Autor Wątek: Problemy po chelatacji  (Przeczytany 35804 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adik1987

• Bywalec
  • **
Odp: Problemy po chelatacji
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 06, 2016, 11:16:55 »
Witam ponownie, jak wygląda die off candidy?
Czy bóle głowy, kości, stawów, zmęczenie i suchość w ustach może oznaczać że mój organizm oczyszcza się z candidy?

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 06, 2016, 12:04:21 »
Oj tak. Chociaż u każdego trochę inaczej. Ja przy Twoim zestawie miałam jeszcze " oczyszczanie" jelitowe, ale to akurat było związanez dużą ilością kiszonek i akurat u mnie zmniejszało inne uciążliwe reakcje detoxu. Woda, woda, woda, woda z cytryną, sok marchewkowy to chyba najlepsze rozwiązanie na trudny czas.
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 09, 2016, 13:22:13 »
Mam takie die off że nie ogarniam niczego, moja wątroba i nadnercza są na maksa obciążone, mam biegunki i pogorszyło mi się trawienie, czym bardziej spieram nadnercza tym bardziej mój organizm walczy z patogenami i ogólnie jest jeszcze  gorzej.
Dopiero dzisiaj zakupiłem węgiel aktywowany, mam nadzieje to trochę mnie poratuje.
Teraz widać ile mam syfu w organizmie, pytanie tylko czy to wybijanie grzyba mi coś da, jak nadnercza tak źle funkcjonują. Bo wydaje mi się że zła praca nadnerczy= problemy z kwasem żołądkowym i problemy z patogenami (grzyby,pasożyty itp).
Mam nadzieję że za jakiś czas mi się polepszy, bo w tym momencie jestem jak zombi i do tego te skurcze mięśni...:P

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 09, 2016, 14:46:09 »
co robisz na nadnercza adik?
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 09, 2016, 15:21:26 »
Cynk 100 mg,magnez 600 mg, witamina C 4g i zaczynam stosować betainę HCL

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 19, 2016, 10:20:37 »
Kolejna porcja pytań:P

1. Co oznacza niestrawiony pokarm w kale (ryż, orzechy), czy to jest niedobór enzymów trawiennych czy to będzie raczej wina że mam stan zapalny jelit i candidę?
I tu kolejne pytanie, czy warto zrobić pakiet trzustkowy, na zawartość enzymów?
2. Kolejna rzecz to karczoch, według cutlera jest on wysokosiarkowy, czyli pijąc karczoch-a pomagam wątrobie i jednocześnie podkarmiam grzyba?

Sorry że tak mieszam, ale mam totalny bałagan w głowie, candida robi swoje;(

wandzia222

• Aktywny
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 19, 2016, 19:29:28 »
Adik, nie jestem lekarzem ani dietetykiem. Wiec nie wiem, czy Ci dobrze poradze. Sprobuj na jakis czas odstawic wszelkie suple, daj organizmowi odpoczac. Zacznij dzien od mikstury sloniewskiego na czczo, pij duze ilosci wody z cyryna, odstaw cukier, gluten, kazeine. Zaopatrz sie w wyciskarke do owocow i zacznij wyciskac soki z warzyw marchewka, burak, dynia,seler naciowy. Dodaj do diety olej kokosowy nierafiniowany, olej z czarnuszki a na wieczor tran. Zaopatrz sie w kiszonki- kis buraki raz w tygodniu. To naturalne zrodlo probiotykow. Zamiast lekow w ciagu dnia- popijaj soki warzywne. Nie jest wazne ile supli w siebie wsadzisz, wazne ile z tego przyswoisz. A najlepiej przyswoic z natury. Jak na mnie jestes przeciazony chemia, ale co ja sie tam znam. Swoje dziecko juz 8 cykl chelatuje bez supli, widze ze reaguje na nie bardzo zle. Sama rozpisuje diete codziena i przeliczam ile witamin i mineralow musze podac w warzywach. Zaloz sobie tez na parapecie kielkownice- rzezuche, kielki slonecznika. To sa bomby witaminowe.

D3

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 22, 2016, 23:04:27 »
Hej Adik.
Jestem tu nowy, ale czytam tego posta i mam prawie identyczne problemy jak ty ;/
Powiedz mi czy poradziłeś sobie z częstomoczem ?

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 23, 2016, 00:01:20 »
Może być to spowodowane rozrostem grzyba, albo problem z nadnerczami a dokładnie z aldosteronem.
Jeśli to grzyb to mogą pomóc środki przeciwgrzybiczne, takie jak np. olejek oregano, kwas kaprylowy i oczywiście dieta. Jeśli to nadnercza, to też główna rolę odgrywa dieta + witaminy: Cynk, witamina C, magnez itd.
U mnie się powoli poprawia, ale głównie dlatego że zmieniłem dietę na bezsiarkową i praktycznie śladowe ilości węglowodanów, jem tylko warzywa duszone, białka i dużo tłuszczy zwierzęcych i roślinnych + do tego podstawowe suple cutlerowskie. Ja ogólnie mam problemy z trawieniem węglowodanów, dlatego na takiej diecie zaczynam powoli wracać do świata żywych.

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 24, 2016, 22:33:07 »
Jakie mogę zrobić badanie żeby sprawdzić czy moja trzustka prawidłowo wytwarza enzymy?
Mam problem z trawieniem (ryżu, orzechów,niektórych warzyw), już sam nie wiem co jeść:(
Spróbuje jeść większe ilości probiotyków tak koło (90 mld), wcześniej było tylko 9 mld.
Może większe ilości probiotyków poprawią moje trawienie, chyba że to jest brak enzymów trawiennych;/

ewa27

• Aktywny
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 24, 2016, 23:30:12 »
Adik a nie szkoda pieniędzy na kolejne badania? Może spróbuj na początek od tanich środków wspomagających uklad pokarmowy. Ja się powoli przekonuję do środków roślinnych, wcześniej kupiłam na próbę enzymy trzustkowe Kreon i..  leżą, bo nic nie pomagały a nawet gorzej się czułam. Np. tutaj: http://kasikap.republika.pl/ziola_opis.html  mozesz sprawdzic sobie co ma działanie wspomagające produkcję soków trawiennych.

Nie mówię że pomoże, zresztą sama dopiero zaglebiam się w temat, ale proponuję zacząć od najprostszych i najtańszych sposobów zamiast robić dziesiątki badań tylko dla zaspokojenia ciekawości i pozornego spokoju ducha :) sama siebie załapałam na "o boże musze sie przebadac cokolwiek mi nie zacznie dolegac" i to jest niedobre podejscie. No chyba ze juz zrobiles i wyprobowalea wszystkiego i totalnie nie masz wiecej pomyslow

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 26, 2016, 20:22:56 »
Ale jestem agent, zakupiłem nystatynę z fruktozą, laktozą i glukozą jednocześnie razem, nic dziwnego że mi tak smakowała, w końcu jakiś cukier:P
Nystatynę zamówiłem od naszych zachodnich sąsiadów, ogólnie ta nystatyna zawiera wiele nieciekawych dodatków, tylko dziwi mnie to że tyle pakuje się chemii do takich antybiotyków które mają zwalczać grzyba, chyba dobrze wiedzą że candida się karmi cukrami.

lilylouise

• Zasłużony
  • "..tak mysle sobie ze..ta zima kiedys musi minac"
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:18:00 »
Jakie mogę zrobić badanie żeby sprawdzić czy moja trzustka prawidłowo wytwarza enzymy?
Mam problem z trawieniem (ryżu, orzechów,niektórych warzyw), już sam nie wiem co jeść:(
Spróbuje jeść większe ilości probiotyków tak koło (90 mld), wcześniej było tylko 9 mld.
Może większe ilości probiotyków poprawią moje trawienie, chyba że to jest brak enzymów trawiennych;/

badania na trzustke to amylza i lipaza z krwi.

ja na twoim miejscu zaczelabym diete wg protokolu autoimmunologicznego (AIP). to chyba najtanszy i najlepszy sposob zeby sie przekonac co szkodzi z tych rzeczy co jesz. bylam na tej diecie ponad 3 miesiace-i np wiem ze jajka u mnie totalnie odpadaja (bola mnie po nich nogi i rece).to samo gluten i strączki.
ogolnie ta dieta wyklucza z jadlospisu wszystkie zapalne produkty i pozwala organizmowi na regeneracje, naprawia jelita.

ogolnie na ryz bardzo czesto jest nietolerancja, orzechy tez sa bardzo uczulajace-jestes prawdopodobnie w wiekszosci ludzi, ktorzy tego jesc nie moga.

swoja droga mozesz sprobowac enzymow trawiennych.
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

Adik1987

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:49:12 »

Już jest lepiej, biorę około 100 mld probiotyków przez dzień i ogólnie moje trawienie wygląda dużo lepiej, jeszcze sprawdzę trzustkę i kortyzol, thx za info lilylouise.
Zastanawia mnie jeszcze jedno, dlaczego jak zjem np śniadanie, to np. przez 2h dobrze się czuję, a potem robię się słaby i nerwowy, dodam też że mam niskie ciśnienie, wygląda mi to na problemy z nadnerczami, albo gwałtowny spadek cukru.

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 27, 2016, 18:04:01 »
tak adik to prawdopodobnie jedno i drugie. miej krem hc przy sobie zeby w takim momencie wetrzec i sprobuj ponownie chrom, moze w mniejszych dawkach - wprowadziles ostatnio jakies zmiany wiec mozesz lepiej reagowac na niego.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future