Autor Wątek: Trace Amounts  (Przeczytany 50517 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
Trace Amounts
« dnia: Kwiecień 06, 2015, 18:05:19 »
Wrzucam też na tej tablicy jako osobny wątek - bo to ważne

http://traceamounts.com/

oglądnęliśmy z mężem wczoraj - ten film jest doskonale zrobiony i udokumentowany. Nakręcony przez faceta, który w wieku ok. 30 lat zatruł się rtęcią ze szczepionki. Doskonale są opisane, pokazane (w formie takiego animowanego filmu) objawy zatrucia PLUS - co najważniejsze - jest masa udokumentowanych informacji na temat tiomersalu w szczepionkach, pokazane krok po kroku jak badania potwierdzające jego szkodliwość były negowane, jak preparowano badania negujące szkodliwość tiomersalu, są nagrania naukowców, którzy w prywatnych rozmowach przyznają, że brali udział w tym całym oszustwie.

Coś dla nas: autor filmu mógł go nakręcić tylko dzięki temu, że wyzdrowiał, a wyzdrowiał bo w końcu trafił na Amalgam Illness i zaczął stosować protokół Cutlera. Jest też w filmie kilka wypowiedzi Cutlera, jest Boyd Haley, jest Mark Geier i masa innych naukowców. Jest też sporo opowieści (ilustrowanych filmami) o dzieciach zatrutych rtęcią i autystycznych. Są wypowiedzi rodziców dzieci wyleczonych. Jest łopatologicznie pokazane na rysunkach, jak działa cykl metylacyjny. jest pokazane pod mikroskopem, co się dzieje, jak wprowadzamy cząsteczkę rtęci do mózgu, jak umierają , "zwijają się" neurony obok. Ten film ma wszystko :)

Napisałam do twórców, może się da kupić licencję na pokaz w PL i może mi wyślą listę dialogową, bo jednak dobrze byłoby z napisami go oglądać. Ale jeśli ktoś zna angielski w miarę dobrze (nie ma tam specjalistycznego słownictwa), to oglądnijcie i polećcie znajomym.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

kasiagrzeg

• Aktywny
Odp: Trace Amounts
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2015, 22:06:35 »
dzięki donna, dobrze jest rozpowszechniać takie filmy w tłumaczeniu, trzeba jakos pomóc tym naszym biednym rodakom, którzy walczą z urojoną grzybica ogólnoustrojową....tudzież z pasożytami.

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2015, 06:48:59 »
No tak, mój chytry plan jest taki, że przetłumaczę te napisy i przekażę tłumaczenie twórcom filmu, żeby mogli na stronie udostępniać film również w polskiej wersji językowej, ale jak znam życie to taka opcja (o ile będzie możliwa) to będzie możliwa za dobre parę miesięcy.
Kasiagrzeg - pół złego jak walczą z pasożytami, gorzej jak walczą z depresją wżerając jakieś chemiczne leki.
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2015, 20:59:05 »
No tak, mój chytry plan jest taki, że przetłumaczę te napisy i przekażę tłumaczenie twórcom filmu, żeby mogli na stronie udostępniać film również w polskiej wersji językowej, ale jak znam życie to taka opcja (o ile będzie możliwa) to będzie możliwa za dobre parę miesięcy.
Kasiagrzeg - pół złego jak walczą z pasożytami, gorzej jak walczą z depresją wżerając jakieś chemiczne leki.
Pewnie ktoś z nc+ a konkretnie może z planete czy discovery może się skontaktuje z producentem to wtedy zrobią polską wersję, pewnie korzystając z twojego tłumaczenia ;)
Bardzo chętnie obejrzałbym ten film ale ta płatność zagraniczna w dolarach ... ;)
Na pewno jak będzie można kupić ten film w Polsce to go kupię i obejrzę i udostępnię innym na fejsie. To świetnie że takie produkcje wogóle powstają. To daje nadzieję na zmianę świadomości u ludzi czym są tak naprawdę szczepienia i do czego prowadzą. Ciekawe co zrobi big pharma jak się dowie ... a co może zrobić puści kasę na reklamy swoich specyfików. Ważne żeby ludzie wiedzieli z czym mają doczynienia.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2015, 18:40:26 »
https://www.youtube.com/watch?v=T3rfW30AOZE

film jest już na yt z polskimi napisami, polecam
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

nowika

• Zasłużony
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2015, 14:52:32 »
Oglądałam, naprawdę warto .Wryło mnie w ziemię!
Oliwier 13 I 2010 ALA 23#8,3 mg

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2015, 17:00:05 »
Oglądałam, naprawdę warto .Wryło mnie w ziemię!
Mnie też :)
Kilka smaczków takich:
1. Każde badanie naukowe może być łatwo zmanipulowane poprzez zmianę próby badawczej. Na tej podstawie
odrzucono wszystkie  przypadki które obalały by tezę że timerosal nie może szkodzić i przez lata manipulowano.
2. Mówiono nieraz tutaj o podatności genetycznej na rtęć. W filmie wskazano że to osoby z genetycznie wyższym testosteronem
mają podatność genetyczną na rtęć. Ogólnie idzie to więc w kierunku chłopców i to tych o podwyższonym tym hormonie.
Dziewczynki z natury mają mniejszą wrażliwość na rtęć.
3. Jorge Bush miał i zdaje się ma powiązania z firmami farmacutycznimi. W filmie była podana konkretna firma chyba Merck (z resztą nie ważne jaka ;P).
4. Barrack Obama wystąpił w filmie jako ten który jest za ograniczeniem i usunięciem rtęci w szczepionkach.
5. Film nie jest przeciw szczepieniom tylko generalnie przeciw konserwantowi stosowanemu w szczepieniach - timerosalowi. Wskazuje ponadto wszelkie inne źródła toksycznej rtęci. Mnie bardzo zaciekawił wątek chociażby spalania węgla i wynikająca z niego emisja rtęci do atmosfery. W tej sytuacji ciekawe jest to bo są tutaj uwarnkowania naszego kraju w kontekście polityki energetycznej, tego ile ludzie zarabiają a ile kosztują inne żródła ciepła. Węgiel wiadomo jest najtańszy. Gaz - administrowany przez niestabilną Rosję ... W dodatku Polska ma mnóstwo kopalń i silne związki zawodowe. 
No chyba zaćżąłem odjeżdzać od tematu głównego :P W każdym razie mnie film nie zszokował bo wiele z tych rzeczy już wiedziałem -  no główną tezę filmu dot timerosalu. Ciekawostki i ta cała "kuchnia" jak to wyglądało z FDA i FDC na pewno dają takie dodatkowe smaczki i pokazują naturę ludzką.
Jak ktoś natomiast nic nie wie o timerosalu albo dotychczas był za wszelkimi możliwymi szczepieniami ... Uwaga może zostać ścięty z nóg tym filmem ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2015, 17:03:47 wysłany przez brother »
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

Ankas1986

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2015, 21:07:39 »
Obejrzałam i jestem w szoku. Nie sądziłam, ze tyle rtęci było/jest w szczepionkach. Do tego to połączenie rtęć plus aluminium.. masakra :(

Mama_Szymka

• Aktywny
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2015, 23:12:53 »
Obejrzałam... szkoda, że dopiero teraz   :-[
Szymon 08.2012

Gulietta

• Zasłużony
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2015, 11:45:57 »
Jestem pod wrażeniem, super zmontowany film i dużo faktów.
Film pokazuje jedno -dla firm farmaceutycznych liczy się tylko KASA, KASA,   KASA....
Nawet nie chce myśleć jakie odpady tzn szczepionki trafiają do Polski,żeby wypchnąć towar.... masakra
Przytulasek 2012
Mała Wojowniczka 2013

"  Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. " Orwell , Rok 1984

Gulietta

• Zasłużony
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2015, 11:51:29 »
brother
a podatność genetyczna dotyczy też osób, które produkują mało glutationu ,czyli z mutacją MTHFR i nie umieją się oczyścić z metali.
Przytulasek 2012
Mała Wojowniczka 2013

"  Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. " Orwell , Rok 1984

bonam

• Zasłużony
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2015, 13:41:06 »
Film pokazuje jedno -dla firm farmaceutycznych liczy się tylko KASA, KASA,   KASA....
Nawet nie chce myśleć jakie odpady tzn szczepionki trafiają do Polski,żeby wypchnąć towar.... masakra
Wbrew pozorom tu nie chodzi o kasę. Kasa jest ważna dla nas maluczkich, od niej mamy być zależni.
Oni mają wystarczająco dużo kasy, chodzi o coś znacznie ważniejszego. Najważniejszego :)

Młody  X.2010   
106 # ALA, DMSA, DMPS
zniżka iHerb QZN478

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2015, 15:15:58 »
brother
a podatność genetyczna dotyczy też osób, które produkują mało glutationu ,czyli z mutacją MTHFR i nie umieją się oczyścić z metali.
jop zgadza się. Nie wiadomo czy czasem nie jest tak że ta mutacja MTHFR nie znajduje się takze u osób "teoretycznie zdrowych".
No przykładowo osoby w wieku chociażby 30 paru lat i starsze które nie miały szczepienia na WZW bo nie były narażone na zabiegi chirurgiczne i dentystyczne itd, bez amalgamatów. Bo nie wiem czy ta mutacja jest u osób które np. nigdy nie były na nic szczepione (chociażby u tych amiszów pokazanych na filmach). Na poziomie genetycznym to bardzo jest różnie.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 12, 2015, 15:18:55 »
Wbrew pozorom tu nie chodzi o kasę. Kasa jest ważna dla nas maluczkich, od niej mamy być zależni.
Oni mają wystarczająco dużo kasy, chodzi o coś znacznie ważniejszego. Najważniejszego :)
Bonam zgaduję - o naszą zależność od nich do końca życia? o tworzenie strachu przed epidemiami i kontrolowanie ludzi ?
W konsekwencji to i tak wszystko to prowadzi to masowego pompowania pieniędzy dla nich. No i oni mają też olbrzymie oszczędności związane ze stosowaniem timerosalu (nie trzeba utylizować tylu szczepionek).
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

Gulietta

• Zasłużony
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 12, 2015, 15:33:55 »
bonam a to oczywiście  druga strona.Warto poczytać kto jest właścicielem i kto ma powiązania z różnymi firmami farmaceutycznymi-tak jak napisałaś oni mają kasę,a chcą ....władzę??
Tą mutację MTHFR  ma pewnie ok 20% ludzi,wszystko zależy tak jak pisałeś brother od ekspozycji na rtęć.Ja nie miałam nigdy WZW B i w ogóle ten kalendarz szczepień  inaczej wyglądał,(mam książeczkę mogę napisać jak) Miałam amalgamaty 2 ,ale je usunęła z przyczyn estetycznych dość szybko.Chyba miała dużo szczęścia,mój synek nie :(.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 15:37:28 wysłany przez Gulietta »
Przytulasek 2012
Mała Wojowniczka 2013