Autor Wątek: Negatywne reakcje podczas chelatacji  (Przeczytany 63721 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

londonka

• Bywalec
  • **
Odp: Negatywne reakcje podczas chelatacji
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 28, 2013, 12:29:12 »
Wczoraj o godz.13 zakonczylismy 2-gi cykl ALA+DMSA. O godz16 synek dostal wysokiej goraczki 40'C. Od smego rana narzekal,ze bola go nozki ale myslelismy,ze to od roweru, ktory kupilismy dzien wczesniej. Malemu tak sie spodobalo,ze nie chcial z niego zejsc. Przez cala noc goraczka utrzymywala sie na poziomie 40'C , dzisiaj troche spadla ale nieznacznie. Maly jest bardzo slaby, caly czas spi, nawet nie ma sily ogladac swojej ulubionej Peppy Pig. Do toalety musialam go niesc i podtrzymywac bo nozki mu sie trzesly,jest taki slaby, niewyrazna mowa. Poza lekkim katarkiem i "grajaca" flegma w gardelku nic innego nie zaobserwowalam, no jeszcze bilay jezyk i brak apetytu. Nasza homeopatka kazala podawac mu Belladone 30 , to jest wszystko co mu podalam ale jak bedzie sie nadal tak meczyl to chyba zdecyduje sie na nurofen w czopku. Czytajac posty Sezamka mam rowniez wrazenie,ze podobnie jak u nich u mojego synka aktywizuje sie jakis wirus :-\.
Ponad miesiac temu mielismy podobna sytuacje po samym ALA. Musialam przerwac cykl bo w drugim dniu cyklu maly dostal rowniez goraczke 40-41. Tamtym razem jednak byly jeszcze inne symptomy, mnostwo ropy w oczkach, kaszel, katar ale byl silniejszy i nie spal tak duzo .Nie wiazalam tego z chelatacja tylko z przeziebieniem. Zwalczylam homeopatycznie i podawalam nurofen przy 41'.Trwalo to bardzo dlugo okolo 8 dni. Po tej przedostatniej chorobie nastapilo duze polepszenie w zachowaniu, mowilismy ze maly zdrowieje, niestety po tygodniu minelo " cudowne wyleczenie"
Czy moge jakos mu pomoc???
Synek - jesien 2009

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 28, 2013, 13:10:43 »
a moze dawka za duza? dajecie suple wspierajace? c, e, Mg, cynk??
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

londonka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 28, 2013, 14:10:27 »
Synek od roku jest suplementowany, mysle ze odpowiednim tropem bedzie za duza dawka. Po trzech cyklach samym ALA 2,5 mg zdecydowalam dolaczyc DMSA (synek bardziej zatruty jest olowiem). Ostatnie dwa cykle podawalam ALA 3,75mg i DMSA 3,75. Po pierwszym razie nie bylo zadnych reakcji o tyle drugim razem wyskoczyla nam ta duza goraczka i duze oslabienie. Mysle,ze przedobrzylam z dawkami. Synek wazy15kg. Czy powinnam podzielic mu te dawki tak aby ALA I DMSA wyszlo w sumie 3,75mg?
Synek - jesien 2009

mama_lobuziaka

• Zasłużony
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 28, 2013, 14:22:35 »
jesli skoczylas z 2,5 na 7,5 ... to moze dlatego ???  z cyklu na cykl mozna zwiekszac dawke max o 50% i tez zalecane zeby przynajnije 5 cykli na jednej dawce
lobuziak - 01.2010 - ASD
brzoskwinka - 09.2011 - PDD-NOS/ASD

znizka iHerb: SJF196

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #184 dnia: Maj 28, 2013, 15:01:51 »
dokładnie, też myślę, że troszkę za szybko podniosłaś dawkę, ja na początku podnosiłam co 5 cykli o 2,5 mg a zaczynaliśmy od 6,25

poza tym dobrze pociagnac wlasnie przynajmniej 5 cykli na jednej dawce i na jednym chelatorze, zeby zobaczyc jak dziecko reaguje na ten chelator
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

londonka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 28, 2013, 15:08:56 »
Moja bezmyslnosc :o ...zmniejsze dawki nastepnym razem i zobaczymy jaka bedzie reakcja. Swoja droga zastanawiam sie jaka  reakcja moglaby nastapic gdybym chelatowala synka wg zalecen lekarza Dan tzn: Edta 400mg i Dmsa 300 mg raz na tydzien. Dlugo sie wahalam i stracilam duzo czasu nad podjeciem odpowiedniej decyzji.
Synek - jesien 2009

mama_lobuziaka

• Zasłużony
« Odpowiedź #186 dnia: Maj 28, 2013, 15:39:30 »
ale podjelas wlasciwa decyzje... wiec nie byla to strata czasu...
lobuziak - 01.2010 - ASD
brzoskwinka - 09.2011 - PDD-NOS/ASD

znizka iHerb: SJF196

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 28, 2013, 16:23:31 »
Ja tez sie wahalam. Ale szczerze mowiac nie wiem co by bylo gdybym podawala takie mega dawki... nie chce wiedziec i dobrze ze sie nigdy nie dowiem...brrr
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

piotriania

• Bywalec
  • **
  • nigdy sie nie poddawac
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 21, 2014, 22:21:53 »
nam 4 wskoczylo z przodu .ale dawki 50 to za duzo -bo maly zaczol "wyc".
wiec wröcilismy na 25mg.i na cyklu lepiej funkcjonuje.
robimy teraz cykle 4 dniowe bo mlody ma ferie.
kupilem mu adrenal cortex.

co myslicie o POWER SI. krzem w plynie dla poprawienia przeplywu impulsöw neuronowych w organizmie
Pascal 04.2009

Dr.Kulisz od 07.2013 leczenie farmakologiczne
Andy Cutler:
54 # ALA 25mg
TS :(Cease Therapy) od 04.2013
anesteticum loc. i gen.(odtrute)
     HIb B(cala odtruta-3 miesiace)
     mmr (nie cala odtruta)
     prevenar (na pneumokokyn)
terapia Masgutowej x3
kerri rivera ,PP
metoda ART

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 18, 2015, 15:01:15 »
Nie wiem czy juz moze tu bylo,  ale wlasnie przeczytalam atykul na blogu tlustezycie -  wypalenie nadnerczy charakteryzuje sie m. In strasznym poceniem.Mysle wiec,  ze to stad ten symptom w trakcie chelatacji - a nie z tego,  iz organizm sie oczyszcza. 
Czy wiec razie takiej reakcji nalezy przerwqc chelatowanie i wesprzec nadnercza?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2015, 15:03:58 wysłany przez woda-mineralna »

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 18, 2015, 16:06:57 »
Nie wiem czy juz moze tu bylo,  ale wlasnie przeczytalam atykul na blogu tlustezycie -  wypalenie nadnerczy charakteryzuje sie m. In strasznym poceniem.Mysle wiec,  ze to stad ten symptom w trakcie chelatacji - a nie z tego,  iz organizm sie oczyszcza. 
Czy wiec razie takiej reakcji nalezy przerwqc chelatowanie i wesprzec nadnercza?
woda mineralna możesz dać link do tego artykułu ? Bo jeśli chodzi o pocenie się to w ten sposób organizm usuwa toksyny m.in. toksyny martwej candidy. W czasie chelatacji najczęstszy sypmtom to zmęczenie. Faktycznie nadnercza są obciążone podczas cyklu, dlatego daje się dużo antyoksydantów które je wspierają zarówno po, w trakcie jak i przed. Nadnercza wspieramy cały czas bo po każdym cyklu one się regenerują i organizm "rusza do przodu". Zatem pocenie się w trakcie cyklu jest pozytywnym objawem.  Z resztą reakcje na chelatacje są przejściowe. Często trwają one nie dłużej niż np 2 czy 3 godziny. W razie kiedy jest nam na cykly ciężej dokładamy supli zalecanych przez cutlera.  W razie jakiś nietypowych objawów zawsze można skonsultować na forum, ale pocenie nie jest wskazówką do przerwania cyklu.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 18, 2015, 16:22:47 »
Dzieki za rozwianie watpliwosci ;)

Jestem na telefonie i cos nie moge wkleic..  Gdyby ktos potrzebował to w google fraza 'wypalenie nadnerczy tluste zycie'