Autor Wątek: Ktoś się tomakina pyta jak wyleczyć aspergera  (Przeczytany 18685 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

scarp

• Kreatywny
Odp: Ktoś się tomakina pyta jak wyleczyć aspergera
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 01, 2012, 01:35:40 »
No i niestety tomakin przestał się odnosić do argumentów jinxa i nie wiem kto ma rację.

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 01, 2012, 12:01:13 »
a skoro ktos nie odnosi sie do argumentow to nie powinno ci to dawac do myslenia ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 12:08:59 wysłany przez jinx.pl »
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

scarp

• Kreatywny
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 01, 2012, 12:35:15 »
Nie w przypadku tomakina, który potrafi przyznać komuś rację. On się nie odnosi, bo pewnie nawet nie przeczytał, a nie przeczytał, bo uznał, że straci czas na czytanie takiej długiej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 12:54:12 wysłany przez scarp »

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 01, 2012, 15:24:53 »
No i niestety tomakin przestał się odnosić do argumentów jinxa i nie wiem kto ma rację.

A może sam przeanalizujesz argumenty? Wtedy to Ty będziesz miał rację ;)

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 01, 2012, 15:54:27 »
Nie w przypadku tomakina, który potrafi przyznać komuś rację. On się nie odnosi, bo pewnie nawet nie przeczytał, a nie przeczytał, bo uznał, że straci czas na czytanie takiej długiej wypowiedzi.

A gdy rozmawiamy o sprawach naukowych to odpowiedzi powinny byc jak najbardziej zwiezle czy jak najbardziej szczegolowe?

I kto ma zdrowsze podejscie - ten kto skrupulatnie analizuje problem, czy ten co przeleci po nim powierzchownie?

Nie bądzmy śmieszni, ok? Gdyby gosciowi zalezalo mu na powaznej debacie to by te argumenty przeczytal. Nie sa one AZ TAK dlugie.

Co z tymi wszystkimi badaniami kore tomakin musiał CAŁE przeczytac, skoro tak dobrze je zna?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 16:11:00 wysłany przez jinx.pl »
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

scarp

• Kreatywny
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 01, 2012, 16:16:08 »
Ale jednak kogoś innego, kto się z nim nie zgadzał pochwalił, że z nim miał najbardziej wartościową dyskusję jaką w Internecie kiedykolwiek przeprowadził. Mowa o tej dyskusji tomakina (pod nickiem tommo666) ze studentem dietetyki z piątego roku faftaq:
http://www.sfd.pl/%C5%B9r%C3%B3d%C5%82o_histydyny_-t723867-s1.html
Długie, ale warto przeczytać. Ciekawy jestem kto twoim zdaniem sprawia tutaj wrażenie mądrzejszego: tommo666 (tomakin) czy faftaq.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 16:18:49 wysłany przez scarp »

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 01, 2012, 16:30:57 »
no i co z tego? Myslisz ze jezeli jednej osobie tomakin potafi przyznac racje, to kazdemu potrafi w kazdej sytuacji? Ludzie sa bardziej skomplikowani. (w negatywnym sensie)

www.bioautyzm.pl

fight the future

scarp

• Kreatywny
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 01, 2012, 16:52:48 »
A przeczytasz tę dyskusję, przynajmniej pobieżnie? Ciekawy jestem kogo uważasz za mądrszejszego: tommo666 czy faftaqa.

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 01, 2012, 17:52:01 »
NIE .

:)

www.bioautyzm.pl

fight the future

scarp

• Kreatywny
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 01, 2012, 19:26:53 »
No i tomakin ostro odpisał?
http://www.zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?p=58990#58990
Dlaczego nie przeczytasz dyskusji, do której linka podałem powyżej?

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 01, 2012, 20:09:45 »
Matko..... co to w ogole jest. Jakis czas juz sobie sledze ten watek i zastanawiam sie po co on tutaj w ogole jest. Scarp jak rozumiem nie chces korzystac z rad jinx'a ktory opiera sie na Cutlerze tylko ciagle szukasz dziury w całym. Tomakin to tomakin tamto... juz mi tomakin z lodówki wychodzi powoli. Koles uwaza swoje a jinx i inni uwazaja swoje. Moze spojrzysz na to inaczej..... my rodzice dzieciaczkow odtruwajacych Cutlerem mamy efekty..i to chyba jest najwazniejsze w tym wszystkim. Nie zebym tutaj jinx'a bronila...o co to to nie..... tak mi chłopina ostatnio za skore zalazl ze mam ochote go udusic golymi rekami.(  ;) ;).... staram sie jedak patrzec obiektywnie na pewne sprawy. Jak tomakin chce to niech sobie je kolendre nawet kontenerami...ja nie podam bo sie boje.... nie znam polrozpadu kolendry.... A co do argumentow tomakina..ze Cutler wypierdzial..czy to czy tamto.... Czytalam jego posty i zeby bylo smieszniej to CUtlera krytykuje ale innych "oszolomow" cytuje na peczki. Nie dajmy sie tez zwariowac w tym wszystkim.  Jesli chodzi o Ciebe scarp to rozumiem Twoje dążenie tematu..... aczkolwiek nie rozumiem dlaczego nie sprobujesz w ta czy w tamta strone. Ale jesli juz zaczniesz cos robic to rob to pożadnie......od A do Z.

pozdrawiam
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 01, 2012, 20:21:17 »
No, warto też zajrzec na grupe yahoo frequent-dose-chelation, tam jest wiele historii sukcesow zwiazanych z chelatacja. I to jest chyba najwazniejsze - potwierdzenie z wielu obiektywnych zrodel, że dziala, a nie to co sadzi na ten temat ktos, kto jednak naukowcem, toksykologiem nie jest.

PS ja np na swój wlasny prywatny efekt chelatacji patrze teraz, jak przytulony do mnie spi, i żaden tomakin mi nie wmowi że chelatacja nie dziala a rtec nie rozwalila mi gospodarki hormonalnej

PS 2 Mamo_Dyzia oszczedz jinxa :) jeszcze nam się przyda :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 20:25:04 wysłany przez donna31 »
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 01, 2012, 20:24:04 »
Nie zebym tutaj jinx'a bronila...o co to to nie..... tak mi chłopina ostatnio za skore zalazl ze mam ochote go udusic golymi rekami.(  ;) ;)

Chodzi o ten ząb w galaretce... ?? ??? ???

www.bioautyzm.pl

fight the future

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 01, 2012, 21:40:34 »
Niom......
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 01, 2012, 21:44:58 »
Jinx, nie szkoda Twojego czasu na tego tomakina?