Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1523227 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia191

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:52:49 »
nie da sie zrobic w h.....ja.

"w ch*ja."

oj oj zawsze kiepsa bylam z ortografii 8)

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:55:04 »
Będę okrutna - nie ma co się oszukiwać  :P Nie ma rady, trzeba wymiotować bez protestów aż samo minie  ;D  ::)

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:56:09 »
"przecierpiec swoje, bez protestow i ingerencji"

no tak, moglem sie domyslec :/

6tka??
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 17, 2011, 23:04:25 »
Może pomoże picie wody drobnymi łykami przy fali mdłości albo coca-cola wygazowana (tego bym nie polecała teraz, ale na zgagę działa cudownie).

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 17, 2011, 23:26:08 »
ooo zgage to ja miala mega!!!!!! palilo mnie jak cholera jedyna ulga Rennie!!!!Nic  a nic innego
Ale to w zasadzie jakby łykać aluminium w płynie  :(

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 17, 2011, 23:28:40 »
Jezu Maria, człowiek sobie uciął 6-godzinną drzemeczkę a tu takie cuda :)
NIC nie działa, żadne migdały, sucharki, soki, imbir, cytryny nie próbowałam. Zgaga dopiero przede mną ale Rennie nie mam zamiaru łykać, wtedy to chyba właśnie migdały pomagały. Ja też pogodziłam się z losem i po prostu cierpliwie wymiotuję co rano przed pracą i niemalże co popołudnie ;) Z Ingą tak miałam do 12 tygodnia, który zaczął się właśnie, więc może moje męki się zakończą niedługo. Mam nadzieję, że do końca roku to już będę się czuła normalniej.
I wcale nie wiadomo czy chłopiec będzie, tylko mi moja intuicja podpowiada, że tak, ale moja intuicja mi przez 3 lata podpowiadała, że Inga się prawidłowo rozwija, więc se ją mogę wiecie gdzie wsadzić ;)

PS Kasia odpiszę Ci jutro o tych jelitach chłopaków, co? Bo wzięłam magnez i znowu mi się chce spać :)

----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 17, 2011, 23:53:02 »
Donna - gratuluję :)
nie znam sposobów na zablokowanie mdłości ciążowych - los ni tego oszczędził, nie doświadczyłam.
Ale może Cię pocieszy to - też bardzo się bałam, gdy byłam w ciąży z drugim dzieckiem - jak to będzie z jego zdrowiem. Obecnie synek ma 2 lata 3 miesiące i jest dla mnie CUDEM! Rozwija się fantastycznie, wydaje mi się że znacznie szybciej niż jego rówieśnicy. Obecnie, od dawna  gada już "jak stary". W tym tygodniu usłyszałam od niego: "mamusiu ale ty jesteś miła" - jak go przytulałam i gdy wychodziliśmy na imprezkę "mamo jak ty ładnie wyglądasz". Po trudach towarzyszenia Corce w zaburzonym od początku rozwoju - teraz to co obserwuję u syna, w każdym aspekcie wydaje mi się absoltunie niezwykłe. A może to po prostu normalny rozwój dziecka, a ja pieję z zachwytu nad każdą nową umiejętnością.
Ważny wg mnie szczegół - syn do tej pory nie był na NIC szczepiony. I nie zamierzam go szczepić do ukończenia 3 r.z. Potem się zastanowię, co dalej.
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 18, 2011, 00:01:51 »
Też oczywiscie nie zamierzam szczepic. I karmic zdrowymi rzeczami. Też mam nadzieje, że to wystarczy.

----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 18, 2011, 00:33:28 »
Donna, gratuluję!!! Obiecuję już Cię więcej nie męczyć. :D
Myślę,że przeczucie Cie nie myli i to będzie chłopczyk. Ja o tym że jestem w ciąży to wiedziałam już nastepnego dnia, pewnie nie wierzycie, ale przysięgam, miałam tak widoczne objawy których nie dało się nie zauważyć, to trwało 4 dni i potem zniknęło i od razu też czułam, że to bedzie chłopak i mimo, że mi lekarz powiedział, że widzi na usg dziewczynkę to i tak wyszedł chłopak.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 18, 2011, 01:58:55 »
mi na zgagę pomagało gorące mleko z migdałami właśnie ;) i dużo wody mineralnej...
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 18, 2011, 03:37:35 »
Mnie pomagały cukierki miętowe, najlepiej halls.

oo, i to jest odpowiedz Liliana!
a nie favorita "przecierpiec". normalnie ze tez o tym nie pomyslała.... ;)

dobra, sucharki to jedno (dzialaja na nia srednio), cukierki mietowe halls, to drugie, ale nie probowala.
next?

dajemy rady, dajemy.

najlepszy jest imbir :)-do herbatki, do wąchania , pod jezyk itp... (ja rzygałąm jak kot do 8 miesiaca-DZIEWCZYNKA!!!!) ale imbir pomagał...

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 18, 2011, 03:46:59 »
ooo-przeczytałam że imbir też nie...Może natka pietruszki?-też do wąchania???(mi przynosiła duuużą ulgę)-czasem pomaga...
Dołączając do ananazy--dodam , ze moja mała też prawi mi komplementy w stylu "piekny kolczyk mamo"

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 18, 2011, 08:00:34 »
I wcale nie wiadomo czy chłopiec będzie, tylko mi moja intuicja podpowiada

Jak kończysz 12 tc, to na dobrym usg będzie niedługo widać :)
Ja wiedziałam zawsze koło 17-18 tc, u nas w mieście jest lekarz, profesor radiologii, który ma opinię nieomylnego pod tym względem, jak nie widać płci (bo dziecko się jakoś "niekorzystnie" ułoży), to nie strzela, ale jak widzi, to mówi i podobno jeszcze nigdy się nie pomylił. U mnie 100% trafności :) Tak samo z oceną prawidłowego rozwoju płodu - jak się idzie do naprawdę dobrego lekarza i on powie, że wszystko ok, to jakoś się człowiek spokojniej czuje.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 18, 2011, 08:04:19 »
czasami biologi nie da sie zrobic w h.....ja.

"w ch*ja."

Jinx, nie ingeruj w ortografię najbardziej twórczej sfery języka - narzucając sztywne zasady, zabijasz ducha narodu :)
Ty lingwisto jeden.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 18, 2011, 08:19:51 »
anaza-i to to byl moj błąd ze ja swego drugiego synka zaszczepilam! ba nawet byl NOP w 2 miesiacu,zesz kurwa mac no!!! czemu ja nie znalam tego forum wczesniej,teraz mojn Damian chociaz bylby zdrowy a tak nie jest :'( :'( :'(