Autor Wątek: Walka z candidą  (Przeczytany 176527 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama_Dyzia

• Zasłużony
Odp: Walka z candidą
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 20, 2012, 21:03:52 »
Ok....własnie o to mi chodziło..... bo gdzies na forach jak próbowałam czytac o tym candexie to pojawily sie sprzeczne informacje. Musze spróbowac....chyba juz nie mam innego wyjscia..........cos nas zżera. Jesli nie sprawiloby Ci to kłopotu to mozesz podac link do tego którego uzywaliscie? Moze byc na priv. Nie chce znowu kupic czegos co bedzie stalo:(
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 20, 2012, 21:30:26 »

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 21, 2012, 07:00:55 »
Candex jest bardzo dobry, to jeden z niewielu supli, po którym widziałam wyraźną reakcję u dziecka, jeśli jeszcze tego nie próbowałaś, to myślę, że warto, może fajnie zadziałac.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 21, 2012, 07:56:08 »

gonzallo

• Zasłużony
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 28, 2012, 09:21:20 »
mam pytanie- przez najbliższy miesiąc będę podawać nystatynę z Sycowa. Czy chelatację zacząć w trakcie podawania czy..skończyć trucie grzyba i dopiero? Z tego co wiem to grzyba się tłucze m-y cyklami.Więc podejrzewam jaka jest odpowiedź..ale chcę się upewnić ;)
06. 2009

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 28, 2012, 11:46:26 »
z tego co wiem niektorzy tłuką go w trakcie cyklu a nie miedzy,ale pewna nie jestem ???

p

• Kreatywny
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 28, 2012, 12:49:04 »
ja biłam grzyba non-stop bez względu na to, czy na cyklu, czy nie. w trakcie cyklu nawet podawałam częściej i więcej antyfungali. piszę w czasie przeszłym, bo od kilku cykli nic nie podaję i jakoś nie widzę negatywnych objawów (odpukać!)

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 28, 2012, 15:34:48 »
mam pytanie- przez najbliższy miesiąc będę podawać nystatynę z Sycowa. Czy chelatację zacząć w trakcie podawania czy..skończyć trucie grzyba i dopiero? Z tego co wiem to grzyba się tłucze m-y cyklami.Więc podejrzewam jaka jest odpowiedź..ale chcę się upewnić ;)

to jest naprawde indywidualne jaka strategie przyjmiemy - kazda ma swoj sens pod warunkiem ze nie odkladamy zbytnio w czasie chelatacje. bijmy se grzyba i leczmy jelita ale nie wiecej niz 2 tyg, potem wchodzimy z chelatacja na odpowiednich dawkach w trakcie czego mozemy podawac antyfungale.
a miedzy cyklami, jako ze organizm nie jest tak "zajety" wywalana rtecia, mozna bardziej kombinowac z biciem grzyba: cos dorzucic, dodac etc.

andy na bank mowil ze nie ma przeciwskazan by podawac antyfungale podczas cyklu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 16:10:12 wysłany przez jinx.pl »
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 28, 2012, 17:01:29 »

Ja też biję grzyba nonstop. W Twojej sytuacji to bym poczekała z 2 tygodnie do rozpoczęcia chelatacji - tylko po to aby zobaczyć jak nystatyna działa, jakie są objawy po jej przyjęciu - żeby naraz nie wprowadzać za dużo zmiennych.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 28, 2012, 17:23:47 »
Ja też biję łajdaka ostro, w cyklach i poza. Zrobiłam młodej 4-tygodniową kurację flukonazolem, śmiechawki (nasza zmora) zredukowały się do minimum, kupy rewelacyjne, ciekawe, ile potrwa ten błogi stan... Teraz przerzuciłam się na gorzknik i - ciekawostka - kupiłam te ziółka Hildegardy, próbowałam zrobic ten miodek, ale po pierwsze boję się podawac miód (cukier), a po drugie jest to, oględnie mówiąc, syf nie do przełknięcia :P Nie mam serca wciskac tego dziecku, więc moją nieudaną próbkę wywaliłam, a same ziółka zakapsułkowałam i podaję 2 razy dziennie. Póki co jest naprawdę nieźle, ale może to jeszcze efekty po kuracji flukonazolem, zobaczymy na dłuższą metę.

gonzallo

• Zasłużony
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 28, 2012, 17:26:26 »
póki co, młody dostaje Bactrim.Nie wiem czy to po tym, ale nasiliły się wrzaski.Wrzaski i piski były już przed podaniem leku, chuba po tym jak wycofałam rzeczy karmiące grzyba. Obecnie je jedynie gruszkę z owoców. W innym wątku pytałam o die off, bo wydaje mi się,że to chyba wszystko spowodowane wymiaraniem grzyba, i dietą p/grzybową, ale kurczę wrzaski trwają już chyba miesiąc.
06. 2009

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 28, 2012, 17:30:15 »
U nas bactrim był jedną z najlepszych pożywek dla grzyba, mniam, strasznie się na nim wypasł. Dopiero teraz powoli zaczynam go opanowywac, a minęło ponad pół roku. Już nigdy w życiu nie podam bactrimu.

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #237 dnia: Marzec 28, 2012, 20:18:09 »
u nas bactrim- jak u favority
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

gonzallo

• Zasłużony
« Odpowiedź #238 dnia: Marzec 28, 2012, 20:36:45 »
no to ładnie- mały miał bakterię w moczu i dlatego dostał BACTRIM...
06. 2009

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #239 dnia: Marzec 29, 2012, 06:29:52 »
My też mieliśmy to na problemy moczowe (zapalenie pęchęrza), ale więcej było po tym szkód niż korzyści. Teraz na zapalenie pęcherza (które niestety nawraca co jakiś czas) podaję tylko furagin z witaminą c i leczy się bezbłędnie, bactrimu już nikt u mnie w domu nie zobaczy  >:(