Autor Wątek: Negatywne reakcje podczas chelatacji  (Przeczytany 65183 razy)

apple

• Zasłużony
Odp: Negatywne reakcje podczas chelatacji
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 09, 2013, 21:31:52 »
Ja bym zmniejszyla dawkę. 10 cykl bardzo czesto u dzieci to nasilenie objawow grzybowych.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

mama mama

• Zasłużony
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 09, 2013, 22:19:04 »
Dokładnie tak jak pisze Apple, u nas do 13 cyklu mały byl tylko na ALA, dawkę podnosiłam powolutku....do około 10/11 cyklu było super- sama się dziwiłam, że grzyb się nie odzywał, a potem jak się rozhulał, to nic nie pomagało, przeszłam na DMSA, potem COMBO, żeby zobaczyć jak grzyb będzie reagował, jednocześnie bijąc go naturalnymi środkami.... dopiero dieta SCD skutecznie i szybko ubiła grzyba....
Reasumując- u nas to raczej nie konkretny chelator pobudził grzyba, tylko po kilku cyklach sam się dużo intensywniej odezwał :)
Synuś 2009 :)
ALA : 42 # 50 mg - zakonczona.
TINUS: DPT/POLIO/HIB, MMR, Hepatitis B, Poly Combo Antibotics, PolyCombo vacc , homeopatia klasyczna
LDN, GCmaf

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 09, 2013, 23:10:51 »
System odornosciowy przechodzi w pewnym sensie rewolucję i stąd ten grzyb myślę. Ale trzeba zrobić wszystko, żeby dziecko w miarę łagodnie przechodziło odtruwanie. Dawka minimalna póki co i wspieranie z kazdej strony. Watroba, nadnercza, antygrzybicze.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

AlWiK

• Aktywny
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 10, 2013, 09:18:25 »
Rewolucja jest niewątpliwie, mlody odlecial nam w kosmos. On bardzo silnie reaguje na wszelkie interwencje więc dawka 3 mg to chyba za duzo dla niego. Wokól ust i na udach pojawiły mu się plamy liszai więc franca szaleje jak nigdy dotad. Sprobuje przez te dwa tyg. skupic sie na nadnerczach , watrobie i walce z francą a jesli w jamie ustnej nic sie nie zmiani zrobie jeszzce dluzsza przerwę. Boje się go chelatowac w takim stanie:/
Wiktorek 11.2009 - autyzm

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 10, 2013, 16:08:43 »
Niektorzy chelatuja na dawce 1mg. Zrob przerwe jak czujesz. A przed choroba malego mieliscie duzo przygod z antybiotykami?
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 12, 2013, 08:26:55 »
Po 10 cyklach DMSA zrobiliśmy 3 cykle ALA dawką 3 mg i jest koszmar...O ile po DMSA udawał oo nam sie trzymać grzyba  w ryzach, młody funkcjonował bardzo fajnie na cyklu i wyraźnie chelator mu służył to po ALA rozszalał nam się grzyb do tego stopnia ,że języczek jest znów bardzo "geograficzny" i cały w czerwonych nadżerkach. Malutki ślini się jak mops, przygryza rękawki i kołnierzyki, stęka z bólu, dociska brzuszek gdzie tylko może . Dawno nie był w takim stanie. Pogorszyły się tez koopy, są bardziej żółte, wątrobowe i cuchnące. Podaje mu wszystkie niezbędne suple, trzymamy dietę i bijemy grzyba rotując naturalne antyfungale . Z probiotyków daję w tej chwili tylko Dicoflor 60 - 5 kapsułek bo po podaniu wiekszej ilosci i tak  zaraz wszystko przez niego przelatuje...Chelatujemy co 2 tyg. bo mały długo dochodzi do siebie i teraz pytanie czy zmniejszyć dawkę samego ALA do np. 2 mg czy zrobić dłuższą przerwę i doprowadzić układ pokarmowy do jakiegoś w miarę normalnego stanu..?

W takiej sytuacji ja bym przerwała na dłużej i leczyła układ pokarmowy.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

AlWiK

• Aktywny
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 13, 2013, 09:34:29 »
Własnie tez czuje ,że musimy zrobić dłuższą przerwę. Leczymy małego równiez homeopatycznie i w tej chwili trudno jest mi ocenic co spowodowało zmianę zachowania. Jeszcze przed chelatacją reakcje po homeo były dla mnie jasne . W tej chwili zagubilam się lekko. Po cyklu przez tydzień mały jest w kiepskim stanie. Wydaje mi się, że rekacje się nakładają i organizm nie daje rady ogarnąć wszystkiego. Co najgorsze znów zacząl się moczyć bez czucia. U nas to zawsze jest sygnałem pogorszenia.
Wiktorek 11.2009 - autyzm

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 19, 2013, 22:48:21 »
u nas znowu po dmsa goraczka , tym razem doszly wymioty i to koszmarne... Normalnie mlodym rzucalo po scianach. Cholerra. >:( chyba pincet lat go bede chelatowac z tego syfu...
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 20, 2013, 01:10:15 »
o masakra... ile tam tego musi być???? a może złapał coś na bieżąco???
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 20, 2013, 01:20:18 »
A może po prostu nie toleruje dmsa?

sezamek

• Zasłużony
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 20, 2013, 11:34:16 »
wlasnie Zosiu podczas cyklu czuje sie super jest wesoly fajny , troche nadpobudliwy (tzn bardziej niz zawsze ale w sumie do ogarniecia-taki chochlik-psotnik:)) a po cyklach jest zawsze 1-2 dni takich reakcji... I naprawde progres-zawsze zauwazam jakies nowosci, ostatnio glównie w TU, empatii.te gorączki maja jakąś niezla role w jego odtruwaniu-widzę, ze pomagaja zawsze. Te wymioty mnie rozwalily . Dzisiaj drugi dzien nie chce nic jesć-ale za to samopoczucie ma swietne-od rana nawija i opowiada (nie poszedl do przedszkola). "Wchodzi" mu wylącznie herbatka z pokrzywy. Dzisisaj dla odmiany temperatura w ogóle nie rusza na termometrze -jest lodowaty. W życiu nie wejdziemy na wyzsze dawki i wiem , ze jeszce dluuuga droga przed nami, skoro reakcje są takie silne przez caly czas. Trudno.
franio -lipiec 2007     (autyzm)
zuza   -wrzesień 2009

http://AutyzmSoft.pl

www.pomagamy-franiowi.pl

mama_lobuziaka

• Zasłużony
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 20, 2013, 12:03:31 »
sezamku tak czytam cale forum i widze ze u Was caly czas cos. Mam nadzieje ze sie bedzie wszystko stopniowo poprawiac. Masz duzo sily i wiary i jestes przykladem ze nigdy nie wolno sie poddawac, nawet w najciezszych sytuacjach.
Ja dopiero jestem na poczatku drogi, i mam negatywne zachowania bez chelatacji, az sie boje co bedzie jak zaczniemy ale zycze sobie i innym tyle samozaparcia przy tylu problemach po drodze ktore macie z dzieckiem.

JESTESCIE WPANIALYMI RODZICAMI I MAM NADZIEJE ZE BEDE MIALA TYLE SAMO SILY I ZROZUMIENIA I WIEDZY O MOIM DZIECKU JAK WY RODZICE Z TEGO FORUM!

(lezka poleciala po policzku :) )

lobuziak - 01.2010 - ASD
brzoskwinka - 09.2011 - PDD-NOS/ASD

znizka iHerb: SJF196

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 20, 2013, 12:03:54 »
sezamku, a może mu niepotrzebne są wyższe dawki?
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 20, 2013, 15:16:06 »
Też o tym pomyślałam, moze warto zmniejszyc dawkę. Więcej, niekoniecznie oznacza lepiej czy szybciej.

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 20, 2013, 18:20:43 »
Nie wiem, jak z zatruciem i niego, ale dla mnie DMSA do dawki 25mg to był pikuś (z drugiej strony ja się nie czuje zatruty nic a nic). Po ALA miałem bóle głowy, ale od jutra zaczynam ponownie. Zobaczymy, jak dam radę.
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976