Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1530873 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oleczek555

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 01, 2011, 16:30:06 »
czyli aga źle zaczęła się zachowywać jak wróciliście do tuberculinum? czy coś pomyliłam, ciekawe co doktor powie. bo moja mała raz jak dostała tuberculinę to przez kilka dni też było ciężko, np specjalnie wylewała picie z kubka (mimo że już długo piła samodzielnie ze zwykłego kubka), jak jej dawaliśmy pić czy to w domu czy w przedszkolu to od razu robiła chlust i odmawiała picia. może to po tuberculinum coś się jej "przestawiło", bo mi doktor mowiła, że takie akcje są możliwe właśnie po tuberculinie.
moja nie jest chorowita, ale boję się, że jak zacznę cykl to z charczenia i chrypy zrobi się gorączka i będę musiała przerywać cykl- tak było tydzień temu.

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 01, 2011, 19:08:43 »
ja pomimo poczatkowych pogorszen po tuberculinie ( bardzo wzmożone walenie głową, wrzaski, krecenie sie w kółko-finalnie uważam ja za rewelację -dwa lata  temu młody zaczął na kilka tyg. nasladowac zwierzątka, nawet kilka nazywał, potem skupilismy się na leczeniu innych zaburzeń, które były ważniejsze-i gadanie sie skonczyło. A po ostatniej tub. 9 ok 7-8 mies temu) mowa ruszyła z kopyta. Potem doszła chelatacja i mowa + ROZUMIENIE...
Pogorszenia ja naprawde staram się olewać-jak zerkam w maile sprzed roku-to wtedy zdaję sobię sprawę -właśnie ze zmiany punktu odniesienia jak pisze Perlai...

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:09:36 »
tuberculinę dostała na polepszenie. tuberculina dla agi jest rewelacyjna. wystarczy jedna kulka, nieważne jakiej potencji, i problemy z zachowaniem mijają. niestety, nie mamy efektów w postaci mówienia, ale mała była naprawdę mocno zaburzona i wiem, że jeszcze jest u niej dużo do naprawienia

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 04, 2011, 23:10:07 »
dziś mieliśmy w nocy dziwną sytuację. Jesteśmy już prawie 1,5 roku " w chelatacji". Najpierw robiłam wg Dan (już wielokrotnie o tym pisałam) tylko DMSA 13 cykli (nie napiszę, że dla 12kg Jasia wg Dan dawałam w jednej dawce... 50mg:-))potem Ala ( już "po Bożemu" ) do teraz. ostatnio kupiłam DMSA i tak chciałam co kilka cykli ala zrobić (już w normalnych dawkach) cykl dmsa. Tak też zrobiłam- dawka 5mg. PO 3 dawkach Jasiek w nocy prawie nie spał... Wił się z bólu, jęczał, łapał za brzuch, płakał, wszystko naraz- masakra! Nic nowego nie jad, żadna infekcja, no jedyne co przychodzi mi do głowy to to dmsa... oczywiście przerwałam cykl. rano jeszcze był taki drażliwy, obolały a od południa już znów zupełnie normalnie. Czy u kogos też wystąpiła taka silna reakcja na dmsa?? a może to jakiś przypadek..?
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 05, 2011, 00:14:51 »
Tak sobie mysle, ze jesli DMSA jest wydalane przez nerki, to moze bol nerek byl? Jak raz w zyciu mialam kolke nerkowa, to bol byl po prostu potworny CALEGO BRZUCHA.

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:45:09 »
U nas 10 cykli DMSA minęło bardzo dobrze, odnoszę wrażenie, że u nas ALA dużo bardziej mobilizuje grzyba niż DMSA. Dzisiaj kończymy 1 cykl ALA, jeszcze na początku cyklu kupki były wzorowe, a dzisiaj już widzę, że grzyb się odzywa, kupa nie przetrawiona, jasny kolor, ale zachowanie nadal super, dzisiaj pojawił się kaszel.
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 05, 2011, 13:52:54 »
A my dzisiaj mieliśmy zacząć siódmy cykl a mały dostał kataru - póki co przesunęłam na jutro i obserwuję ale wygląda na lekkie przeziębienie - tylko katar wodnisty i 37.5 st. temperatura. Chelatujecie przy zwykłym przeziębieniu?
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 05, 2011, 19:03:58 »
ja chelatuję przy przeziębieniu pod warunkiem, że zachowanie i apetyt mieści się w normie. gdy widzę objawy osłabienia, zmęczenia, niechęć do jedzenia, to odpuszczam

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 05, 2011, 19:19:13 »
Perlai, u nas tak właśnie jest, wszystko w normie, tylko katar. Jutro rano ocenię. Sama zauważyłam, że przez to, że dość długo zwlekałam z chelatacją teraz szkoda mi każdego dnia...
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

Lilia

• Kreatywny
  • zaufanie budzi odpowiedzialność
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 06, 2011, 22:21:06 »
lecimy z cyklami już ponad miesiąc.
martwią mnie ciągłe rozwolnienia... masakra, przelatuje przez małego, nie tyje tylko rośnie.
już nie wiem czym go karmić :( niedługo będzie się odżywiał energią kosmiczną i światłem! :(
Huguś (  5,5 :)    )
50# 65mg ALA

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 07, 2011, 16:53:23 »
LIlia, a myślałaś o ImuPro300?
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 07, 2011, 20:29:56 »
Costos, pewnie! od bardzo dawna z resztą... tylko ta cena mnie przeraża:(
50# 65mg ALA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:04:07 »
Nie musisz robic imupro300 na wiele alergenow, sa mniejsze pakiety imupro i tansze, moze warto rozwazyc te opcje?

Lilia

• Kreatywny
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 07, 2011, 23:21:37 »
Podobną opcję zaproponowała nam pediatra:) ale nie ImuPro300. W naszym mieście robią badania alergologiczne, niestety takie nie są z NFZ...
50# 65mg ALA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 07, 2011, 23:39:51 »
Lilia, to zalezy trochę, co chcesz sprawdzić. Standardowe testy z krwi badają odpowiedź immunologiczną IgE, czyli natychmiastową, ogólne IgE lub na poszczególne alergeny. Badanie imupro to badanie odpowiedzi immunologicznej IgG opóźnionej czyli, o ile pamiętam do 3 dni  na poszczególne alergeny. Dla mnie wartościowsze jest imupro jeśli chodzi o pokarmy,  bo pokazało więcej niż zwykłe IgE, zwłaszcza na alergeny, na które wiem, że moj syn ma silne uczulenie w w IgE nie wychodziło nic lub niska klasa odpowiedzi (czyli małe uczulenie). Natomiast czasem problem jest z alergologiem, który uznaje tylko wyniki IgE lub testy punktowe jako podstawę dalszego leczenia. Niemniej z mojego doświadczenia wynika, że najważniejsza jest obserwacja dziecka, wysypki, bóle brzucha, kupy, wymioty itp. i warto tez zwrócić uwagę co dziecko jadło np. w dniu poprzednim.