Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1526950 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lucky.pl

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 06, 2011, 11:08:28 »
dobra, doby.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 06, 2011, 11:38:43 »
-ja sie nie czepiam  ;)-chodzi tylko o to przeklęte wstawanie w nocy... Cztery doby to już sporo...

combo ala+dmsa , po trzech dniach zostawiamy ala i 4ty dzien samo dmsa ktore 'sprzata'.

jinx-po trzech dniach zostawiamy ALA i wywalamy DMSA  a potem na 4 znowu DMSA? Czy moze po 3 wywalamy z combo ALA a DMSA zostaje (na ten 4)?  (Przepraszam , że tak Cie męczę-ale nie chce źle zrozumiec i jakiejś głupoty zrobić...)

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 06, 2011, 12:00:23 »
sezamek- mysle ze chyba ta 2 opcja ???

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 06, 2011, 12:04:00 »
sezamek
ja robię tak
ALA +DMSA CO 3 godz ,kończe 8.00 w poniedz ,potem godz.11.00 -DMSA,godz.15.00 dmsa,godz19.00 dmsa,i koniec

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 06, 2011, 12:08:45 »
sezamek
ja robię tak
ALA +DMSA CO 3 godz ,kończe 8.00 w poniedz ,potem godz.11.00 -DMSA,godz.15.00 dmsa,godz19.00 dmsa,i koniec
a o ktorej zaczynasz???

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 06, 2011, 12:14:30 »
Piątek 14.00

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 06, 2011, 12:57:22 »
xRenatax a w jakich proporcjach combo stosujesz i czy dochodziliście do tego powoli czy taka była proporcja od zawsze?

I pytanie do wszystkich stosujących DMSA, czy nie zauważyliście jakiegoś problemu z nerkami przy stosowaniu DMSA? I czy badacie mocz?

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 06, 2011, 13:04:12 »
-ja sie nie czepiam  ;)-chodzi tylko o to przeklęte wstawanie w nocy... Cztery doby to już sporo...

combo ala+dmsa , po trzech dniach zostawiamy ala i 4ty dzien samo dmsa ktore 'sprzata'.

jinx-po trzech dniach zostawiamy ALA i wywalamy DMSA  a potem na 4 znowu DMSA? Czy moze po 3 wywalamy z combo ALA a DMSA zostaje (na ten 4)?  (Przepraszam , że tak Cie męczę-ale nie chce źle zrozumiec i jakiejś głupoty zrobić...)

spoko. chodzi mi o to by zaliczyc standardowy cykl ala czyli min 2,6 doby (albo dluzej)  po ostatniej dawce ala wejsc z dmsa na max 24h by "posprzatac". z tego co kojarze tak robia na forach angl.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 06, 2011, 13:08:03 »
acha-dziękuję-bałam się , że muszę dołączyć kolejna dobę z przerywanym snem... A tu pięknie się wszystko klaruje :) Bardzo się cieszę. Ja to chyba od razu wejdę na combo-ale chyba muszę zmniejszyć troszkę Ala -żeby nie przywalić za dużo naraz i zachować jakąś proporcję (przecież nie mogę chyba dać 12 mg ALA i 6 DMSA-bo mi mały chałupę rozniesie)

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 06, 2011, 13:36:03 »
xRenatax a w jakich proporcjach combo stosujesz i czy dochodziliście do tego powoli czy taka była proporcja od zawsze?

W chwili podaje ALA+DMSA- 14+8, AC mówi żę stosunek 2:1do 1:2 jest ok.  co ciekawe życie nauczyło mnie żeby chelatory nie zwiększać równocześnie tylko pojedyńczo -naprzemiennie.

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 06, 2011, 14:28:05 »
co ciekawe życie nauczyło mnie żeby chelatory nie zwiększać równocześnie tylko pojedyńczo -naprzemiennie.

A to ciekawe, co mówisz. Ja za jakiś czas spróbuję wrócić na combo, to muszę to zapamiętać.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 07, 2011, 09:28:19 »
Jak tam po cyklu? ;)

U nas super, mamy co prawda nadal trochę śmiechawek "napadowych", nie wiem, czy to od grzyba, ale nawet jeśli, to jest już dużo lepiej z tym gadem. Od 1,5 tygodnia prawie nie podaję nic przeciwgrzybiczego, średnio raz na 2-3 dni coś podam, jak widzę, że młoda się chichra do przegięcia, podaję za to mega ilości probiotyków. Śmiechawki owszem są, ale naprawdę do wytrzymania, w miarę pod kontrolą, rok temu przy dawce 12 mg ALA to nawet nie chcę sobie wyobrażać, co by było, obecnie tolerancja znakomita, a skutki uboczne moim zdaniem niewielkie jak na to, że organizm walczy praktycznie sam przy pomocy tylko probiotyków, bez supli grzybobójczych.

To, co Cutler mówił o stopniowym regulowaniu się problemu grzyba podczas chelatacji, to czysta prawda, ja już widziałam ten efekt u Ani na wiosnę, ale potem mieliśmy zapalenie pęcherza i (durna pała) podałam jej bactrim, który rozwalił jej jelita na 3 miesiące. Więcej nigdy tego nie zrobię  :-[ :'( , jak antybiotyk, to tylko w żyłę albo domięśniowo.  W każdym razie w tym cyklu zwiększałam dawkę i bałam się kompletnych odjazdów, tymczasem było naprawdę ok, nawet w 3 dobie, a cokolwiek na grzyba podałam ostatni raz w piątek, od soboty rano nic. Kurczę, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, bo wiadomo, że może być jakiś nawrót, ale i tak widzę olbrzymią różnicę między dzisiejszym stanem jelit a tym sprzed roku.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

mama Maciusia

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 07, 2011, 11:15:33 »
O 6 rano podana ostatnia dawka,teraz odebrałam go ze szkoły i tragedia z tymi tikami :(((((szczególnie głosowymi,po za tym naprawde fajnie,wszystko sie poprawia,ja wiem ze tak moze byc juz mi to wczesniej pisałyscie,ale jest moze jakis sposób zeby to złagodzić,mały ma sporo lekcji i czarno widze przy takiej ilosci tików to pisanie :((((( :-\

za to inne aspekty super,mniej stymulacji,poprawiła sie koncentraja,kontakt wzrokowy raczej bz.ale nie wszystko na raz
Macius 9 l. zespół aspergera,zespół tourette'a,epilepsia,niedoczynność tarczycy
ALA - 10 mg# 18

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 07, 2011, 12:19:36 »
My jeszcze jesteśmy w trakcie cyklu, ja zawsze przeciągam do wieczora w poniedziałek, cykl trwa wtedy 3,5 doby. Ja też potwierdzam, że duże dawki probiotyków skutecznie blokują nadmierny rozrost candidy i clostridii, jest naprawdę dobrze, są owszem jakieś niewielkie napady śmiechawek czy innych świrów czasem weiększa nerwowość, ale jestem naprawdę w szoku, bo spodziewałam się większej odgrzybowej jazdy, zwłaszcza, że jedziemy narazie na DMSA, może początkkowe 2-3 cykle były gorsze ale teraz jest naprawdę ok.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 07, 2011, 12:22:57 »
noviutek masz gg ;)