Tematyczne > Chelatacja według A. Cutlera

Walka z candidą

<< < (77/93) > >>

brother:

--- Cytat: outofmind w Czerwiec 19, 2013, 17:47:26 ---to właśnie w ten sposób się uodparnia. grzybobójczych środków jest ograniczona przecież ilość, jak będziesz dawać dopóki będzie działał, dasz dużo czasu grzybowi na rozwinięcie odporności na dana substancję i preparat masz już 'z głowy'. podaje się 4dni jeden, 4 drugi, 4 trzeci itd, później powrót, chodzi o to by zachować ciągłość, kolejność i cykliczność w podawaniu na zmianę. jest jeszcze świetny kwas kaprylowy i ekstrakt z goździka, oregano, piołunu. ja biorę tak jak podają na opakowaniu zwykle, bo reakcje i tak są, sugeruje podać 1/4 -1/2 dawki zalecanej na opakowaniu, ale po prostu wpisz w tutejszą wyszukiwarkę nazwy preparatów, bo doświadczenia nie mam w podawaniu dzieciom;)

--- Koniec cytatu ---
Hej outofmind cały czas tak stosujesz na zmianę co 4 dni ? i to rozumiem że niezależnie od tego czy jesteś na cyklu czy nie.
Bo myślę żeby stosować na zmianę oregano z kaprylowym.

brother:

--- Cytat: outofmind w Listopad 17, 2013, 17:22:41 ---tak, na mnie działa tylko kwas kaprylowy i olejki eteryczne.

--- Koniec cytatu ---
ok a czy mam rozumieć że przez takie stosowanie nie masz wogóle mgły umysłowej, nie wiem występują die offy na cyklach/po cyklach ?

graffik:
kup sobie dobry probiotyk bo dużo daje na samopoczucie też

lilylouise:
esfler na poczatku to moze nie uzywaj tych naturalnych antygrzybiczych caly czas.zobacz jak znosisz cykle a naturalsy dawaj poza cyklami tak jak pisze outofmind.czasem chelatacja z jednoczesnym podawaniem antygrzybiczych to moze byc za duzo naraz dla organizmu, zwlaszcza na poczatku

ToTa:
Jak podajecie maluchom kwas kaprylowy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej