech miar-skutecznie go przytłumia i ...jakoś zawsze jest na nią (słusznie zresztą, chociaż F. tez do ułożonych nie należy... ::))