Autor Wątek: Wymiana plomb  (Przeczytany 5050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nieustraszona21

• Bywalec
  • **
Odp: Wymiana plomb
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 20, 2017, 22:50:12 »
Jestem po wymianie 4 amalgamatów we Wrocku.Zastanawiam sie,co powinnam teraz robić-na czym się skupić jeśli chodzi o swoje zdrowie. Ciągle biorę antydepresanty ,staram się nawalać z magnezem,D3+K2 ,selen i teraz zastanawiam się nad tym,czy nie próbować z płynem Lugola-moja przemiana materii bardzo pada. W sumie mam wrażenie,że bardzo szybko tyję.Tylko zastanawiam się-czy mogę ten płyn,ponoć jest mocnym chelatorem . Od kilku miesięcy mam pod oczami ogromne worki i nie mam już pojęcia-o co chodzi,wygląda to naprawdę bez makijażu bardzo zle...Podczas wymiany okazało się,że miałam pod każdą plombą próchnicę i było bardzo blisko kanałówek na 4 trzonowych...co bardzo mnie przeraziło i w sumie bardzo cieszę się,że w tym momencie zdecydowałam się na wymianę.

Renata1342

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2017, 16:04:11 »
Ja Ci napisze co powinnas zrobic.
Przede wszystrkim jesli w przyszlosci chcesz sie chelatowac, to musisz wzmocnic na maxa watrobe i nerki bo to one detoxykuja toxic.Jesli masz te cienie to mocno wesprzyj nerki. Antydepresanty na bank nie sa tez obojetne na watrobe. Wiec te dwa narzady - zregeneruj jak sie da. Jesli masz prochnice to tez przydala by sie zmiana diety   - niski cukier, dobre wegle,bialko i tluszcz dobrej jakosci.

marcepanek

• Kreatywny
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2017, 11:39:34 »
Na 4 dzień można zacząć zażwanie dmsa, po 3 miesiącach ala, ale najpierw wprowadz diete i suple- bazowa 4 to podstawa, a reszta jest tez wypisana, zweryfikuj stan nerek i watroby.
Worst dream...

zanind

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2017, 14:30:15 »
uuuu