Autor Wątek: RODZICE autystów tez są ZATRUCI.  (Przeczytany 178854 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
Odp: RODZICE autystów tez są ZATRUCI.
« Odpowiedź #645 dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:42:29 »
Ja niedawno zdałam sobie sprawę, że jestem mega zagrzybiona i zatruta, właśnie dzięki forum .... :(

Od zawsze się fatalnie odżywiałam, funkcjonuję praktycznie na samych słodyczach, a mimo to jestem strasznie szczupła, mimo urodzenia dwójki dzieci.... dodatkowo od około dwóch lat okresowo pojawiają mi się takie brzydkie zmiany skórne w zgięciach nóg czy rąk, które mogę wyleczyć tylko maścią sterydową, stałam się alergikiem na różną chemię w kosmetykach ... wcześniej nigdy z tym nie miałam problemu.... z perspektywy czasu moją candidę wiążę przede wszytskim ze stresem związanym z chorobą mojego synka+ kiepskie odżywianie ..... poza tym popatrzyłam na język i jest w środku biały!!!!!!! może nie jakoś masaktrycznie, ale widać, że jest grzybek!!! :'(
Za to zęby mam w idelnym stanie, od lat chodzę co pół roku do dentysty i zaraz schodzę w fotela, bo nic nie ma... mam jedną plombę srebrną z okresu nastoletniego, kiedy to w szkole była dentystka i na potęgę plombowała zęby dzieciakom... :(
Teraz kombinuję receptę na flukonazol i jak przyjdzie Dmsa dla synka to zamierzam również siebie chelatować.... :) Ala nie mogę z racji rtęci w zębie... jak wrócę do Polski to wyciągnę,ale i tak trochę czasu minie nim będę mogła zdecydować się na Ala....
Tylko widzę, że u mnie największym problemem będzie DIETA.... jestem wprost uzależniona od słodyczy, mięso- warzywa- owoce dla mnie mogą nie istnieć...  ;D ;D

mama mama - DMSA TEŻ NIE MOŻESZ Z UWAGI NA RTĘĆ W ZĘBIE
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

mama mama

• Zasłużony
« Odpowiedź #646 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:02:48 »
Dzięki serdecznie... :)
No tak :) okazuje się, że jeszcze mało wiem o DMSA, ja siedzę w ALA  ;D
Jak zwykle gdzieś nie doczytałam i po prostu myślałam, że na pierwszym miejscu wyłapuje inne metale ciężkie- potem dopiero rtęć,  więc zdążę usunąć już tę plombę...
Teraz nasuwa się  pytanie- czy po usunięciu plomby też należy czekać 3/4 miesiące (może dłużej) jak w przypadku ALA , aby przystąpić do chelatacji DMSA ???
Synuś 2009 :)
ALA : 42 # 50 mg - zakonczona.
TINUS: DPT/POLIO/HIB, MMR, Hepatitis B, Poly Combo Antibotics, PolyCombo vacc , homeopatia klasyczna
LDN, GCmaf

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #647 dnia: Kwiecień 08, 2013, 08:43:05 »
Ja zebrałem już wszystkie suple. Zacząłem walkę z grzybem (Candex), którą mam zamiar kontynuować Yeast Raiders + OLE. Dorzuciłem zielone multiwitaminy od Swansona - Green Source, Sylimaron 35, B-Complex (taki tani z apteki), NeoMag Forte i MB12 w sprayu di ust. ALA czeka na podział i chyba niedługo dołączę do wątku. Nie żebym czuł jakiś wielki problem w sobie, ale chciałbym spróbować jak to jest zanim zastosuję to na dziecku.

Kurdę, a jeszcze pół roku temu w życiu bym nie zeżarł żadnej witaminy poza C, do której też nie miałem przekonania :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2013, 08:44:54 wysłany przez borsooq »
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976

mama mama

• Zasłużony
« Odpowiedź #648 dnia: Kwiecień 08, 2013, 10:29:50 »
Borsooq, używacie tego MB12 z Allegro w Sprayu za 59 zł (wybacz, nie pamiętam już nazwy,a nie chce mi się szukać w naszej przeastnej apteczce). My go odstawiliśmy po 1,5 tygodnia i teraz kupiliśmy MB12 w Mandimarkcie (wcierki) .... czy w waszym przypadku wcierka nie pomaga, że zdecydowałeś się powrócić do sprayu??? czy może kupiłeś jakiś inny- sprawdzonej firmy ????
TINUS: DPT/POLIO/HIB, MMR, Hepatitis B, Poly Combo Antibotics, PolyCombo vacc , homeopatia klasyczna
LDN, GCmaf

jozefina

• Aktywny
« Odpowiedź #649 dnia: Kwiecień 08, 2013, 10:38:34 »
Teraz nasuwa się  pytanie- czy po usunięciu plomby też należy czekać 3/4 miesiące (może dłużej) jak w przypadku ALA , aby przystąpić do chelatacji DMSA ???

mama mama, jeśli jeszcze nie doczytałaś ;) - po 4 DNIACH od usienięcia plomby wchodzi się z DMSA.

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #650 dnia: Kwiecień 08, 2013, 10:42:19 »
Borsooq, używacie tego MB12 z Allegro w Sprayu za 59 zł (wybacz, nie pamiętam już nazwy,a nie chce mi się szukać w naszej przeastnej apteczce). My go odstawiliśmy po 1,5 tygodnia i teraz kupiliśmy MB12 w Mandimarkcie (wcierki) .... czy w waszym przypadku wcierka nie pomaga, że zdecydowałeś się powrócić do sprayu??? czy może kupiłeś jakiś inny- sprawdzonej firmy ????

Trochę inaczej - wcierki robimy cały czas, ale małemu. Ja sam psikam sobie te MB12 Pure Advantage. Wcierki można kupić już w PL ....... Z nutrilabo też bardzo szybko wysyłają. Ten psikacz kupiłem na allegro za właśnie 59, czy 69pln.

Co do samych wcierek, to ja nie wiem, czy one działają. Żona mnie studzi, ale ja za specjalnie poprawy po nich nie widzę, a wcieramy od bodajże 18 stycznia, dwa razy dziennie po 1 kropli na nadgarstek. Czyli 2x2 krople 7 razy w tygodniu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2013, 11:50:14 wysłany przez admin »
Piotr - 09.2012

mama mama

• Zasłużony
« Odpowiedź #651 dnia: Kwiecień 08, 2013, 11:00:00 »
Borsooq- ok, rozumiem :) ....jakoś umknęło mi, że to dla siebie masz zamiar stosować tę w sprayu (pure...coś tam ) :) co jest logiczne bo to przecież wątek o zatrutych rodzicach :)

Ja moze też zacznę jak będę sama siebie chelatować DMSA :)przynajmniej tak ją wykorzystam... :)

Jozefina- dziękuję Ci bardzo- jeszcze nie doczytałam...w takim razie fajnie, jak tylko pozbędę się tej nieszczęsnej plomby zabieram się za DMSA  ;D
LDN, GCmaf

mama_lobuziaka

• Zasłużony
« Odpowiedź #652 dnia: Kwiecień 09, 2013, 19:45:26 »
ee wlasnie chela selen moze nie byc najlepszym pomyslem. andy mowi ze selen trzeba stosowac w formie selenometioiny, ktory jest albo jako osobny suplement albo wlasnie jest w drozdzach selenowych.

czy L-selenomethionine sie nadaje? (Now Foods, Selenium, Yeast Free, 100 mcg, 250 Tablets)

lobuziak - 01.2010 - ASD
brzoskwinka - 09.2011 - PDD-NOS/ASD

znizka iHerb: SJF196

mama_lobuziaka

• Zasłużony
« Odpowiedź #653 dnia: Kwiecień 10, 2013, 11:15:22 »
selenometionina się raczej najbardziej nadaje, a powinna Ci o tym powiedzieć wyszukiwarka:)

ze sie nadaje to juz wiem, wyczytalam w poscie jinxa ktory zacytowalam ale wole si upewnic czy z przedrostkiem L sie nadaje. Dlatego tez zadalam pytanie.
Wyszukiwarka mi nie odpowiedziala na to konkretne pytanie.
z postu AC wynika ze "Selenium yeast, s-selenocysteine, etc. are fine."

wiec jesli wiesz to pomoz mi prosze:)
lobuziak - 01.2010 - ASD
brzoskwinka - 09.2011 - PDD-NOS/ASD

znizka iHerb: SJF196

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #654 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:12:48 »
ja mam pytanie praktyczne: czy mocz po DMSA powinien śmierdzieć jak DMSA? (jak szambo swoją drogą)?
Piotr - 09.2012

lilylouise

• Zasłużony
  • "..tak mysle sobie ze..ta zima kiedys musi minac"
« Odpowiedź #655 dnia: Kwiecień 12, 2013, 11:26:04 »
Chcialam sie zapytac czy moge zaczac cykl jak mam katar i troche kaszlu bez goraczki.mam zamiar dzis zaczać 1 cykl i b sie nastawilam juz

Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #656 dnia: Kwiecień 12, 2013, 12:47:58 »
Lily,a jaka dawke planujesz?
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

lilylouise

• Zasłużony
« Odpowiedź #657 dnia: Kwiecień 12, 2013, 12:56:09 »
5 mg na poczatek.waze 43 kilo
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #658 dnia: Kwiecień 12, 2013, 16:00:59 »
Ja bym zaczela cykl
I brala wit c,d,cynk,lizyne - to zawsze u mnie dziala na przeziebienia
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

lilylouise

• Zasłużony
« Odpowiedź #659 dnia: Kwiecień 12, 2013, 18:13:26 »
donna dzieki Ci bardzo  :) zaczelam o 13. wit c d cynk biore.nie mam lizyny, niestety (maly tez chory i nie wiem co mu dawac-to tak juz off topic). nie wiem czy nie za mala dawke ala wzielam ale asekuracyjnie wolalam nie przesadzic. nie wiem tylko czy to od ala czy magnezu ale dostalam biegunki i zastanawiam sie czy to nie przeszkadza jakos w cyklu,typu czy nie zaburzy jakos dawki chelatora  :-[
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg