Autor Wątek: Czy z candidą da się wygrać?  (Przeczytany 15069 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lucky.pl

• Zasłużony
Odp: Czy z candidą da się wygrać?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2015, 22:24:11 »
jak stosowac  krem hydrkortyzonowy??

generalnie wcierasz :) byle nie wkolko w to samo miejsce. ale jak mowi brother, search nie zaszkodzi:) duzo informacji w poprzednich rozmowach
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2015, 22:32:58 »
Czy nie lepiej wiec zacząc chelatacje kontrolujac grzyba samą dietą i ew cynkiem,  skoro dopoki nie wygonie metali grzyb będzie wracal i mutowal?  Zakladając oczywiście dmps,  ktory nie dziala tak mocno na grzyba na poczatek. Po to,  aby potem dobijac grzyba coraz slabszego,  a nie takiego zmutowanego?
Jezyk jest tak w polowie czysty na ten moment,  brak wzdec, bulgotań  i boli stawów,  które mialy miejsce przy rzucaniu cukru.  Samopoczucie duuzo, lepsze,  ale tez nie wiem,  czy to nie zasługa supli.
Mega ciezka decyzja.. Bo przy tym istnieje ryzyko,  że mi nerki nie wytrzymają.

jesli masz problem z nerkami, to nie zaczynaj od dmps czy dmsa. wcale nie musi byc tak ze dmps bedzie najlagodniejszy na grzyba, mozesz ala lepiej tolerowac. to bardzo indywidualne.

imho najlepsza strategia to kontrolowanie grzyba dieta - co moim zdaniem jest latwe jesli jest sie na bezsiarkowej, siarka to jednak duza amunicja dla grzyba - plus suplami, probio, i support nanderczy ; a to nam daje mozliwosc spokojnej bez szarżu chelatacji ktora powoli wzmacnia nam organizm. to najbardziej praktyczne podejscie, oczywscie indywidualne dopasowane.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 27, 2015, 13:59:18 »

jesli masz problem z nerkami, to nie zaczynaj od dmps czy dmsa. wcale nie musi byc tak ze dmps bedzie najlagodniejszy na grzyba, mozesz ala lepiej tolerowac. to bardzo indywidualne.

imho najlepsza strategia to kontrolowanie grzyba dieta - co moim zdaniem jest latwe jesli jest sie na bezsiarkowej, siarka to jednak duza amunicja dla grzyba - plus suplami, probio, i support nanderczy ; a to nam daje mozliwosc spokojnej bez szarżu chelatacji ktora powoli wzmacnia nam organizm. to najbardziej praktyczne podejscie, oczywscie indywidualne dopasowane.

Wydaje mi się, że moje nerki są teraz w całkiem niezłej kondycji, wątroba tez sie bardzo poprawila po suplach (sylimarol, ornityna, karczoch,lecytyna)

Z tym, ze nie zrozumiałam lucky, co miales na mysli pisząc "suple i probiotyki:"

Czyżby typowe suple antygrzybowe? Przeciez przy ciąglym , nieuderzeniowym stosowaniu także dzięki nim postępuje mutacja.

Czy poprostu suple wzmacniające wątrobe i  nerki, aby nie przechodziło do przerostów zlej flory?

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2015, 14:33:52 »

Wydaje mi się, że moje nerki są teraz w całkiem niezłej kondycji, wątroba tez sie bardzo poprawila po suplach (sylimarol, ornityna, karczoch,lecytyna)

Z tym, ze nie zrozumiałam lucky, co miales na mysli pisząc "suple i probiotyki:"

Czyżby typowe suple antygrzybowe? Przeciez przy ciąglym , nieuderzeniowym stosowaniu także dzięki nim postępuje mutacja.

Czy poprostu suple wzmacniające wątrobe i  nerki, aby nie przechodziło do przerostów zlej flory?
Suple to główne suplementy według protokołu. Suplementów jest wiele. Cutler wskazał które suplementy są podstawowe dla protokołu. Czytałaś protokół ?
http://www.pdm.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9:chelatacja-rtci&catid=7:zatrucie-metalami-cikimi&Itemid=82

No to tutaj masz listę podstawowych supli i najważniejszych. Dodatkowo dla leczenia jelit polecam od siebie dodać glutamine 20 g. Suple typowo na grzyba nie są najważniejsze. Owszem pomagają kontorlować candidę jednak np. dzięki cynkowi jest lepsza przemiana białek i węglowodanów co przekłada się na więcej pokarmu dla nas a mniej dla grzyba. ;) Mutacja mutacjom ale uwierz grzyb nie ma szans przy pakieciku cynk 140 mg + glutamina 20 g. Nie ma takiej mutacji co  przebije taki zestaw ;) Wtedy już trzeba tylko die-off wytrzymać. :)

A tak a propo nerek. Dzięki chelatacji mój mocz ma teraz częściej barwę zółtą czy słomkową czasem podchodzącą pod pomarańczową. Jest to taki pełny kolor. Wcześniej często zdarzało się że mocz był .. biały ? a po cynku był ... niebieski.
Teraz nie ma tego ani prawie białego ani niebieskiego. Chyba cynk dopiero teraz się wchłania. No i kał mam wreszcie od kilku dni znowu ciemny bo wcześniej to ciągle też był jasny. Niby to pierdoły ale chyba z moimi nerkami i jelitami jest już lepiej niż było.

53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

graffik

• Kreatywny
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2015, 14:42:26 »
no no białego i niebieskiego to nie miałam przyznam  8)
81# ALA 25mg

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2015, 15:09:35 »
brother, jakbys zerknął na post którym zaczął się temat, to tam jest napisane , ze biore cutlerowskie suple. Protokół czytałam dziesiątki razy.

własciwie to od czego bierze się jasny kał?

U mnie zrobiło się duzo lepiej po syliamrolu, po czym od kilku dni znowu jest własnie taki jasny.. a zadnych zmian w jedzeniu i suplementacji nie zaprowadzilam. Dziwne

lilylouise

• Zasłużony
  • "..tak mysle sobie ze..ta zima kiedys musi minac"
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 27, 2015, 17:50:52 »
jasny to od watroby.moze musisz dawke sylimarolu zwiekszyc, albo cos dolozyc dodatkowo do wspierania watroby.ale z tego co piszesz, to sporo supli  na watrobe bierzesz, nie wiem co jeszcze bys mogla dolozyc... :-\ a mialas takie jasne zaraz po cyklu? bo u mojego synka ostatni dzien cyklu i 2-3 dni kolejne to momentami qpy byly wrecz bialo-zolte  :o ale nam wyszly w ostatnim, poniedzialkowym badaniu podwyzszone markery watrobowe sporo-AST 2 x ponad norme a ALT niby w normie ale blisko gornej granicy.
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 27, 2015, 18:25:51 »
Droga lily,  jeszcze nie chelatuje,  bo mam amalgamat.  Wspieram watrobe i nerki no i zastanawiam sie,  czy uzyc tony specyfików antygrzybowych przed jego usunieciem i chelatacją czy nie.

Moze sprecyzuje o co mi dokladniej chodzilo- tak jak zwykle powinien byc ciemnobrazowy,  tak ostatnio mi tu bywa hmmm.. W kolorze karmely.  Wyglada na slabo strawiony.  No coz,  bede kontynuowac suple i zobaczymy czy cos ruszy, moze ta ostanio wlączona lecytyna nie miala jeszcze pola do dzialania.

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2015, 18:35:27 »
dla upewnienia:

jak sądzicie, czy przed usunięciem amalgamatu (mam  w planach odrazu wdrożyć dmps) powinnam chociaż trochę dobić candzię typowymi antygrzybami, czy mogę ograniczyć się do nasycenia organizmu suplami, zero cukru/siarki +węgiel aktywowany podczas usuwania?

Po jednej stronie ten strach o mutację grzyba, a po drugiej ryzyko tego, ze candida będzie łapać mi tą rtęc z chelatacji, przyłączać do siebie i od nowa polska ludowa (czytaj redystrybucja)

myślę jeszcze o tej glutaminie jakiś np miesiąc przed chelatacją, na ewentualną przeciekalność jelita.

Jezeli moglibyscie wyrazić swoje zdanie, to kiedy przed chelatacją na ile czasu,w jakiej ilości i jakie antyfunagle radzilbyście włączyc?

mam olej oregano, kwas kaprylowy, pau d arco, berberynę i ziemie okrzemkową.

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2015, 23:43:36 »
Po jednej stronie ten strach o mutację grzyba, a po drugiej ryzyko tego, ze candida będzie łapać mi tą rtęc z chelatacji, przyłączać do siebie i od nowa polska ludowa (czytaj redystrybucja)

taki mechanizm nie istnieje, to jeden z mitow candidowych.

www.bioautyzm.pl

fight the future

woda-mineralna

• Aktywny
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2015, 00:11:01 »

taki mechanizm nie istnieje, to jeden z mitow candidowych.

Mitem jest mutacja czy łapanie rtęci?

Tomasz Badura

• Zasłużony
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 12, 2015, 00:29:18 »
Da się .Tylko pamiętaj że przy chelatacji ala grzybek się rozszaleje.
pozdrawiam
Badura Tomasz
usługi dietetyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju,chelatacja,suplementacja.
http://optimum.diet
http://dietaoptimum.com/

kk001

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 23, 2018, 12:07:43 »
Właśnie miałam podobne objawy,zrobiłam candida test i wyszło szydło z worka. Również szukam porad na leczenie . Podobno medycyna idzie do przodu,mam nadzieje,że będę zdrowa
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2018, 18:29:33 wysłany przez admin »