Autor Wątek: Nerwica+Candida i przygotowanie do chelatacji  (Przeczytany 38657 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brother

• Zasłużony
Odp: Nerwica+Candida i przygotowanie do chelatacji
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 03, 2015, 09:39:08 »
No i tutaj ciekawostka jeszcze. Mimo że jestem już na 22 cyklu. Mimo że czuje się niebo lepiej niż przed chelatacją czyli rok temu.
Lepszy humor, ogólne samopoczucie, nie mam w ogóle przewlekłego zmęczenia, nie choruję już na infekcje a ostatnio byłem 2 razy pod rząd na saunie - co kiedyś powodowało po każdej saunie od razu infekcje. To teraz na tym cyklu na tych 5 mg jestem  nieźle zmęczony (najczęstszy symptom). No weźcie to zrozumcie ?
Wydaje mi się że tu chyba znaczenie ma lokalizacja rtęci w konkretnych miejscach mózgu - mniej lub bardziej wrażliwych. Chyba że nie ma mniej lub bardziej wrażliwych miejsc w mózgu a po prostu taka jest moja wrażliwość na chelatację ?
Nie mniej po tych "cięższych" cyklach zawsze był spory progres. Tak to czasem "dziwacznie" wygląda  jak porównujemy kilka osób ze sobą. Mimo że proces ten sam to u każdego przebiega trochę inaczej choć trochę zbieżnie do mnie ma dziecko Bonam.
Może jesteśmy podobnie zatruci lub podobne szczepionki mieliśmy ;) Tak albo żeby jeszcze zabawniej było to może mamy podobne geny ;) Na te pytania to chyba tylko do wróżki to ona odpowie ;)
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

maPatrykama

• Zasłużony
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 03, 2015, 10:15:56 »
mozna tylko się domyślać że nie mają zatrucia metalami

wtedy ALA działa jak antyoksydant

Dokladnie, albo zatruci sa nieznacznie...brother, wbrew pozorom mozesz byc zatruty mocniej, dlatego male dawki oddzialuja na Ciebie dosc zauwazalnie, po duzych rzedu 50-100mg moglbys sie wystrzelic na orbite. Moj mlody teraz z powrotem na 2,5mg dmps i sa reakcje, a przeciez kilka miesiecy temu dlugo jechalismy na 5mg, potem na 7,5mg, ale po polrocznej przerwie od chelatacji nie wyobrazalam sobie wznowic ja od 7,5mg. Przy czym reakcje sa subtelne, progres zauwazalny, tylko na 3 dzien widac zmeczenie materialu i watroba gorzej pracuje.

piana

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 03, 2015, 10:32:25 »
Brother, może być tak że u Ciebie to po prostu siła sugestii, tak mocno uwierzyłeś w chelatację,
tak bardzo chcesz aby to właśnie rtęć była u Ciebie przyczyną wszystkiego że na pulsie czujesz się gorzej bo oczekujesz złego samopoczucia
efekt placebo już dawno był stwierdzony w medycynie i często występuje,
wiem każdy z nas powie że u mnie to nie bo ja nie jestem emocjonalny itd. i twardo stąpam po ziemi, ale niestety siła umysłu jest niesamowita i nic o niej nie wiemy
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 10:36:09 wysłany przez piana »

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 03, 2015, 11:24:52 »
Tak a może właśnie to że mam zatrutą podwzgórze czy też przysadkę (znowu odzywa się moczówka, choć jest ona łagodna to znowu jest) i to one są tak bardzo wrażliwe na dawki. Możliwe że za parę cykli te części mózgu się oczyszczą i np. będę mógł od razu tolerować dawkę 25 mg której teraz nie mogę.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 03, 2015, 11:35:41 »
Brother, może być tak że u Ciebie to po prostu siła sugestii, tak mocno uwierzyłeś w chelatację,
tak bardzo chcesz aby to właśnie rtęć była u Ciebie przyczyną wszystkiego że na pulsie czujesz się gorzej bo oczekujesz złego samopoczucia
efekt placebo już dawno był stwierdzony w medycynie i często występuje,
wiem każdy z nas powie że u mnie to nie bo ja nie jestem emocjonalny itd. i twardo stąpam po ziemi, ale niestety siła umysłu jest niesamowita i nic o niej nie wiemy
Piana to nie kwestia wiary. To kwestia doświadczenia. Chelatowałeś już ? Masz doświadczenie w tym bo nie wiem ? Jak będziesz mieć doświadczenie to żadna wiara nie jest ci potrzebna. Bo albo coś działa albo nie działa. Na jednych działa mocnej na innych słabiej i co ma do tego wiara ? O wierzeniu lub nie mowi się wtedy kiedy się czegoś nie doświadczyło jeszcze. Ja mam wyraźne reakcje i po tych reakcjach mam progresy. Pozostałe osoby albo się nie chwalą albo nie mają wcale reakcji pomimo że jadą na wyższej dawce. Ja to robię bo tak u mnie wygląda proces i nie muszę w niego wierzyć bo to co czuję to jest. Do 16 lat byłem całkowicie zdrowy. Dopiero potem zaczął się cyrk. I raczej właśnie tak to wygląda że nie mam większego zatrucia tylko zatrucie które mam dotyka bardziej wrażliwych organów które właśnie odpowiadają za produkcję kortyzolu i innych hormonów. Podwzgórze-przysadka-nadnercza one tworzą tą główną oś hormonalną i stąd u mnie zmęczenie przy chelatacji i takie szybkie i duże postępy po cyklach.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 11:37:43 wysłany przez brother »
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

graffik

• Kreatywny
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 03, 2015, 11:55:41 »
Brother Ty magiku 8)
81# ALA 25mg

marcepanek

• Kreatywny
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 03, 2015, 12:02:00 »
Brother odp na priv
Worst dream...

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 03, 2015, 13:27:14 »
Brother Ty magiku 8)
To ALA jest magiczne nie ja ;) Ja tylko stękam albo się chwalę ;)
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 03, 2015, 13:27:43 »
Brother odp na priv
Odpisałem sprawdź.
53# ALA 5 mg