Autor Wątek: RODZICE autystów tez są ZATRUCI.  (Przeczytany 159245 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lilylouise

• Zasłużony
  • "..tak mysle sobie ze..ta zima kiedys musi minac"
Odp: RODZICE autystów tez są ZATRUCI.
« Odpowiedź #660 dnia: Kwiecień 13, 2013, 00:03:33 »
matko powiedzcie mi czy przy braniu kazdej jednej dawki ala tez mieliscie taka masakryczna zgage??? ja juz nie pamietam od czasu wrzodow 10 lat temu co to jest a tu nagle szok!!! da sie cos z tym zrobic?co mozna podac ewentualnie dziecku zeby zlagodzic objawy tej zgagi.dobrze ze zaczelam od siebie-on mi przeciez nie powie ze cos mu sie dzieje  :(
a bol glowy?od czego moze byc???
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #661 dnia: Kwiecień 13, 2013, 02:01:01 »
Rety, bol glowy to standard u mojej cory - objaw komunikujacy ze musze zejsc z dawk nizej, przy dawce optymalnej nigdy jej glowa nie bolala.
Zgaga, biegunka... cos na bank sie u Ciebie dzieje... juz nie moge sie dozczekac...;)
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

ToTa

• Zasłużony
« Odpowiedź #662 dnia: Kwiecień 13, 2013, 03:48:51 »
matko powiedzcie mi czy przy braniu kazdej jednej dawki ala tez mieliscie taka masakryczna zgage??? ja juz nie pamietam od czasu wrzodow 10 lat temu co to jest a tu nagle szok!!! da sie cos z tym zrobic?co mozna podac ewentualnie dziecku zeby zlagodzic objawy tej zgagi.dobrze ze zaczelam od siebie-on mi przeciez nie powie ze cos mu sie dzieje  :(
a bol glowy?od czego moze byc???

migdaly, mleko migdalowe
mistrzu ♥         kwiecien 10'
Tinus{DTaP, HepA, Hib, Prevnar, HepB, HepB sc, }

prof. Andrzej Nowak "Jak Zachód.... " https://m.youtube.com/watch?v=yfQ7rpq_irA

laoni27

• Aktywny
« Odpowiedź #663 dnia: Kwiecień 13, 2013, 05:32:15 »
Mnie boli głowa za każdym razem, kiedy zjem coś niezgodnego z dietą, nie jest to silny ból, ale takie ćmienie, od razu wiem, czego nie wolno:D

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #664 dnia: Kwiecień 13, 2013, 08:26:37 »
A ja zakończyłem dziś w nocy pierwszy cykl DMSA 5mg. To, co na razie uzyskałem, to kompletnie biały jęzor i zajada. Bólów głowy ani innych nie miałem, jedynie mocz, jak i samo DMSA śmierdzi jak szambo :)
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #665 dnia: Kwiecień 13, 2013, 08:53:51 »
Jja mialam bol glowy gdy się zblizal czas nastepnej dawki a gdy zjadlam cos niezdrowego, to byl bol glowy potworny (szczegolnie gdy zjadlam siarkowe cos). Zgage chyba mialam tez na poczatku, potem minelo.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

laoni27

• Aktywny
« Odpowiedź #666 dnia: Kwiecień 13, 2013, 09:54:54 »
Borsooq to super, że zaczynasz. Ja za to zrobiłam przerwę w tym tygodniu i może i w przyszłym ::), ponieważ na cyklu ALA mam za dużo sił i energii i teraz nie chciałabym zaszkodzić ewentualnemu maleństwu. Młodnieje normalnie, dawno nie miałam takich problemów:D Muszę się wziąć w garść ;D Myślę, że lepiej dmuchać na zimne :)

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #667 dnia: Kwiecień 13, 2013, 10:43:59 »
Outofmind,mnie pomagalo na ten bol glowy picie bardzo duzych ilosci wody. Moze zmniejsz tez dawke?
Rozumiem ze zero siarki w diecie?
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

lilylouise

• Zasłużony
« Odpowiedź #668 dnia: Kwiecień 13, 2013, 11:21:19 »
to pewnie od kawy mnie w takim razie bolala glowa.bo wypilam jedna  :-[ a kawa chyba siarkowa?reszta jedzenia ok.i dawka ala chyba tez nie za duza. z woda w wiekszej ilosci tez mi przyszlo do glowy. ale najgorsze ze wszystkiego jest to ze skopalam cykl bo nie wstalam w nocy o 4  :-[ jestem na siebie taka zla ze szok.teraz cwicze wstawanie w nocy przez ten tydzien i zaczynam niestety znow od nastepnego. moze zmniejszyc dawke?...
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #669 dnia: Kwiecień 13, 2013, 13:45:07 »
Lily, kawa odpada. Alternatywa to zielona herbata i tabletki z kofeina.
Outofmind, ja bym zeszla do 5 mg. I nie rozumiem tego o dmsa - nie wchodzi do organow, ale mysle ze bol glowy nie powstaje z tego ze hg wychodzi z mozgu.
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

lilylouise

• Zasłużony
« Odpowiedź #670 dnia: Kwiecień 13, 2013, 18:27:58 »
donna dzieki :) tak wlasnie myslalam ze kawa jest be.musze te tabletki kupic
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

laoni27

• Aktywny
« Odpowiedź #671 dnia: Kwiecień 14, 2013, 17:25:26 »
Kurcze, a ja zaobserwowałam u siebie niezła reakcję na czekoladę. Dwa razy po spożyciu czekolady, takiej zdrowej, bez cukru, bez mleka, normalnie nie mogłam się pozbierać, bardzo silny ból nerek promieniujący do brzucha i silne mdłości, aż do wymiotów. Nie wiem o co chodzi, wiem, że czekolada jest tiolowa, ale majonez też jest, a czasem zjem w sałatce, nawet jajo na mnie nie działa, po za cyklem oczywiście, w trakcie cyklu nie eksperymentuję. Chyba kłania mi się USG nerek, tylko jak myślę, że mam iść, czekać w tych kolejkach u lekarza to mi się odechciewa.
Jutro zaczynam 8 cykl, myślę, że może od 10 cyklu zwiększę ALA na 25 mg. Zobaczymy, bo ja w trakcie cyklu czuję się bardzo dobrze.

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #672 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:00:27 »
Czekolada jest bardziej tiolowa niz majonez tez z moich obserwacji.
Na mnie np tez duzo tiolowych rzeczy dziala bardzo, a niektore - niemal wcale.
----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

lilylouise

• Zasłużony
« Odpowiedź #673 dnia: Kwiecień 14, 2013, 23:05:37 »
a powiedzcie mi,prosze, jak to w koncu jest z ta dieta niskosiarkowa podczas chelatacji?czy obowiazuje caly czas czy tylko w czasie cyklu?ja do tej pory myslalam ze caly czas, bo wysokosiarkowe zarcie mobilzuje rtec i podkarmia grzyba (u nas i jedno i drugie jest) i juz z malym nie jemy wysokotiolowych rzeczy od 2 tygodni (pomijajac wpadki wynikajace z niewiedzy).ale b  by mi ulatwilo zycie gdyby tylko w czasie cyklu taka dieta byla wskazana  ;)

tota tak mysle caly czas o tych migdalach na zgage-czy w takim razie analogicznie dla malego podczas cyklu mleko migdalowe np dobrze by bylo dawac???
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

laoni27

• Aktywny
« Odpowiedź #674 dnia: Kwiecień 15, 2013, 06:53:54 »
ja nie wiem, Jinx pisał wcześniej, że dieta powinna być cały czas. Ja pozwalam samej sobie na eksperymenty i myślę, że dobrze bo na prawdę nie chciałabym córci zafundować jakiś atrakcji. Dziwi mnie, że chelatacja takie cyrki robi z dietą, przecież wcześniej jak zjadłam czekoladę nic się nie działo, kompletnie nic, a teraz ... Mam nadzieję, że to jednak przejściowe a nie na całe życie i kiedyś będę mogła sobie wszamać znowu czekoladkę pyszną ::)

Co do mojej malutkiej będę miała duży problem z grochóweczką, którą ona uwielbia,  gotuję to rzadko, ale młoda szama, aż miło, no i jak pojawi się bób to już będzie dupa blada, bo córa uwielbia fasolę bób i nie wiem co to będzie wtedy z naszą dietą, bo kolejny produkt, który będę usiała jej odmówić, nie wiem. Tylko te dwa produkty mnie martwią.