Autor Wątek: tomakin o badaniu włosa-jak to skomentujecie?  (Przeczytany 1351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

scarp

  • Kreatywny
  • ****
  • Wiadomości: 439
tomakin o badaniu włosa-jak to skomentujecie?
« dnia: Styczeń 26, 2013, 00:21:05 »
"Dodam jeszcze, że popularne badanie włosów jest zwykłą ściemą. Nie raz i nie dwa razy słyszałem już opinie z pierwszej ręki ludzi, którzy wysłali włosy do kilku różnych laboratoriow, uzyskjąc kompletnie różne wyniki. Nawet kiedyś oficjalnie przeprowadzono badanie wysyłając próbki do klinik ogłaszających się w internecie i porównując wyniki, okazało się że wyniki są po prostu losowe."
http://www.cfs.naturalneleczenie.com.pl/stwardnienie/metale.html

favorita

  • Zasłużony
  • *****
  • Wiadomości: 2090
Odp: tomakin o badaniu włosa-jak to skomentujecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2013, 08:00:24 »
Scarp, po co zakładasz nowy wątek? Nie mogłeś tego wrzucić do wątku o interpretacji badania włosa? Tam właśnie była dyskusja na ten temat.

Wiesz, taką opinię można napisać dokładnie na każdy temat :) Ja sama "nie raz, nie dwa słyszałam opinię ludzi z pierwszej ręki" na różne tematy. No i co z tego? :) Czy to coś udowadnia? Skoro rozmówcy p. Tomakina wysyłali materiał do jakichś podejrzanych laboratoriów, to nie ma się co dziwić, na pewno nie wszędzie to badanie robi się solidnie. Wyślij cokolwiek do różnych laboratoriów (np. tę samą próbkę kału), masz 100% gwarancji, że wyniki będą się diametralnie róznić. Pytanie, które laboratorium ma rację, a z którym nie warto współpracować. To forum jest m.in. miejscem wymiany doświadczeń, żeby badań, zwłaszcza kosztownych, nie robić byle gdzie.

Poczytaj relacje ludzi z tego forum, którzy robili takie badanie przed chelatacją i po jakimś czasie jej trwania - jak zmieniały się wyniki, jak parametry wracały do normy. To też są wyniki losowe? Ściema? Laboratorium wiedziało, że za drugim razem trzeba pościemniać i "zrobić" wyniki bliżej normy? Raczej trudno utrzymać taką tezę. A to są żywe doświadczenia ludzi, również "z pierwszej ręki", skoro dla p. Tomakina to takie ważne kryterium :)

Ania (2006) 131 # ALA 20 mg