Autor Wątek: Clostridia  (Przeczytany 102636 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

no vaccination

• Aktywny
Odp: Clostridia
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 01, 2011, 11:28:05 »

Czy to jest jakis zart?
Wpisy o cudownych ludziach leczacych rekami moga byc bardzo demotywujace na takich waznych watkach
 :(
[/quote]

Nie uważam tego za żart ,nie są to też jacyś cudowni ludzie ,ale coś w tym jest ,i oczywiście nie miałem  na myśli aby nic nie robić i czekać na ręce które wyleczą dziecko ,ale dlaczego nie używać takiej metody jako wsparcie tradycyjnych metod a jeśli chodzi o tradycyjne metody to czy są takie bo ja nie znam wszystko co robimy jest trochu teorią i taka jest prawda jednemu pomoże drugiemu nie ,

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 01, 2011, 12:32:43 »
Dottie ,jeszcze jedna kwestia śmiejesz się z energo terapeutów,więc odpowiedz mi na jedno pytanie na jakiej zasadzie działa delfinoterapia byłem kilka razy i wiem że działa i napewno nie chodzi tu o kontakt z delfinem ,wytłumaczył mi to bardzo dokładnie neurolog zajmujący się tą terapią na Ukrainie ,to skoro delfin może w jakimś stopniu leczyć i robi to i dokładnie wyczuwa gdzie jest najwększy problem ,to wytłumacz mi dlaczego człowiek miał by nie robić tego samego ,więc to tyle z mojej strony .

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2011, 13:03:13 »
no vaccination zauważ że delfiny mają oczy po bokach głowy, żeby móc płynąc do przodu nie walnąć co chwila o coś ,mają specjalny narząd który wysyła ultradźwięki (działa to na tej samej zasadzie co sonar na okrętach -odbity dźwięk powraca i stąd wiadomo o przeszkodzie)i to te dźwięki mają dobroczynny wpływ na nasze dzieci,co natomiast robi bioenergoterapeuta ,tu tak naprawdę nie wiadomo ,na pewno nie wysyła żadnych dźwięków.

Dottie

• Zasłużony
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 01, 2011, 13:04:03 »
Ja absolutnie nie krytykuje tego co robisz a napewno sie z Ciebie nie nasmiewam. Przeciez to Twoje dziecko i to Ty decydujesz co mu moze pomoc.
Chodzi mi o to ze dla wielu moze to byc demotywujace. Bo np dla mnie nie tedy droga. I ci ktorzy o chelatacji i odtruwaniu  nie maja pojecia latwo moga pomyslec ze to dziala podobnie jak leczenie przez dotyk, czyli do konca nie wiadomo na czym polega i dlaczego dziala lub nie dziala.
Co do delfinow to tez mysle ze szkoda marnowac watku. Ja mam na ten temat swoje zdanie ale czy to ma jakies znaczenie dla innych?
Therefore do not worry about tomorrow. For tomorrow will worry about itself. Each day has enough troubles of its own. After all the tomorrow is the day you worried about yesterday.

Grudniowy Niezwykły Chłopczyk 2008

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 01, 2011, 13:30:58 »
Racja, proponuję wrócić do tematu wątku, a o energoterapii rozmawiać w dziale "Naturalne metody leczenia"
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 01, 2011, 15:51:41 »
Ja do bioenergo się nie odniosę  :-X , ale na chelatację mikro dawkami nadal cię namawiam, no vaccination. Może przez kilka miesięcy nie będzie łatwo (a teraz to niby jest?), ale potem możesz sam się zdziwić, jak poprawi się stan dziecka po tych niby śmiesznych dawkach :)
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

Veron79

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 01, 2011, 16:43:04 »
Jak myślicie czy warto zrobić badanie na obecnośc clostridii w polskim labolatorium''Fryda''(120 zł).Mały jest strasznie nadpobudliwy, agresywny,ma śmiechawki i ogólnie nie chce  się sluchać.Od 4 tyg. podaje nystatyne więc myśle,że to nie od grzyba 

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 01, 2011, 16:45:50 »
Nie znam tego laboratorum, a badaja mikroskopowo? Jak tak to moze warto sprobowac.
----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

Veron79

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 01, 2011, 16:50:57 »
Nie wiem czy mikroskopowo,laborantka powiedziała tylko,że badają obecnośc clostridii w kale(A i B)

favorita

• Zasłużony
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 01, 2011, 19:09:30 »
Dwa ważne pytania odnośnie do clostridii:
1 czy objawy zainfekowania clostridią różnią się czymś od tych, które są związane z przerostem candidy?
2 czy wywalanie rtęci podczas chelatacji mobilizuje clostridię tak samo jak candidę?
Ania (2006) 131 # ALA 20 mg

Renatax

• Aktywny
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 01, 2011, 20:38:25 »
czy objawy zainfekowania clostridią różnią się czymś od tych, które są związane z przerostem candidy?

U nas clostridia objawiała się zawsze  bardziej agresją , candida to śmiechawki głupawki

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 01, 2011, 20:46:24 »
ja robiłem badanie w usa ,ale robiłem też w instytucie mikroekologi w Poznaniu wynik taki sam ,więc myslę że możecie tam zrobić
co do mojego watku o energoterapi to absolutnie nie miałem na myśli aby tą metodą zastępować chelatacje ,chodziło mi tylko o to że często energoterapęci wykonują również masaż tak jak robi to ten do którego chodzę więc w jakimś stopniu może to usprawnić organizm ,może porównanie z delfinami było złe ale miałem na myśli to że skoro zwierzę może pomagać to dlaczego człowiek miał by nie pomagać ,ja tam jakieś efekty jego pracy widzę ,nikogo do niczego nie namawiam

to tyle w tym temacie ,wątek zamknięty ;D

Lola-Lola37

• Zasłużony
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 01, 2011, 20:49:40 »
no vaccinnaton cyt:"
ja jak narazie chodzę z małym do energoterapeuty ,i powiem wam że to działa "

Ja ci wierzę i jak pomaga to dalej do niego chodż  ;D
Na tym formu różni ludzie różnymi sposobami dochodzą do wyleczenia dzieci i fajnie że mogą się tym podzielić bez zbędnych komentarzy  :)

Ja polecam ci quantec  i jak są toksyny w kręgosłupie to polecam ci terpaię czaszkowo-krzyzową.   
Pisałam ci na priv ale nie dałam tytułu i całą wiadomość szlag trafił. Jutro ci jeszcze raz napiszę.

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 01, 2011, 21:05:19 »
Ja do bioenergo się nie odniosę  :-X , ale na chelatację mikro dawkami nadal cię namawiam, no vaccination. Może przez kilka miesięcy nie będzie łatwo (a teraz to niby jest?), ale potem możesz sam się zdziwić, jak poprawi się stan dziecka po tych niby śmiesznych dawkach :)

a ja wiem jedno że nikt mnie nie namówi do chelatacji nawet na mikro dawkach dopóki nie zrobie chociaż mini porządku w jelitach ,wiem doskonale że nie wygram z dysbiozą bez chelatacj ,kiedyś myslałem tak samo że podam mini dawkę i jakoś to pójdzie ale nie poszło ,to że teraz też nie jest łatwo to jest jasne ale ja mam bardzo zaburzone dziecko ,ma 5 lat zero kontaktu bardzo agresywne i wiem jak po 3 cyklach chelatacji zmobilizowała się clostrida i candida to był koszmar nie śmiechawki czy pobudzenie gryzł się prawie mon stop  spał po 3 godziny,walił głową naprężał ciało do tego stopnia że myslałem że kręgosłup złamie , rozbijał się o ściany zaparcia 5 dniowe więc nie byle co ,co do chelatacji to mam zamiar używać DMPS lub DMSA ale raczej DMPS wiem że pracujecie na ALA ,ja jednak na początek chcę użyć DMPS pózniej combo lub samo ALA ,

no vaccination

• Aktywny
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 01, 2011, 21:09:52 »

Ja polecam ci quantec  i jak są toksyny w kręgosłupie to polecam ci terpaię czaszkowo-krzyzową.   
Pisałam ci na priv ale nie dałam tytułu i całą wiadomość szlag trafił. Jutro ci jeszcze raz napiszę.
[/quote]

Dzięki Lola

quantec zrobiłem ,co mam o tym myśleć to nie wiem ,np clostridy mi nie wykryło a wykryło jakieś inne bakterie zrobiłem test i nic ,ale to tak jak z moim energoterapeutą  :)
Nic wracajmy do tematu ,może ktoś ma jeszcze jakiś plan na clostride paskudną