Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1519260 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia191

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 03, 2011, 12:46:48 »
he he za mna juz 3 miesiace wstawnia i to nie tylko podczac cykli,maly moj ten 17 miesieczny ma problemy ze snem,wiec kiedy nadchodzi kolejny cykl a szczegolnia 3 doba jestem wykonczona,ale teraz maz podaje jedna dawke wiec jest mi lzej,przynosi mi na spiocha strzykawke i daje dla malego a on dla Krystka i nawet nie czuje ze przebudzalam sie

ja tez czekam na efekty chodz juz teraz nie napalam sie tak mocno na jakis gwaltowny bumm,wiem ze trzeba czasu,ale inaczej jest jak sie wie ze "cos' co sie robi da efekty napewno,malymi kroczkami do sukcesu ;D

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 03, 2011, 12:50:48 »
Ja to wszystko wiem, tylko, że te 5 diagnostycznych cykli za nami a tu nic.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 03, 2011, 12:53:43 »
Noviutku,u nas to samo:) również nie mogę się doczekać kolejnego # ,bo z każdym COŚ sie dzieje:) no u nas pierwszy minął,ale już czekam na niedzielę:)i chyba wydłużymy do 4 dób, ponoć lepiej dla samego mechanizmu chelatacyjnego(tak?) a ja z małym i tak cały czas jestem,więc nawet lepiej dla nas:)

Kasiu, my na razie lecimy na AC Zymes:/ i myślę,by w ogóle mu go nie dawać, bo te 2mld to Clostridia może sobie zjeść (no bakterie tez coś jedzą,nie ;) ?) czaję się  na VSL#3 ;]
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 03, 2011, 12:56:03 »

pomalutku! to nie jest tak ze zrobisz 5,10 cykli i juz rach ciach i juz po sprawie,czas czas czas,moze na chwile obecna nie widzisz postepow bo ida pomalutku,ja tez w pewnym momencie nie widzialam nic,ale teraz patrzac z perspektywny 3 miesiecy-widze ogromne postepy,tylko procz cheltacji u nas jest t,przedszkole specjalne,neurologopeda,Si,odtruwanie szczepionek,zastrzyki z MB 12,lek przeciwirusowy,dieta takze wszystko z czasem naklada sie na siebie i daje efekty

choroba naszych dzieci to nie SPRINT tylko MARATON pamietaj o tym ;)trzeba duzo sily i wiary

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 03, 2011, 12:58:39 »
Lilia-nie kazde dziecko dobrze toreruje 4 dobowy cykl z tego jak kojaże np dla frania sezamka cykle 5 dobowe to lu ale np dla Ingi donny 4 doba juz nie yla taka ciekawa wiec to zalezy od dziecka u nas cykle ze wzg na przedszkole Krystka trwaja od 16 w piatek do 7 w poniedzialek i mimo ze nie ma tych pelnych 3 dob jest ok

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 03, 2011, 13:06:35 »
no właśnie...
zauważacie jakieś zmiany? a jak zmian nie ma po zakończeniu cyklu? bo właśnie Huguś jest taki jak podczas cyklu,spokojny i milutki. podczas # nie było żadnego szału, tylko te pozytywne rzeczy + stawianie się i marudzenie okropne ;)  skończyliśmy wczoraj o 23. noc przespał spokojnie i od rana taki jak podczas cyklu. martwię się, że nie działa chelatacja. czytałam, że na 2, 3 dzień coś się zaczyna dziać i po ostatniej dawce ALA dzieci różnie reagują, różnie tzn. w ogóle jest jakaś reakcja a u nas jest tak jak podczas #....
czy 3 pełne doby na 4mg to za mało? od niedzieli polecimy na 5mg 4 doby, bo mam wrażenie, że tych 4mg nie poczuł w ogóle.
na 100% jest zatruty- (biomol, hg: -100%, rozstrzał proporcji pierwiastków i symptomy zatrucia). martwię się, bo w chelatacji pokładam naprawdę dużo nadziei... Mały nie ma grzybów ani robaków, jest przerośnięta Clostridia ale też siedziała cicho....
50# 65mg ALA

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 03, 2011, 13:11:01 »
choroba naszych dzieci to nie SPRINT tylko MARATON pamietaj o tym ;)trzeba duzo sily i wiary

bardzo trafiony tekst :)
maraton, racja, ale jak wiemy, że jest sposób (sensowny) to chcemy jak najszybciej, nawet swoim kosztem dzieci wyleczyć:)

a możliwe,że mały nie świruje, bo nie ma grzybów, robaków i dawka w tolerancji?
50# 65mg ALA

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 03, 2011, 13:41:42 »
no właśnie...
zauważacie jakieś zmiany? a jak zmian nie ma po zakończeniu cyklu? bo właśnie Huguś jest taki jak podczas cyklu,spokojny i milutki. podczas # nie było żadnego szału, tylko te pozytywne rzeczy + stawianie się i marudzenie okropne ;)  skończyliśmy wczoraj o 23. noc przespał spokojnie i od rana taki jak podczas cyklu. martwię się, że nie działa chelatacja. czytałam, że na 2, 3 dzień coś się zaczyna dziać i po ostatniej dawce ALA dzieci różnie reagują, różnie tzn. w ogóle jest jakaś reakcja a u nas jest tak jak podczas #....
czy 3 pełne doby na 4mg to za mało? od niedzieli polecimy na 5mg 4 doby, bo mam wrażenie, że tych 4mg nie poczuł w ogóle.
na 100% jest zatruty- (biomol, hg: -100%, rozstrzał proporcji pierwiastków i symptomy zatrucia). martwię się, bo w chelatacji pokładam naprawdę dużo nadziei... Mały nie ma grzybów ani robaków, jest przerośnięta Clostridia ale też siedziała cicho....

radze wyluzowac i naprawde nie napierac zbyt mocno:-)

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 03, 2011, 13:43:49 »
u was dopiero 1 cykl,wiec tak naprawde malo wnosi trzeba dalszej obserwacji,nasz wynik z Biomolu to tez -100%rteci

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 03, 2011, 13:59:23 »
Czekam z niecierpliwoscią aż coś u nas drgnie z miejsca, bo jak na razie to jest raczej gorzej (mniej wyraźna mowa, powtarzanie pewnych głosek w wyrazach po kilka razy, czasami jakieś bełkotanie, śmiechawki i nakrecanie się na pewne gesty, dźwięki). Ogólnie mam kiepski okres ostatnio, jak małemu się pogarsza to i ja nie mogę normalnie funkcjonować, chelatacja to dla mnie ostatnia deska ratunku, takie pokładam w niej nadzieje, a tu jak na razie nie ma nawet najmniejszej poprawy. No cóż, ide zapalić. ;)

Oj Noviutku... :) Ty mnie nie denerwuj, co? :)
Pogorszenie, które opisujesz, może mieć związek z przechodzeniem rtęci przez jelita i aktywacją grzybków. Czasami są przyczajone, nie znaczy to jednak, że ich nie ma, chelator wyciąga je bardzo skutecznie - ja przed chelatacją myślałam, że ich nie mamy - wielki błąd, z którego szybko zostałam wyprowadzona. Akurat jesteście po 6 cyklu, po kilku pierwszych taka reakcja jest niemal książkowa.
Pisałaś coś o metalicznym zapachu - wiele osób to opisywało, u nas też się pojawił (już nie pamiętam, w którym cyklu, ale jakoś później niż u was), ziało jej z buzi jak z zardzewiałej rury. To kolejny trop. A efekty... Trzeba się niestety uzbroić w cierpliwość, ja do tej pory nie doczekałam się żadnego boomu rozwojowego, ale widzę, jak organizm się wzmacnia, ustępują kolejne problemy fizyczne, są też coraz częstsze "przebłyski" intelektualne. To wszystko widać jednak raczej na przestrzeni miesięcy niż tygodni.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 03, 2011, 22:29:41 »
Tak pojawił się zapach skóry, wcześniej tylko w czasie cykli a od ostatniego cyklu ten zapach się stale utrzymuje. Ja uczepiłam się tej myśli, że jest to zapach wydalanego metalu, bo wydawało mie się to logiczne, ale Jinx ostatnio pisał, że może to być zapach siarki, którą organizm wydala też przez skórę, więc już teraz nie wiem, to ciężko określić, siarka w kapsułce DMSA może pachnieć inaczej niż ta wydalana przez skórę, poddana wcześniej różnym procesom i przemianom w organiźmie.
 Wiecie co, a czy ktoś wie jak zinterpretować dokładnie badanie włosa według counting roules Cutlera? Dzisiaj Jinx zamieścił wywiad Cutlera z 2008 r. i tam jest trochę opisane jak należy interpretować badanie włosa i porfiryn w moczu i nasze wyniki tych badań nie bardzo mi pasują do zatrucia. Czy wie ktoś może w jaki sposób można zamówić interpretację badań u Cutlera i ile to może kosztować?
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 03, 2011, 23:12:30 »
dzięki Kasiu za racjonalne podejście do sprawy  8) następny # też polecimy na 4mg. masz rację, warto najpierw poobserwować dziecię:)tylko ja taka podekscytowana jestem  ::) 8)

Nowiutku, Huguś też miewał taki zapach z ust, dawno i jeszcze przed chelatacją. teraz z perspektywy wiedzy :P uważam, że to dobrze  ;D

50# 65mg ALA

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 03, 2011, 23:34:52 »
U nas to zapach skóry. Dawno temu jak był bardzo bardzo chory, miał mega candidę, robił zielone, pieniste i kwaśne kupy to miał metaliczny zapach z ust, więc nie wiem czy to dobrze? ???
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 04, 2011, 07:15:55 »
To może być jakoś z grzybkiem związane, ale ja ci powiem, że u nas ten zapach był przez jakiś czas, a potem zniknął. Nie wiadomo, skąd to było i co, ale na pewno miało związek z chelatacją.
Noviutku, jeśli widzisz, że pojawiają się jakieś reakcje negatywne, nad którymi nie da się zapanować, to może zmniejsz dawkę na jakiś czas? Macie dawkę ponad 6 mg, pomimo pozornie dobrej tolerancji organizm mógł się jeszcze nie przyzwyczaić, a grzybka też nie ma co drażnić na samym początku. Często się zdarza, że podwyższenie / obniżenie o 1 mg zupełnie zmienia sytuację.   
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 04, 2011, 10:12:24 »
Dawka na pewno nie jest za duża, gdyby nie to, że pojawiło się to jąkanie to zwiększyłabym ją w tym cyklu, widzę, że jest bardzo dobra tolerancja, prawie z cyklu na cykl zwiększałam dawkę i nie widziałam żadnej różnicy w tolerancji pomiedzy 3mg od których zaczynaliśmy a 6,25mg w ostatnim cyklu. Są świry odgrzybowe i inne atrakcje, ale nie jest to, jak już wcześniej pisałam, jakoś szczególnie nasilone, przed chelatajcą też były takie zachowania i wcale z nie mniejszym nasileniem.  Powiedziałabym nawet, że te początkowe cykle znosił gorzej pomimo mniejszej dawki, myślę, że z każdym kolejnym cyklem organizm się już powoli przyzwyczaja do DMSA. Na początku była zmiana w kolorze kupki, widać było że DMSA obciążyło wątrobę, ale już jest ok, duże dawki milk tristle podziałały i duże dawki probiotyków na candidę i clostridię też.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 10:18:34 wysłany przez noviutek111 »
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5