Autor Wątek: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych  (Przeczytany 1530422 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

favorita

• Zasłużony
Odp: Z frontu - czyli aktualności z cykli chelatacyjnych
« Odpowiedź #1155 dnia: Maj 14, 2012, 06:20:14 »
Sezamku, ja się nie znam, ale czy jesteś pewna, że wątroba boli? Ja słyszałam, że zwykle nie boli, a jak już, to musi byc bardzo ostry stan. Może to jednak coś innego? Może jednak rota?
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #1156 dnia: Maj 14, 2012, 08:24:03 »
On sie cos za dobrze czuje poza wizytami w kibelku... Normalnie-wczoraj zamiast kupy-był przezroczysty glut... a wczesniej-cały dzień woda....On mówi , ze "boli"-ale tak bez przekonania własnie. Bardziej mu chyba cos tam przeszkadza, uwiera... Dzisiaj ma labę-nie idzie do przedszkola 9juz tu skacze z radości...)-poobserwuje go-jak to wygląda i czy sie poprawia... Z drugiej strony-z tydzien temu dostał kulki od dr B, bierze 2 preparaty od dr K... I po jednym i po drugim-taka reakcja jest mozliwa... Ja tu dojdę co to :).

Ale cyklu ZNOWU zrobic nie mozemy....
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #1157 dnia: Maj 14, 2012, 12:20:55 »
Moj syn po kulkach od dr. B tez mial takie akcje plus wymioty, ale potem bylo duzo lepiej. Zawsze tez jest mozliwośc, ze to wirus rota.

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #1158 dnia: Maj 14, 2012, 12:38:48 »
własnie-ja jestem super-łapaczem takich atrakcji-zarażam sie natychmiast. Juz bym pewnie umierała-a tu NIC. Poza tym , ze tak obrazowo napiszę-piąta dzisiaj kupa juz była w porządku(??), więc chyba nie rota... Musi tuberkulina go tak dopadła :P
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #1159 dnia: Maj 14, 2012, 14:48:52 »
Ja też miałam wątpliwości czy to wirus, bo nikt inny nie chorował.

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1160 dnia: Maj 14, 2012, 19:40:54 »
ze tak obrazowo napiszę-piąta dzisiaj kupa juz była w porządku(??),

No to raczej wątroba w najlepszym porządku? :)

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1161 dnia: Maj 15, 2012, 07:24:08 »
Co może oznaczać, że dziecko bardzo się poci, głowa, plecy w czasie snu między cyklami? Zaczęło to się odkąd zaczęliśmy chelatację.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #1162 dnia: Maj 15, 2012, 10:13:15 »
Mój też się dzisiaj w nocy tak spocił, że mu bluzkę od piżamy przebierałam, bo miał mokrą, wczoraj kończyliśmy cykl.
Wczoraj mój syn miał bardzo fajny dzień, dużo mówił, używał rozbudowanych zdań i mówił bardzo z sensem, nie było tak jak zwykle echolalii, był bardzo przytomny i odpowiadał fajnie na pytania na które jeszcze niedawno nie odpowiedziałby, używał mimiki twarzy ale nie do robienia grymasów, tylko tak fajnie, jak coś mówił to było widać, że to przeżywa i miał taki fajny, myślący, przytomny wyraz twarzy, jeszcze go takim nie widziałam. Tydzień temu podczas cyklu też było fajnie, muszę go poobserwować, czy to ma napewno związek z cyklami. Wiele rzeczy może mieć na to wpływ, odtrułam szczepionkę na pneumokoki (mieliśmy sporo reakcji, była wysypka, kaszle co 2 tygodnie i mega gluty żółto-szare jakich jeszcze nie widziałam), od tygodnia zaczęłam podawać candex i virastop, od 3 cykli dodaję do ALA kwas jabłkowy na aluminium, którego mamy masę, albo nam po prostu stall period mija, któż to może na 100% wiedzieć jaka jest przyczyna.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2012, 10:34:15 wysłany przez noviutek111 »
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #1163 dnia: Maj 15, 2012, 11:35:16 »
Najważniejsze, ze cos z tego dziala i są efekty  :)

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #1164 dnia: Maj 15, 2012, 20:30:03 »
noviutek a co to za kwas jabłkowy? U nas tez aluminium pod dostatkiem :-\
Sukcesów Malemu gratuluje z całego serca, oby tak dalej :)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #1165 dnia: Maj 15, 2012, 20:44:16 »
Noviutek - miło słyszeć, że u Was cos się rusza - gratuluję:)

U mojej poci się mocno głowa i krak ale podczas cyklu tylko - nie wiem o co kaman...
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

noviutek111

• Zasłużony
« Odpowiedź #1166 dnia: Maj 15, 2012, 22:51:47 »
Dziękuję dziewczynki.  :)
Kwas jabłkowy to inaczej malic acid, nie jest chelatorem, ale uwalnia aluminium z komórek, resztę roboty musi wykonać już sam organizm. Wspomagajaco w usuwaniu aluminium należy podawać magnez, który neutralizuje negatywne działanie aluminium i witaminę C.
Niestety dzisiaj czar już prysł i mały znów kaleczył zdania, a raczej rzucał krótkie hasła z których musiałam domyślać się o co mu chodzi, wspinał sie na oparcie kanapy i skakał, był trochę uparty i nerwowy. Ciekawe czy w nastepny weekend znów bedzie poprawa podczas cyklu?
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2012, 23:11:39 wysłany przez noviutek111 »
Oliwier - III 2006 - Razem#45
DMSA - 6,25mg#10
ALA - 25mg#30
Combo - 16,5mg#5

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #1167 dnia: Maj 16, 2012, 10:20:37 »
kochani, nam po 3 cyklach chyba rozkręcił się grzyb albo bakterie, do tej pory wydawało mi się, że daję radę to opanować - teraz widzę od kilku dni słaby kontakt wzrokowy, wzmozone bieganie, machanie rękami, opuchnięte oczy po spaniu, czerwoną pochwę i upławy u dziecka pierwszy raz, to chyba znaczy, ze grzyb jest w układzie moczowym, w marcu w organiksie wyszlo, ze grzyb w moczu zostal wybity w granice normy, bylo tylko duzo bakterii, poradzcie co robic po kolei, jakie badania, bo mnie to przerasta, wiem, ze to po chelatacji, chce chelatowac dalej, ale trzymac w ryzach grzyba i bakterie, ale chyba citrosept juz nie daje rady, do tej  pory leczylismy dan i na wszystko byl bactrim, a tego tez raczej nie chce, moze znacie jakiegos sensownego lekarza, ktory wie o co chodzi, pomoglby leczyc jelita, uklad moczowy np. jakis gastrolog?

Kochani, mieliscie taka sytuacje, ze pomimo pogorszenia - regresu jelitowego i tego, ze w ciagu tygodnia nie udalo sie opanowac grzybka, chelatowaliscie dalej???? (czym to moze grozic?)  regres odgrzybowy po chelatacji jest chwilowy prawda? (swiezo co zaczelam chelatacje wiec prosze o zrozumienie i prosze o odpowiedz was, ktorzy wiecej przeszliscie...)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 10:55:48 wysłany przez apple »
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #1168 dnia: Maj 16, 2012, 11:04:23 »
Kochani, mieliscie taka sytuacje, ze pomimo pogorszenia - regresu jelitowego i tego, ze w ciagu tygodnia nie udalo sie opanowac grzybka, chelatowaliscie dalej???? (czym to moze grozic?)  regres odgrzybowy po chelatacji jest chwilowy prawda? (swiezo co zaczelam chelatacje wiec prosze o zrozumienie i prosze o odpowiedz was, ktorzy wiecej przeszliscie...)

ja tak robiłam. z tym że podawałam wówczas jeszcze więcej antyfungali. przez 50 cykli (około) przerost grzybów to był temat nr 1. gdybym rezygnowała z chelatacji, by leczyć grzyba z powodu jego większego przerostu i regresu, który wywoływał, to chyba nie doszłabym nigdy do tego 60-tego cyklu;) niestety przez długi czas przerost grzyba skutecznie maskował efekty chelatacji, które widać było głównie w przerwach wymuszonych przez cięższe infekcje...

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #1169 dnia: Maj 16, 2012, 11:13:39 »
u nas na początku chelatacji też ciągle bakterie nam się namnażały. Pomagał - o dziwo- cąłkiem tradycyjny lek Nifuroksazyd- dosłownie jak ręką odjął, naprawdę. W ten sposób jechaliśmy wiele wiele cykli- tj 3 dni Ala, potem dwa dni Nifuroksazyd, dwa dni totalnego spokoju no i znów cykl.
Apple, może spróbuj..?wiem że to chemia, ale to jak na Jaśka działał przez pierwsze pół roku (a może więcej)to szok! Receptę dostaniesz u rodzinnego na pewno bez problemu (wystarczy że mały ma biegunkę i zawsze mu na to pomaga Nifuro. ale Ci się właśnie skończył...). Zaznaczę jeszcze dla pewności, że mój Jaś nie miał biegunki. Po prostu dawałam w rozroście bakterii jelitowych...

Acha! No i oczywiście że ten regres jest chwilowy. Musisz tylko znaleźć środek, który będzie akurat u Was skuteczny. Po 18 cyklu u nas nastała cisza w sprawach jelitowych po cyklu (teraz jak drastycznie podniosłam dawkę to znów mamy "inwazję" w jelitach ale to ewidentny efekt porządnego przeskoku dawki)
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)