Autor Wątek: Jak wasze dzieci po chelatacji?  (Przeczytany 3192 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tobiaszek.

• Bywalec
  • **
Jak wasze dzieci po chelatacji?
« dnia: Sierpień 28, 2017, 18:49:08 »
czy grzyb już nie jest problemem? my leczymy jelita prawie dwa lata bez poprawy. chelatowałam dmps 10 cykli a chce ala ale u niego zachowanie kiepskie krzyki i nadpobudliwość hiperaktywność jest co radzicie?

bonam

• Zasłużony
Odp: Jak wasze dzieci po chelatacji?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2017, 11:21:24 »
czy grzyb już nie jest problemem? my leczymy jelita prawie dwa lata bez poprawy. chelatowałam dmps 10 cykli a chce ala ale u niego zachowanie kiepskie krzyki i nadpobudliwość hiperaktywność jest co radzicie?
tobiaszek. mój Młody jest po 97 cyklach i nadal nie jest najpiękniej, ale krzyki czy piski zdarzają się już baaardzo rzadko. My jelita leczyliśmy raz, dawno temu a i tak na niewiele się to zdało. Do 30 cyklu było nawet pogorszenie w zachowaniu, natomiast później już tylko lepiej. Nie pamiętam już kiedy ale pewnego dnia Młody zamilkł i całkowicie się uspokoił tak, że co chwilę sprawdzałam czy wszystko ok - ten szok pamiętam do dziś :D
Macie coś dodatkowego na wsparcie nadnerczy? Wirusy ma? Jaka dawka DMPS?
Po ALA wcale nie musi być gorzej  :)

Edit: Stan jelit Młodego może być jeszcze nie do końca dobry ze względu na to iż je owoce sezonowe, zdarza się coś siarkowego i takie tam grzeszki  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2017, 11:43:46 wysłany przez bonam »
Młody  X.2010   
106 # ALA, DMSA, DMPS
zniżka iHerb QZN478

tobiaszek.

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2017, 15:16:07 »
Ja mam problem z podstawowymi suplami które często powodują u niego po 6 kup dziennie rzadkie a cykl to już wogóle ostatnio rozwalił te kupy. I tak się motam bo nie mogę chelatować ataki fajny był na ostatnim dmpsie.

Renaldo

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2017, 13:19:20 »
No to jeśli ktoś ma problem to należy udac się do lekarza.

bonam

• Zasłużony
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2017, 01:17:44 »
Ja mam problem z podstawowymi suplami które często powodują u niego po 6 kup dziennie rzadkie a cykl to już wogóle ostatnio rozwalił te kupy. I tak się motam bo nie mogę chelatować ataki fajny był na ostatnim dmpsie.
U nas luźne kupy poddały się po 7 miesiącach chelatacji i w drugim dniu od podania glutaminy. Młody szalał okropnie ale kupa zmieniła się w jeden dzień i taka już została do dziś  :). Glutaminę odstawiliśmy praktycznie od razu a po ponownej próbie podania i powrocie szaleństwa wyrzuciliśmy ją całkowicie.
Absolutnie niczego Ci nie sugeruję, chciałam tylko napisać ku pokrzepieniu  :)
Młody  X.2010   
106 # ALA, DMSA, DMPS
zniżka iHerb QZN478

daro33ew

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2018, 09:59:31 »
Tylko co to oznacza dokładnie ta chelatacja bo ja tego nie znam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2018, 14:20:29 wysłany przez admin »