Autor Wątek: ogólnie o zwiększaniu dawek  (Przeczytany 91587 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lucky.pl

• Zasłużony
Odp: ogólnie o zwiększaniu dawek
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 05, 2011, 12:59:10 »
Kurde ale to wszystko dziwne-o 12 wyapadala kolejna dawda ALA noi Damian poprostu wył z 10 min,wiec podalam wczesniej noi co??? Minuta i dziecko spokojnie!! :o

typowe a nie dziwne.
co ile mu podajesz ala?
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 05, 2011, 13:01:34 »
daje ALA co 3 godz,ale u malego gdy dochodzi do 2:45 zaczyna sie wisk,jakies takie dziwne pobudzenie

kurde czy to mozliwe by maly byl bardziej zatruty niz Krystek ????

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 05, 2011, 13:02:15 »
Ja też zwiększyłam z 8,5 do 10 mg. Nie widzę różnicy na razie, ale u mojego syna widać problem dopiero w 3 dobie. Jak zaczyna być mocno rozdrażniony tzn., że to maksymalna dawka. 8,5 mg dawałam długo, chyba z 5 miesięcy, na pewno czas na podwyższenie dawki  :)

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 05, 2011, 13:06:58 »
No i krem hc okazal się niezbedny. Pomogl jak zwykle.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 05, 2011, 13:07:29 »
daje ALA co 3 godz,ale u malego gdy dochodzi do 2:45 zaczyna sie wisk,jakies takie dziwne pobudzenie

to typowe, kasiula nie doczytala:)
niektorzy ludzie szybciej metabolizuja ala niz 3h - 3h to taka umowna srednia dla wszytskich ludzi - i ala u nich troche szybciej zaczyna spadac we krwii. nic groznego, ale daje efekt uboczny.
rozwiazanie? podajmy czesciej. cutler mowi: dajemy co 3h albo czesciej.

ja sam biore ala co 2h,40minut  - bo jak w zegarku wtedy mi sie takie same reakcje zaczynały.
teraz juz nie bo mam silniejszy organizm i glownie nadnercza - i pewnie gdyby w takim momencie zamiast wczesniej dawki, dac krem hc, tez by pomoglo. ale to mowie tak dla zobrazowania co sie dzieje w organizmie.

kurde czy to mozliwe by maly byl bardziej zatruty niz Krystek ????

czy to wazne?? obaj sa zatruci, chelatuj ich i zapal jointa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 13:09:01 wysłany przez jinx.pl »
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 05, 2011, 13:09:34 »

ale nie przy dzieciach...

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 05, 2011, 13:10:59 »

nastepnym razem sprobuj MG + ten cholerny WAPN o ktorym ci tyle nadaje. (i b complex)

www.bioautyzm.pl

fight the future

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 05, 2011, 13:11:38 »
he he spoko fajki jaram jak smok czasami ???

wiesz tylko tam sobie dumam i pamietam jak maly tj Damian w 2 msc zycia mial szczepionke po ktorej doslownie w sekunde zrobil sie jak burak,teraz czuje ze to chadzctwo fajnie mu tam namieszalo w organizmie,

czytalam czytalam ze 3 godz to taka alternatywa ogolna ;)tylko jakos lepiej "mi" podawac ALA o pelnej godzinie,wtedy jestem zawsze czujna,i potrafie zaplanowac se caly dzien by wszystko dostosowac do godzin w ktorym musze podac kolejna dawke,a nie jest łatwo beda parktycznie caly dzien sama z dwójka mega absorbujących dzieci i to jeszcze takich małych :-\

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 05, 2011, 13:13:22 »

ale nie przy dzieciach...

masz racje... dzieci sa bardzo delikatne,trzeba byc czujnym chyba ze 100 razy bardziej niz przy osobie doroslej

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 05, 2011, 13:14:42 »
tylko jakos lepiej "mi" podawac ALA o pelnej godzinie,wtedy jestem zawsze czujna,i potrafie zaplanowac se caly dzien by...

ok. teraz przetlumacz to tylko organizmowi damianka i mysle problem z glowy.

www.bioautyzm.pl

fight the future

kasia191

• Zasłużony
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 05, 2011, 13:17:34 »
tylko jakos lepiej "mi" podawac ALA o pelnej godzinie,wtedy jestem zawsze czujna,i potrafie zaplanowac se caly dzien by...

ok. teraz przetlumacz to tylko organizmowi damianka i mysle problem z glowy.

he he oj oj ;)sprubuje zagadać za chwile :D

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 05, 2011, 13:18:34 »
 :)
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 05, 2011, 14:03:37 »

A u mnie nie pomógł :( Dostała głupawek godzinę temu, posmarowałam i zero efektu. Chyba że trzeba więcej.
Za to zabawa była na całego, zaciągnęła rodzeństwo do skakania po łóżkach, młodym w to graj, więc dali we trójkę takiego czadu, że wymięknąć można (chodzi głównie o decybele). Sąsiedzi nas już dawno wyklęli :P , ale dzisiaj to mi ich naprawdę szkoda. Na szczęście już się uspokoiło samoistnie.

Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 05, 2011, 14:06:25 »
O tak tak. Moja też dzisiaj wymysla dzikie zabawy i zaciaga na sile mowiac "chcę z toba", "plosze z mama" itp. No ale nerwy też byly dzisiaj i krem hc pomogl.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 05, 2011, 14:18:22 »

A u mnie nie pomógł :( Dostała głupawek godzinę temu, posmarowałam i zero efektu. Chyba że trzeba więcej.
Za to zabawa była na całego, zaciągnęła rodzeństwo do skakania po łóżkach, młodym w to graj, więc dali we trójkę takiego czadu, że wymięknąć można (chodzi głównie o decybele). Sąsiedzi nas już dawno wyklęli :P , ale dzisiaj to mi ich naprawdę szkoda. Na szczęście już się uspokoiło samoistnie.

a probowalas o Mg+Ca ? (w stosunku 2:1)

www.bioautyzm.pl

fight the future