Forum Strony Dzieci

Tematyczne => Chelatacja według A. Cutlera => Wątek zaczęty przez: Mama Marta w Październik 04, 2016, 14:29:30

Tytuł: Ciąża - wspieranie organizmu
Wiadomość wysłana przez: Mama Marta w Październik 04, 2016, 14:29:30
Czym wspierać się w ciąży? Jakie zioła, suple? Dziecko mam na pewno już podtrute (brałam stale wysokie dawki leków, choroba przewlekła, ciąża nieplanowana), starsze rodzeństwo miało poważne problemy zdrowotne, ja nie jestem młoda itd. Jestem na diecie bm bg bc (bc z odstępstwami) od kilku lat.
Tytuł: Odp: Ciąża - wspieranie organizmu
Wiadomość wysłana przez: bonam w Październik 13, 2016, 23:20:35
Tran zaszkodzić nie powinien. Delikatne uzupełnianie ewentualnych niedoborów wit D czy A. Poziom do zbadania w większości labów. Sensowne dawki magnezu, cynku czy wit C też powinny być pomocne.
Sama chyba najlepiej wyczujesz co Ci jest potrzebne  :)
Tytuł: Odp: Ciąża - wspieranie organizmu
Wiadomość wysłana przez: krzem w Październik 14, 2016, 10:19:18
Wybrałabym jednego z lepszych homeopatów. Chociaż powiem Ci, że dobra dieta i podstawowe suple wystarczą: Mg, Se, J, Zn, wit C, B complex, D + K2, omega 3. Do tego świeże soki warzywne i duża dawka spokoju.Tylko wspieraj wątrobę choćby sylimarolem, a ewentualne śmieci z diety rozbijaj enzymami i ściągaj węglem. Ja byłam na diecie 3xb + bez skrobi, ryb, owoców i chemii, ale raz na czas zjadłam zwykłe lody, owoce albo placki ziemniaczane. Na 100% nie jedz cytrusów (poza cytryną). Murowane zaostrzenie stanów zapalnych.
Tytuł: Odp: Ciąża - wspieranie organizmu
Wiadomość wysłana przez: Birute55 w Luty 15, 2019, 10:48:41
Dziewczyny powiedzcie, czy immunoodporność ma jakiś wpływa na płodność kobiet?  Jestem ciągle senna, zmęczona, nie wspominając już o ochoty na jedzenie słodyczy. Od jakiegoś czasu staramy się o dzidziusia i nic z tego nie wychodzi.. Jak myslicie?
Tytuł: Odp: Ciąża - wspieranie organizmu
Wiadomość wysłana przez: mamazosi w Maj 10, 2019, 00:45:09
Mówiąc szczerze to nie mam pojęcia. Powinnaś udać się do ginekologa i porozmawiać z nim na ten temat. Życzę powodzenia w drodze do upragnionego dzidziusia. A gdy już będziesz w ciąży to możesz sobie zainstalować aplikację [....] . Będziesz na bieżąco z rozwojem Twojego maleństwa.