Autor Wątek: Xifaxan i fluconazol prosze o opinie  (Przeczytany 2211 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malgo

• Bywalec
  • **
Xifaxan i fluconazol prosze o opinie
« dnia: Październik 24, 2015, 19:45:12 »
Jesteśmy przed chelatacją i mamy małą candide-tzn.stwierdzona u mojej 3letniej córeczki, dr przepisała nam te dwa leki dla dwóch moich dzieci też dla starszego u którego nie badaliśmy ze względu na koszty.Proszę was o opinie na temat leków może macie jakieś doświadczenia.W sumie nie wiem po co ten xifaxan bo mąż był z dzieciakami i zastanawiam się czy jest konieczny,troche przerażają mnie te opinie na internecie dotyczące xifaxanu. Wiem że musze podać fluconazol córce ale czy muszę synkowi?zastanawiam się bo teraz zachowuje sie idealnie a po autyzmie nie ma już chyba śladu, oczywiście jestśmy na diecie plus suplementy,synek nie reaguje już w żaden sposób nawet jak zje trochę cukru w bułce.Boje się że mogę pogorszyć.Pytam tu na forum bo juz wiele leków przepisanych przez pania doktor okazało sie niejadalnych ze wzgledów np.gabarytowych lub innych i wylądowały w koszu a kosztowały sporo.  :-\

maPatrykama

• Zasłużony
Odp: Xifaxan i fluconazol prosze o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2015, 21:47:56 »
Na pewno nie jest tak, ze dr przepisala Xifaxan bez powdu, widocznie gdzies w wynikach wyszedl przerost bakterii w jelicie, robiliscie organix? Opiniami o xifaxanie w internecie nie sugerowalabym sie zbytnio, dziala tylko w swietle jelita, podawalo go tu (na forum) bardzo wielu rodzicow i nie bylo zadnych przerazajacych doniesien. Co do zasadnosci podania starszemu bez badan tych lekow dopytalabym dr jeszcze, czym to argumentuje, tym bardziej, ze Cie nie bylo na wizycie i nie slyszalas wszystkiego. Wiesz leki i suple z reguly sa niejadalne w smaku i generalnie dzieciaki nie chca ich brac, ale to nie jest argument, zeby drogie specyfiki wyrzucac do kosza. Przeciez gdyby byly inne, lzejsze do podawania malym dzieciom na pewno mialabys je zalecone.

mikant

• Aktywny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2015, 11:33:57 »
Dziewczyny prośba o radę. Mamy przepisany xifaxan i do tego nystatyna z neomycyną. Czy ten xifaxan (tabletki powlekane) mogę rozkruszać? i jaki odstęp czasu zachowac od nystatyny i neomycyny. Doktor powiedziała tylko, że mogę łączyć z sokami lub jedzeniem, a ze stresu zapomniałam dopytać o resztę

mariols

• Aktywny
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2015, 16:55:08 »
Ja rozkruszałam xifaxan i podawałam ze startym jabłkiem.

mikant

• Aktywny
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2015, 17:26:33 »
Dzięki. To super opcja, tylko, ze zmienili nam dietę i nie możemy jabłka, ale spróbujemy z bananem . Dzięki