Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1523220 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama_Dyzia

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 05, 2011, 22:11:44 »
Zastanawiam sie od jakiegos czasu czy nie robic cykli naprzemiennych. Np. 3-4 cykle ALA a potem 2 na DMSA. CO o tym myslicie. U nas po DMSA nie bylo zadnych specjalnych jazd...poza czerwonymi rekami:P
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 06, 2011, 00:58:18 »
Co by to mialo dac dyziu? Poza poznaniem jak dziecko reaguje na samo ala i na samo dmsa - ale takie osobne chelatacje porownawcze wystarczy zrobic raz, 2 razy moze 3.
ale dlaczego nonstop naprzemiennie?
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 06, 2011, 01:38:20 »
Szczerze mowiac to myslalam nawet inaczej....podawac przez 3 dni ALA a potem 1-2 dni DMSA. Juz tlumacze o co mi chodzi. Troche sie boje combo...i zastanawialam sie nad tym czy:
Skoro ALA wyciaga rtec bo przekracza bariere krew-mozg to potem to sobie gdzies tam krazy( mam nadzieje ze do mozgu nie wraca) podczas cyklu i w rezultacie czesc wedruje do watroby i jest wydalana. Po ostatniej dawce ALA nastepuje redystrybucja...... wiec zeby nie wrocilo do mozgu...zlapac ta reszte co sobie krazy DMSA i wywalic z tkanek. Potem zrobic jakies 2 tygodnie przerwy na odpoczynek i znowu powtórzyc taki cykl.
No ale to tylko takie moje przemyslenia....tak sobie kombinuje.
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 06, 2011, 01:46:42 »
aha, ze konczymy cykl samym dmsa tak? bardzo madra mysl i tak tez robia na angl. forach ludzie.
gdzie ten ostatni dzien samym dmsa ma pomagac niektorym tez w symptomach redystrybucji.
Ale wydaje mi sie ze senowne tez jest jak robia tam: combo ala+dmsa , po trzech dniach zostawiamy ala i 4ty dzien samo dmsa ktore 'sprzata'.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 06, 2011, 01:52:50 »
NO wlasnie to sprzatanie caly czas mi chodzi po glowie. NIe jestem przekonana co do combo bo ja malemu daje co 2,5 godziny ALA...wiec z tym combo to juz zupelnie nie wiedzialabym co robic. Anglojezycznych for nie czytam ....tak mi jakos to od pewnego czasu chodzilo po glowie....ze moze wlasnie przydaloby sie ta redystrybucje posprzatac.
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 06, 2011, 07:51:16 »
No zesz.............zaspałam no! Nie żłe mówie nie zaspałam!! Wstalm o 3 kiedy musiałam podac ALA noi co?na chwile zamknelam oczy i bach!!! wstalam o 5! poprostu kużwa nie daje rady no ??? ???jeden cykl ok-drugi nawalam i tak w kólko wrrr

Troche tak mysle,moge w nocy podawac Ala co 4 godz? ale jak ma to wygladac bo nie bardzo rozumiem,ostatnia dawka wieczorna 22-potem 2-potem 6-i co potem juz normalnie 9 :-\?

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 06, 2011, 07:54:45 »
Ze nie mamy do czynienia z problem rteci? Malo prawdopodobne zwlaszcza ze na chelatacji robi postepy nie?
Poza tym dobre tolerowanie duzych dawek u niektorych ludzi zatrutych jest po prostu normalne.

tzn ze problem retci jest napewno,ale czy moze byc tak ze np ołow? kadm? itp to glowne ogniwo?

kasia wiele wiele wiele razy powtarzalismy ze rtec jest najwazniejsza, najbardziej toksyczna, min dlatego bo powoduje retencje innych toxyn, w tym metali ciezkich.
innymi slowy np. jesli ktos ma rtec plus olow to olow NIE ZACZNIE schodzic poki nie zaczniemy wywalac rteci.
Wiec rtec, jesli jest - a jest u was - zawsze jest najwazniejszym ogniwem. Jesli chcesz leczyc olow (i inne metale), musisz leczyc rtec.

W tescie wlosa chlopakow nie bylo olowiu , za to wskazywalo na rtec na bank. Dlatego nie panikowalbym (napisz 100razy na tablicy:)), acz slusznie powinas byc ostrozna skoro wiesz ze pracowalas w fabryce.
I cutler pisze w swojej ksiazce "HI" ze stare, bardzo dawne obciazenia ołowiem tez moga nie pokazywac sie we wlosie.
Wiec kto wie? Jakas tam - acz nieduza - hipotetyczna szansa jest ze moga miec jakies obciazenie olowiem dzieciaki.
Ale z obecnych danych o twoich chlopakach, moim zdaniem - nie jako glowne!

Na pewno wiesz ze ala mozna stosowac w kombo z dmsa. Wiec dorzucic dmsa + ala jesli podejzrewasz inne metale jak olow,  to dmsa moze w tym pomoc ale błagam błagam NIE NA CHYBCIKA wrzucaj te dmsa i nie kosztem ala. Na dmsa np starsznie grzyb szaleje i moze ci sie wymknac to spod kontroli. Nadnercza moga byc bardziej obciazone. itp itp Wiec przygotuj sie.

dzięki-napewno nie zrezygnuje z ALA,chodzilo mi własnie po głowie to by dorzucic DMSA,ale napewno nie odrzucajac ALA,wiem ze rtec jest kluczowa,myslalam tzn mysle nad tym ze w polaczeniu wlasnie z innym chelatorem typu DMSA jakos bardziej to wszystko wyjdzie,tzn moze nie bardziej ale wiecej... ???w kazdym razie mocniej"chyba":-)

beata1

• Zasłużony
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 06, 2011, 09:57:42 »
KURCZĘ, ŹLE PODAŁAM RANO DAWKĘ, POWINNAM O 8, A dałam o 7  - po 2 godzinach. Teraz o 10 nastepna. Podawać, czy przerywać cykl. Jesteśmy po 2 dniach i 2 nocach.:( PILNE!!!
Filip lipiec 2002r.

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 06, 2011, 09:58:41 »
Podaj spokojnie o 10-ej, nic się nie stało.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

beata1

• Zasłużony
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 06, 2011, 10:00:36 »
Dzięki, już daję!!!:)
Filip lipiec 2002r.

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 06, 2011, 10:05:21 »
Zawsze mozna dac dawke za wczesnie a nigdy za pozno.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 06, 2011, 10:14:49 »
Tylko że "za późno" to jest tak naprawdę powyżej 4 godzin. Ale lepiej dawać co 3.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 06, 2011, 10:24:24 »
ja daje co 2,5... Młody szybko to metabolizuje bo widac po objawach (jak odstępy były dłuższe to fruwał) No i jak się rąbnę-nawet godzinę (zdarzyło mi sie raz-miałam takie "ciśnienie" , że dałam mu ta dawkę trzęsącymi się rekami :-[) -mogę podać ALA bo tak naprawdę mija 3,5...

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 06, 2011, 10:40:00 »
a jak wezme za wczesnie, np teraz bylo 8.40 a nastepna jest 11.20, a nastepna 14.00
to  gdybym wzial o 8,20 czyli 20 minut przed czasem, to rozkladam ta roznice 20 minut na 2 kolejne dawki. czyli biore o 11.10. a potem juz 14.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 10:43:56 wysłany przez jinx.pl »

www.bioautyzm.pl

fight the future

sezamek

• Gość
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 06, 2011, 11:03:41 »
aha, ze konczymy cykl samym dmsa tak? bardzo madra mysl i tak tez robia na angl. forach ludzie.
gdzie ten ostatni dzien samym dmsa ma pomagac niektorym tez w symptomach redystrybucji.
Ale wydaje mi sie ze senowne tez jest jak robia tam: combo ala+dmsa , po trzech dniach zostawiamy ala i 4ty dzien samo dmsa ktore 'sprzata'.

kurczę-to ile dób musi trwac ten cykl ze by sie "pomiescic" z wymiana tych chelatorów? Piszesz o dniach-czy DOBACH? bo to różnica spora. Ja zastanawiam sie nad takim "sprzataniem" dlatego , ze podaje coraz wieksze dawki -no i ta redystrybucja koncowa-tez chyba większa...