Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1518971 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama Maciusia

• Bywalec
  • **
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 07, 2011, 20:28:14 »
inositol dostaje zawsze rano,magnez tez,o 8 nie da rady 0 7 wychodzi ,do szkoły
moze za malo dostaje 1xdz  ?
Macius 9 l. zespół aspergera,zespół tourette'a,epilepsia,niedoczynność tarczycy
ALA - 10 mg# 18

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 07, 2011, 21:13:43 »
Ja mam inositol w proszku i daje bardzo malutko, bo to juz dziala. Nabieram na lyzeczke taka drobinke jak ziarnko ryzu, czasem jak dwa, ale to max. Jakbym dzielila tabletke 650 mg to na 6 porcji. Ta drobinka uspokaja mlodego na 2-3 godziny jak jest rozrazniony, pobudzony i niespokojny, mysle, ze mozna dac dziennie 2-3 takie mini dawki jak jest potrzeba, ale ja chyba nie dalam nigdy wiecej niz 2 razy. Niestety inositol nie przeciwdziala atakom zlosci, chociaz odpukac, ostatnio to rzadkosc. Mnie najbardziej podoba sie to, ze marudzace, snujace sie z kata w kat dziecko, ktore niczym nie zajmie sie dluzej niz 5 minut i jest ze wszystkim na nie po inositolu idzie sie sensownie bawic, uspakaja, i cos pogada zamiast miauczec.
U mojego syna podobnie dziala tabletka magnezu 150 mg. Magnez daje dziennie zwykle w okolicach obiadu a inositol najczesciej rano.

mama Maciusia

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 07, 2011, 21:29:41 »
to w takim razie podzielę ja na 2x
ALA - 10 mg# 18

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 08, 2011, 10:52:02 »
jej,tak czytam o tej redystrybucji i myślę sobie,czy to normalne,że Huguś jej nie miał po I #? oczy podkrążone były, śpiący nad wyraz był,ale żadnych masakr, awantur... nic. żadnych stymulacji. co to znaczy? za krótko chelatowałam ( pełne 3 doby) ? a ten inositol to na receptę? dostępny w Polsce?

II# - 5mg.

I doba:
- wokalizacje, których nie było na I #
- kiepska równowaga (po taktylnej powraca)
- kontakt wzrokowy taki sobie (bywał lepszy)
- mało się poci
- dużo pije,dużo siusia ;)
- pobudzony ( a to nie zależne od # bywa)
- dużo biegał (-//-)  :P
- pokazuje swoje JA jeszcze wyraźniej niż zwykle (ale to akurat super,bo kiedyś był ,hmmm... bierny,obojętny)
- chodzi na palcach  >:(

II doba:
- wstał z uśmiechem skory do zabawy
- jest spokojny (nie biega ::) )
- mniejsze wokalizacje
- mniej chodzenia na palcach  :)
- wieczorem jest zmęczony,śpiący i jęczący
- trudno podać mu "działkę" przez sen, krzyczy "nie,nie" i chce spać ::)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 00:19:20 wysłany przez Lilia »
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 08, 2011, 11:29:05 »
jej,tak czytam o tej redystrybucji i myślę sobie,czy to normalne,że Huguś jej nie miał po I #? oczy podkrążone były, śpiący nad wyraz był,ale żadnych masakr, awantur... nic. żadnych stymulacji. co to znaczy?

symptomy redystrybucji nie sa obowiazkowe. raz sa odczuwalne raz nie. w zaleznsoci od osoby i etapu chelatacji, ja sam mialem okresy kiedy redystrybucja byla mega odczuwalna, a kiedy w ogole (np teraz).

jedna rzecz jaka ludzie musza sobie uswiadomoc o chelatacji rteci - ze jest ona (rtec) bardzo podstepna i zwodnicza. czyli rozne dziwaczne symptomy sie moga pojawiac ktore nic wielkiego same w sobie nie musza oznaczac. np stall pierod'y.  po prostu trzeba chelatowac dalej i juz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 14:38:10 wysłany przez jinx.pl »
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 09, 2011, 00:29:46 »
dzięki Dżinks, dzięki Tobie trudno zwątpić :)
50# 65mg ALA

mama Maciusia

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 09, 2011, 16:39:07 »
Lilia ja kupowałam na allegro,zreszta praktycznie wszystkie suplementy i wit.mam z tamtąd
ALA - 10 mg# 18

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 10, 2011, 07:52:26 »
Ostatnio zrobiliśmy- całkiem w sumie przypadkiem- niezły eksperyment. Zwykle w cylkach robimy wszystko jak trzeba, Jakiekolwiek odstępstwa od ogólnie przyjętych zasad zdarzają nam się niezwykle rzadko. Ostatnio jednak tak półświadomie trochę pozmieniałam- tj. bylismy w trakcie cyklu i to w trochę innych godzinach niż zwykle. Wypadło w związku z tym tak, że po godzinie od podania dawki musieliśmy się zbierać na terapię. Zaczęłam pakować roztwór strzykawkę itp ale stwierdziłam że w sumie zanim go ubiorę, siebie to trochę czasu minie i dam mu po prostu przed wyjściem (myślałam że to będzie tak 2h 15 min po poprzedniej dawce). Podałam jak zaplanowałam a za chwilę zorientowałam się że to było 1h 15h po poprzedniej dawce... Sama byłam ciekawa co się będzie działo (czy  w ogóle cokolwiek bo Jasiek ostatnio tak lightowo znosi wszystkie cykle że aż zaczęłam wątpić czy problem rtęci w ogóle go dotyczy...czy Wy też czasami wątpicie...?) no i... zajechaliśmy na terapie i po jakichś 20 min dostał TOTALNEGO SZAŁU!!!!!!!! MEGA MEGA MEGA HISTERIA!! Pierwszy raz coś takiego widziałam! Po jego uspokojeniu w sumie cieszyłam się (choć w trakcie "wychodziłam" z siebie) bo gdyby tej głupiej rtęci nie było to jakiemu dziecko zaszkodziłoby kolejne 7 mg "zwykłego" przeciwutleniacza...
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

oleczek555

• Zasłużony
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 10, 2011, 08:09:34 »
ja tam nie wątpię (bo mam dowody na 1000%)na zatrucie, choć też (odpukać, odpukać!) mała jakoś ostatnio lepiej znosi cykle. chyba czas robi swoje i detox jest ułatwiony.
za to prawie po każdym cyklu dzieje się coś fajnego (to też dowód że się odtruwa), np w ten wtorek w przedszkolu, moja mała ma ciągle problemy z załapaniem kolorów i jest tego uczona na rózne sposoby przy każdej okazji, nauczyciel pokazuje jej klocki i pyta o kolory, Oliwia dobrze powiedziała, żółty, zielony, niebieski, pan pokazał klocek czerwony i pyta "jaki to kolor?" a mała odpowiedziała "inny".

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 10, 2011, 12:15:28 »
he ;) dzieciaki to inteligentne bestie 8)
wczoraj skończyliśmy III pełna dobę.

dzisiaj zjadł śniadanie, dostał kilka supli (jak zwykle) i zwymiotował kilka razy + 37 temp. leży i jęczy:-\ zjadł omleta z majonezem i keczupem,popił niestety zimna herbatą, bo dorwał jakimś cudem :-[ tylko, że zdarzało mu się tak jeść i wypić kilka łyków zimnej herbaty i gastroekscesów nie było :-\
dałam mu Nux vomica - Homaccord ( b. dobre krople homeopatyczne polecane przez Bross)
50# 65mg ALA

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 10, 2011, 12:21:02 »
he ;) dzieciaki to inteligentne bestie 8)
wczoraj skończyliśmy III pełna dobę.

dzisiaj zjadł śniadanie, dostał kilka supli (jak zwykle) i zwymiotował kilka razy + 37 temp. leży i jęczy:-\ zjadł omleta z majonezem i keczupem,popił niestety zimna herbatą, bo dorwał jakimś cudem :-[ tylko, że zdarzało mu się tak jeść i wypić kilka łyków zimnej herbaty i gastroekscesów nie było :-\
dałam mu Nux vomica - Homaccord ( b. dobre krople homeopatyczne polecane przez Bross)

majonezem? ketchupem :o ??? a omlet z czego dokladnie? mleko?maka przenna? jajka?

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 10, 2011, 12:31:41 »
no i... zajechaliśmy na terapie i po jakichś 20 min dostał TOTALNEGO SZAŁU!!!!!!!! MEGA MEGA MEGA HISTERIA!!

no I ma to idealny sens bo po ok takim czasie poziom ALA we krwii wzrasta po podaniu.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 10, 2011, 12:37:41 »
Lila ja też bym wymiotowała na bank, gdybym zjadła omlet z majonezem i keczupem ;), ale tak na poważnie, to mój syn też się skarżył 2 razy na bóle brzucha podczas cyklu, wcześniej to się nie zdarzało.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 10, 2011, 13:27:17 »
Moga byc rozne przyczyny tego bolu brzucha, ale dajesz malutko chelatora wiec watpie czy to od tego. Mozliwe, ze rozrosl sie grzyb albo inna patologia, wlasnie po paru cyklach sie zaczynaja dziac takie rzeczy. Mozliwe tez, ze twoj syn zaczal indentyfikowac dyskomfort jakim jest bol brzucha i ci o tym mowi. Sprobuj zaobserwowac czy to nie jest po jakims konkretnym jedzeniu albo suplach bo mozliwe jest tez, ze to alergia (u nas na wiele rzeczy).

Lola-Lola37

• Zasłużony
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 10, 2011, 13:55:13 »

dzisiaj zjadł śniadanie, dostał kilka supli (jak zwykle) i zwymiotował kilka razy + 37 temp. leży i jęczy:-dałam mu Nux vomica - Homaccord ( b. dobre krople homeopatyczne polecane przez Bross)

sorry za pytanie, ale czy był odrobaczony? wczoraj była pełnia i dzisiaj wiele dzieci ma problemy brzuszne.
Ale ja mówię dziewczyną w pracy że to przez robaki, to się na mnie poobrażaja  :(