Autor Wątek: Walka z candidą  (Przeczytany 182098 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hiox

• Zasłużony
Odp: Walka z candidą
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 17, 2011, 15:35:55 »
Kasiu jakie badanie zaserwowalas chlopcom? My tez musimy zbadac kupalka ;)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:24:25 »
jak wy rozpoznajecie grzybowe die off od ataku i rozrostu grzyba ,bo u mnie objawy są takie same jak bije grzyba oraz jak grzyb atakuje ,pytam dlatego że od tygodnia podaje CP jak narazie 25mld bo mój mały nie akceptuje dużych dawek pozatym chcę organizm przyzwyczaić stopniowo do większych dawek ,po 3 dniach zaczeło się die off tak to wygląda ,ale zaczełem się zastanawiać czy aby czasem nie był to atak grzyba bo podając 25mld to może być wystarczająco aby ubijać stopniowo e coli oraz clostride którą mały ma ale zastanawiam się czy to wystarczy aby zabić grzyba bo może być tak że robi się luka w jelitach jak po antybiotyku a grzyb i tak jest mocniejszy niż te 25 mld bakterii i zajmuje wolne miejsce a priobriotyki giną w walce ,bo wszystko wskazuje na die off ale zwiększyły się zaparcia i to mnie martwi ,i boje się że popełnie taki błąd jak przy antybiotykach że ubiłem grzyba oczywiście nie do końca a urosła mi clostrida myslałem podać dodatkowo nystatyne ale jeżeli jest to die off to jeszcze bardziej obciąże małego a już ledwo wyrabia nadnercza nie dają rady suplementacja pomaga ale jeżeli dołoże nyststyny to już napewno nadnercza padną jeżeli to die off ,macie jakiś plan jak to rozpoznać ale szybko bo na badania nie ma czasu ,

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:41:37 »
U nas przy ataku grzyba są raczej głupawki, mega śmiechawki, odleciany wzrok, takie otumanienie, a w skrajnych przypadkach włażenie na meble, parapety, itd. Przy die-offie raczej płacz, zmęczenie, marudność, wzdęcia, napady złości.
Ale jeśli u was są napady złości przy ataku clostridii, to faktycznie może być ciężko odróżnić.
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 17, 2011, 23:34:52 »
Favorita u nas dokładnie tak samo.
No vaccination, serio doradzam Ci zrobić coś takiego - najedz się duuuużo słodkiego i zobacz jak się po tym czujesz a potem łyknij sobie 500 mld probiotyków np i też zobacz. Różnica będzie diametralna.
Co ciekawe przy wybijaniu clostridii jakiegoś specjalnego die-offu nie zauważyłam, po prostu ustały objawy clostridiowe.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Krzemyki

• Kreatywny
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 18, 2011, 00:03:40 »
U nas jest tak samo jak piszecie, dziewczyny. Atak grzyba to raczej śmiechawki, pobudzenie, bieganie, głupawki i odloty, częstsze wpadanie na meble itd. A przy wybiciu candidy lub po skończonym cyklu jest spokojniej, ale widać większe zmęczenie, marudzenie, płaczliwość itd.
Kai (03.04.2008)  16#ALA 7mg

Pozdrawiam, Kasia :)

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 18, 2011, 20:39:23 »
u nas objawy na die off jak i na ataku są takie same ,jak podałem pierwszy raz nystatyne 2 lata temu to też tak było jak teraz mega pobudzenie stymulacje na maxa śmiechawki ,głupawki więc ciężko powiedzieć co się teraz dzieje różnica jest taka że teraz zwiększyły się zaparcia ale może to być kwestią zmiany priobriotyku ,co radzicie mi zrobić zaryzykować i podać np 100mld CP czy np podawać 25 mld i dołączyć nystatyne ,ale jeżeli jest to die off a tak mi się wydaje to jak zwiększe priobriotyk to die off będzie jeszcze większe a już jest nie ciekawie ,ile molibdenu podajecie na dzień

olka_78

• Zasłużony
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:22:16 »
Ja molibdenu podaje 200 mcg.

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 21, 2011, 10:35:25 »
widze że jednak jest to atak grzyba ,a nie die off ,czy możliwe jest aby mała dawka priobriotyku mobilizowała grzyba podaje w tym momencie 100 mld na dzień i dalej atakuje ,jak wam się wydaje duża dawka np 500 mld da rade czy lepiej podać nystatyne 3 razy dziennie plus priobriotyk ,podałem candex który zawsze fajnie działał nie robił die off a tym razem albo zrobił die off albo mam już trochu mniej grzyba i podrażnił jelita powodując jakiś ból bo krzyczał 1h a póżniej przeszło więc raczej podrażnił bo die off by nie odpuściło po godzinie

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 30, 2011, 17:31:08 »
teraz to już nic nie rozumiem zrobiłem tak zwiększyłem dawke do 100 mld rano i 100 mld wieczorem i jest tak po podaniu priobrio lekkie die off po czym 2h dziecko na plus po 2 h mega atak grzyba zwiększyłem do 300 mld to samo czym więcej tym większy atak grzyba ,odstawiłem priobrio podałem candida clear + homeopatyk i efekt taki mocne die off póżniej lużna kupa cała biała objawy od grzybowe ustąpiły na 2 dzień to samo na 3 dzień bez die off bez białej kupy i jest spokój ,wygląda że cp mi generuje grzyba ale jak to nie mam pojęcia jedyne co mi przychodzi do głowy to alergia co prawda wysypek nie ma ale mój mały tak już ma że nawet po mleku wysypek nie było ,u mnie generalnie z grzybem jest tak że organizm małego go kontroluje nawet jak zje słodkie ,mobilizuje go zawsze chelatacja lub inny detox np homeopatia z clostridą jest gorzej bo cały czas siedzi ,więc sam już nie wiem co robić  bo inne priobriotyki robią to samo ,chyba że chelatować bez priobrio bić grzyba ziołami lub lekami po cyklu bo na priobrio daleko nie zajade

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 31, 2011, 03:30:58 »
NV...jestes pewien ze to jest grzyb a nie np wątroba? Takie objawy moga byc tez od bardzo obciążonej wątroby......moze sprawdz jeszcze ten trop. 
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 31, 2011, 10:20:23 »
No vaccination, proponuję mniej kombinowania a więcej prostych rozwiązań:
 - ziołowe leki na grzyba (znajdź na sieci i wypróbuj ParaGone for Kids, nam pomaga)
 - możesz też obadać ten sposób leczenia jelit: www.uniquehealing.com - na autismweb polecają
- jeżeli candida clear+homeo trzymają grzyba w ryzach to super - dawaj to, żadnymi probiotykami i innymi cudami się nie przejmuj i zacznij chelatować na malutkich dawkach (nawet 1 mg), bo widzi mi się, że bez chelatacji daleko nie zajedziesz, tylko będzie ciągle die-off i mobilizacja na przemian. KAŻDA taka sytuacja potwornie osłabia nadnercza i jest stresem dla organizmu. Raczej ograniczałabym dziecku takich sensacji, jak te co opisujesz bo będzie Ci coraz trudniej.
 - zrobiłabym KyberStatus i KyberMyk w Poznaniu, może wyłapią grzyba i może powiedzą, czym go bić (a najlepiej to bym zrobiła bazowe badanie kału w Genova albo Great Plains ale bardzo drogie jest)
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Costos

• Zasłużony
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 31, 2011, 23:25:32 »
a tak przy okazji- ile obecnie kosztuje KyberStatus i KybeMyk?
Jaś ( 06.2008 ) - 25mg  ALA#79,  25mg DMSA#18
TS: mmr.,  nux vom., inf., bcg, wzwb, pneumo, rota, depakina, polly antyb., polly vaccine, anaesthetic rem.
homeopatia klasyczna (A.Ś)

Dottie

• Zasłużony
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 31, 2011, 23:42:29 »
Costos- w sumie 370zl według cennika z października:)
Therefore do not worry about tomorrow. For tomorrow will worry about itself. Each day has enough troubles of its own. After all the tomorrow is the day you worried about yesterday.

Grudniowy Niezwykły Chłopczyk 2008

saly

• Zasłużony
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 31, 2011, 23:46:41 »
370 wg cennika z dzisiaj, a 480 z pasożytami. Dokształcam się na bieżąco ;)

Hiox

• Zasłużony
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 01, 2012, 00:38:36 »
tez czytalam, ze 370zl, zamowilam zestaw do poboru zobaczymy czy sie cena potwierdzi ;)
Kubuś' 2008

ALA 10 mg # 30

TS: Infanrix 30ch, 200ch, 1M
      Infanrix IPV +HIB 30ch, 200ch, 1M

Czy mam dość odwagi by, móc obronic swoje sny...